Markės

Atsiliepimai

Smulkiau Opel Zafira
1999 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-19
Turėjau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis salonas.Mašina šeimai.
Bloga važiuoklė labai kietai važiuoja.
2.0 dyzelininis variklis kas 5000km pradidinėjo kažkokias nesamones tai lavonas.Nepatariu pirkti.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Renault Grand Scenic
2009 - 2016
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-18
Gera mašina!
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mašina šeimai.Minkšta važiuoklė.
(-:
Geras auto dėl šeimos.Minkšta važiuoklė ir aukštas sedėjimas sakau kaip keleivis.
Pilnas atsiliepimas...
2018-06-16
Mercedes E320
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Techniškai patikimas, minkštas, gražus
Kėbulas, kuris yra sutvarkomas
Tai automobilis kuris jau morališkai pasenęs, tačiau dar vis labai patikimas ir kokybiškas. Salonas surinktas kokybiškai, vietos tikrai daug viduje. Gausiausios komplektacijos modeliai turi tikrai nemažai privalumų. Salonas be didesnių nusidevėjimo žymių atlaiko 500-600 tūkst km. Iš techninės pusės turbut nėra daug ką rašyti. Važiuoklės paprastos ir nesudėtingos ir labai minkštos. Avantgarde komplektacijos jie kiek žemesni, kadangi spyruokles trumpesnės, amortizatoriu eiga trumpesnė, todėl lyginant su Elegance ar Classic komplektacijomis jis šiektiek sportiškesnis. CDI varikliai visi ėja į šį modeli superiniai!! Iš esmės tarp variklių pagrindinas skirtumas tai tik cilindrų skaičius, kiekvienas renkasi pagal poreikius. Patys varikliai vienodi ir labai geri. Kiekvienas gali be vargo prasukti milijona km. Automatinės dežės tai pat patikimos, pasitaiko įvairių gedimų ir joms, bet visumoje dežės laiko gerai. Pagrindinė šio automobilio liga tai kėbulas. Dalys pakankamai pigios kaip tokios klases automobiliui, pilni autolaužynai tokių mersų detalių, todėl net ir reikiamų devėtų detalių galima gauti be vargo, varikliuose mažai kam yra gesti, žinoma dažna bėda tai purkštukai, pasikeiti ir važiuoji toliau. Turbinos labai geros, aukšto slėgio degalų siurbliai mėgsta dažnai nuo senatvės leisti kuri, pasinaudojus google galima namų salygomis pačiam persirinkti remontį komplektą ir važiuoti toliau. Važiuoklėje kaip ir kiekvienam automobiliui reikia karts nuo karto pasikeisti stabilizatorius, traukės antgalius ar šarnyrus. Priekinės apatinės šakės dažnai mėgsta nulužinėti, kadangi užsikiša kanalis per kurį išbėga vanduo iš šakės. Susidaro dregmė viduje šakes ir ji tiesiog išrudyja ir lūžtą, pasikeiti ir važiuoji toliau. Pagrindinis gedimas tai kėbulo korozija, rudyja visur. Pagrinde sparnai, duru apačios. Ieškoti su kuo tvarkingesniu kėbulu, nes tai bus viena iš didžiausiu investicijų šiam automobiliui.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Opel Insignia
2017 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-14
Geriausias visų laikų Opelis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus, manevringas, komfortas, gerai trauka, geri stabdžiai, sulaukia dėmesio gatvėje, palyginus su dydžiu ekonomiškas,gera kaina.
Kiek sunkokai darinėjasi bagažinės dangtis.
Prieš tris mėnesius pirkau naują Opel Insignia grand sport dynamic komplektacija plius 4 papildomi paketai, R18 pajuodinti frezuoti ratai bicolor, baltas perlas. Ir ... nustebino. Neturiu praktiškai jokių priekaištų šiam automobiliui. Variklis benzininis 1,5L 103kw mechaninė greičių dėžė, daugiau negu pakanka. Kemša į sėdynę. Nuo 2000 iki 4100 apsukų net 250nm sukimo jėga o analogiškas variklis 1,5L 122kw irgi 250nm tik nuo 2000 iki 4500 apsukų. Taip kad skirtumo nepajusite, tik brangiau sumokėsite 1500 eurų už tą patį variklį su kita programa. Iš 103kw padaryti 122kw kainuoja apie 250 eurų, bet to daryti nepatariu, nes rimta tuo užsiimanti įmonė man nepatarė, praktiškai skirtumo nepajusi. Teko važinėti su Opel Insignia grand sport 1,5L benzinu 122kw automatu, tai tikrai prastesnė ir pavėluota trauka už mano mechaninę 103kw. Pastebėjau ,kad žmonės atkreipia dėmesį į mano baltą automobilį. Jis savo forma, kaip reklamuoja vokiečiai, 5 durų Kupe. Prieš tai teko važinėti su dviem naujais premium automobiliais, bet jiems sentimentų jokių... Turėjau senesnę Insignia sedaną, kosmo, taip pat savo laiku patiko, bet šis, naujasis tikrai nice! Sėdynės super patogios ,AGR, daug vietos, gera aparatūra plius įdėjau gerą subą, pati trasoj važiuoja, skaito juostas, onstar sistema, wi-fi ir daug daug visko netgi ir bazinėje įrangoje. Gražios lempos, viskas led, neplonos skardos, nemažai plastmasės buferiuose, ne tai, kaip japoniškose, skarbonkės... Pigus kasko, metams tik 440eurų 24000e sumai. Automobilis dar naujas, netaisiau nieko. Tai yra labai geras automobilis. Kaina, palyginus su konkurentais mažesnė, pigus kasko. Pirkite benziną 1,5L 103kw , su 122kw nebent norėsite automatą, nes su 103kw gudrūs vokiečiai nekomplektuoja, arba 2l. Apie dyzelius netgi nesidomiu, jie be ateities. Pirkite tik su chromine apdaila ir ne mažesniais, kaip R18 ratais, nes su mažesniais atrodo kaip kiaulė, tuštokos arkos o pūsta forma reikalauja didelių volų.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volkswagen Touran
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-10
vw touran 2.0 dsg6 se familly 2018
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
viskas patogu
mazi veidrodeliai
tikrai patogi masina automatas .gerai vaziuja mieste ir greitkelyje 2.0 l 110kw automatas
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Honda Accord
2002 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-09
gera masina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
vairuodamas pailsi, niekas niekada negenda.
nera uz tokia kaina
Nusipirkau perparduoti, tai vazineju jau antri metai, taip ir nieko netaises. Nieko geriau nerasit uz kainos kokybes santiki. Vaziuojant pailsiu, pasukamumas kaip tokios dideles auto, dar universalas pas mane - WOW. Talpus, bobutes pasakos, kas sako kad uziversalas netalpus - o jei perkat sedana ir norit talpumo - atsipeikekit ish sapno. Skardos - maza problema, vaziuoja ir be skardu. Neesu mates servizo, kiek hondu bevairuociau. Uzjauciu hondu nemegstancius. Labai pigu, pilna detaliu pigiu. varyt i srviza, kompresijos patikrinimui
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Citroen C1
2005 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-09
Miesto kibiriukas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelė erdvė vairuotojui (190cm žmogus puikiai įsitaiso).Manevringa, ekonomiška, patikima. Tai Toyota su Citroën ženklu.
Platus statramstis, garso izoliacija.
Pirktas 2008 metais iš salono, geriausios komplektacijos su mechanine pavarų dėže. Per 10metų prasukta 160000km. Neblogas miesto mašiniukas. Komforto praktiškai nėra, bet tokios klasės automobiliui jo ir nereikia. Sedynės be didesnio prilaikymo, bet patogios, ilgose kelionėse nevargina. Salono plastmanės tvirtos, per 10 metų nieks nesulūžo, tik kad važiuojant per duobes, barška truputį. Na nėr ko norėti, tai biudžetinis automobilis. Mieste galios užtenka per akis, manevruoti paprasta, parkuoti taip pat patogu. Vienas iš minusiukų būtų storas statramstis, kuris riboja matomumą, bet tai vėlgi, padaryta dėl saugumo priekinio smūgio metu. Važiuojant dideliu greičiu, c1 yra standus ir stabilus automobilis, todėl be problemų galima keliauti. Gražiai važinėjant mieste, kuro sanaudos siekia apie 5.0-5.5, truputį paspaudus ir gali perkopti 6.5l. Trąsoje kuro naudoja daug maž panašiai nuo 4.5 važiuojant 80km/h iki 6.5 važiuojant 140 ir daugiau. Pavaros pakankamai ilgos. Per visus 160000 tūkst. Po du kartus buvo keisti priekiniai ratų guoliai (reikia dėti geros firmos ir netaupyti, nes pigūs atlaiko iki 20000km., su brangesniais jau 50000km. padariau ir dar laiko) geresnės firmos kainuoja nuo 40 iki 60€, prastesni apie 15-25€, keista vandens pompa (su darbais 50€), prie 130000 buvo tvarkytas bendeksas (60€), stabilizatorių traukės (60€ su darbais), sankabos komplektas (180€ su darbais) ir viskas. Tiek motoras, tiek elektrinė dalis, tiek važiuoklė yra Toyotos kūryba, todėl tinka dalys tiek nuo TOYOTA AYGO, tiek nuo PEUGËOT 107. Po 8 eksplotacijos metų, ant dugno atsirado rūdelių, bet labai jau neplinta ;) Eksplotacija pigi, reikia tik gerus tepalus pilti, naudoti tik 95 benziną ir mašiniukas tarnaus ilgai. Buvo pirkta už 36000Lt, šiuo metu, gero stovio su el. langais, A/C, orginaliu mageliu ir tachometro be 2800€ nerasite. Nebijoti prancūziško pavadinimo, nes po juo slepiasi japoniška kokybė ;)
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Lexus RX
2003 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-09
3.0 variklių bėda
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikima važiuoklė, komfortiškas
Variklio 3.0 bėdos
Automobilis važinėjasi gerai, komfortas kas ilgose kelionėse, kuro sąnaudos mišriužmiestyje režinučių apie 12-13l/100km. Važiuoklė patvari, BET VARIKLIS 3.0l turi užslėpiątek problemą. Tepalo siurbliai silpni, dažnai net sušlubuoja slėgio daviklis ir net nežinai, kad varikliui tuoj bus amen... Man buvo taip kelyje Kaunas-Vilnius, su mirgėjo slėgio lempute lėktuvų, bet nedegė kaip turėtų būti. O už 30km. užkasė variklis. Lauryno rasti beveik neįmanoma, o jeigu dar yra (niekas nenupirko) tai kainuoja vireikia 1000€
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Renault Kadjar
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-08
Renault Kadjar
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas, salono kokybė, valdymas.
Galėtų būti geresnė garso izoliacija.
Pirkau neseniai iš salono. Intens komplektacija, automatinė pavarų dėžė, benzininis 1,2 litro varikliukas, užsakiau du papildomus paketus - žiemos su šildomomis sėdynėm ir šildomu priekiniu stiklu ir kitas parkavimosi paketas su galinio vaizdo kamera. Sužavėjo taupumas - nelaužant automobilio galima pasiekti vidutines 5,7 benzino sąnaudas, galios tikrai pakanka. Galėtų būti geresnė garso izoliacija, bet tik tiek trūkumų kol kas tepastebėjau. Tikrai rekomenduočiau kitiems, nes kaina tikrai nesikandžiojo, žinoma lyginant su kitais automobiliais. Žodžiu, mano požiūriu ir pagal mano poreikius super. Remontuoti dar neteko, per trumpai važinėju. Siūlyčiau pirkti naują, nes Renault elektronika, ypač padėvėtų automobilių nepasižymi kokiu nors išskirtiniu patikimumu, tačiau lyginant padėvėtų aukštesnės klasės automobilių kainas, už tokius pat pinigus yra galimybė turėti naują, taupų, gražaus dizino automobilį.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Peugeot 508
2011 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
508 Gt
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera garso izoliacija, minkstai ir tyliai vaziuoja.
Nesugalvoju.
Pirkau su 52000 km. Pries 3 metus, siu metu 240000 km.. turejau problemu ziema, nesikure,pakeiciau pakaitinimo rele bedos baigesi. Tai vienintele problema per 3 metus. Tikrai puikus automobilis jei laiku atlieki prieziura, pili gamintojo rekomenduojamus tepalus ir nepili zalio ar dar kažkokio dyzelio. Trauka tikrai gera, vaziuoja minsktai,labai patogios sedynes.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Subaru Outback
2004 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
Outback , 2.5 L atmosferinis 121KW, mechanine deze
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pliusai: iš esmės geras patikimumas, paprasta ir patvari važiuoklė, fantastiškas pravažumas ir stabilumas ant kelio, labai geras saugumo lygis (aišku, jei pagalvės vietoj).
Minusai: motorai. Jie nėra prasti, tačiau mėgsta priežiūrą ir dėl to neretai pasitaiko nujoti.
Tai savotiškas automobilis, kurį patarčiau rinktis žinantiems, ko nori. Savąjį pirkau aklai, tačiau esu patenkintas. Pasirinkimas iš esmės yra iš trijų motorų - 2.5 l atmosferinio ir tokio pačio turbininio bei 3 L atmosferinio žvėries. 2 L motoro tikrai nesiūlau, nes per silpnas, o ir retai pasitaiko, o šitos kartos dyzelio nesiūlyčiau net priešui. Atmosferinis 2.5 l yra vangus, bet man, ramiam vairuotojui, užtenka, toks pat turbavykas eiklesnis. Atmosferiko liga - galvos tarpinės. Paprastai pratrūksta į išorę ir variklio perkaitimas dėl to negresia, bet tvarkyti reikia, o galvos dvi, nes motoras opozicinis. Turbininiai šia liga beveik neserga, jei remontuosit, būtinai keiskit tarpinėmis, skirtomis turbininiam motorui. Kaip ir visi kiti opoziciniai motorai, linkę valgyti tepalą, ir čia diapazonas didžiulis dėl sėkmės/abkatkės gamykloje/priežiūros/nepriežiūros ir svyruoja nuo beveik nieko iki 4 litrų/10000 km. 2.5 L motorams, prabėgusiems iki 200000 km, 2 litro/10000 km yra norma. Man valgė apie 3 litrus, bet tvarkant galvos tarpines pakeičiau ir tepalinius žiedus, tai tepalo vartojimas dabar iš esmės nulinis. Dažnai pasitaikantis reiškinys - vairuotojai šią problemą linkę “spręsti” pildami tirštesnį tepalą, taip dar labiau pakenkdami motorui. Tepalus reikia pilti būtent tokių parametrų, kaip nurodė gamintojas ir ne rečiau kaip 10000 km, rekomenduojama dažniau. Kitos silpnesnės modelio vietos - ratų guoliai ir sankabos (čia gal labiau priklauso nuo vairavimo stiliaus). Salonas asketiškas, trūksta patogumo pasidedant daiktus, bet iš patvarių medžiagų ir surinktas kokybiškai. Jei būtų įmanoma sujungti Outback’ą ir Hondos motorus, tai turbūt būtų geriausias pasaulyje praktiškas universalas gyvenantiems kaime, važinėjantiems į gamtą ir norintiems saugiai jaustis žiemos kelyje. Bet rekomenduoju ir su Subaru motorais, tačiau juos reikėtų maksimaliai ištikrinti perkant.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Jaguar S-Type
1999 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
Jaguar s type v6 3,0
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Isvaizda, variklio garsas, komfortas, stabilus ziema ant kelio
Elektrinis rankinio varikliukas laiko tik apie 2 metus, prasisuka plastmasiniai dantraciai. Ziema vaziuokle pradeda girgzdeti gavus druskos ir salcio. Neispudinga trauka v6.
Grazus aki traukiantis automobilis, malonus variklio garsas. Komfortiskas, keliu plaukia maloniai. Nedideles apsukos vaziuojant 6 pavara 170km/h 3000aps. Stabiliai stovi ant kelio tiek vasara tiek ziema. Gazus ir patogus salonas, tik gale mazai vietos. 3,0 man asmeniskai traukos per mazai, tad 4,2 butu pats tas. Nors ir mazai vazinejant nelaiko vaziuokle. Daznai reikia keisti sakiu ivores. Dalys nepigios, truputi sunkiau gauti, reikia gerai paieskoti. Elektrinis rankinis geras daiktas, bet del plastmasiniu dantraciu prsisukimo per 3 metus pakeiciau 2 varikliukus.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Chevrolet Captiva
2006 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
gera masina uz gera kaina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
patogios sedynes, pusiau odinis salonas, tikrai gana auksta
silpnokas variklis
turiu captiva 06m, 2.0D, 120kW. rinkomes is nemazai didesniu masinu, bet vis del to apsistojome ties Chevrolet Captiva. SIaip tikrai labai geras auto, detales tinka nuo OPEL, tai tikrai nera brangios, aisku verta pamineti, kad ne viskas tinka nuo Opel, tada jau siek tiek brangiau kainuojancios, bet siaip tikrai remontas nera brangus. sedynes pusiau odines tikrai super, bagazineje pasidarancios papildomos 2 vietos labai patogios, nors is paziuros vietos nera daug , bet tikrai ir suauges vyras telpa atsisesti. kebulas pravaziavus 4metus lietuvoje ne kiek neparudijo, isskyrus bagazines dangti siek tiek, bet labai minimaliai. Teisybes delei reiketu pamineti, kad siek tiek silpnokas variklis kaip tokiai masinai ir labai nejuntamas skirtumas tarp kuro sanaudu mieste ir uzmiestyje - rodos bet kaip gali vaziuoti, bet vistiek kuro sanaudos bus apie 8-9l pirkau pries 4metus uz 7000e, dabar vertas apie 4500e, tai salyginai normalus nuvertejimas
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Opel Vectra
2002 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
Nerekomenduoju 2.2 direct
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Minkšta; erdvi; gera audio sistema; ne per daug kuro valgo kaip 2.2
Brangios dažnai sugendančių dalių kainos; grybauja elektra.
Minkšta, erdvi, prabangi lyginant su kitais Opeliais tų pačių metų. Nepapulkit ant benzino 2.2 direct 114kw. Labai dažnas gedimas - aukšto slėgio siurblys, kaina 700e naujo, dėvėtų rasti neįmanoma. Ligos: karts nuo karto išsijungia vairo stiprintuvas, lagina el. langų mygtukai, dažnai pastringa salono pečiukas.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volkswagen Passat CC
2008 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-06
Ne kazka
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Trauka, isvaizda, papildoma komplektacija
Brangus remontas, bent man gedimu pasitaike palyginus su kitais lb daug, korozija,
Nezinau uz ka cia giria sita CC, bet pirktas is salono su 50k rida. Pralekiau per 6 metus dar 90k km, jau ties 130 stuku nusivyniojo dirzas vos apsieita be kapitalkes, keistas dezes radiatorius, nes plyso ir leido tepalus (tikrai ne pigus malonumas), pakeistos vidines granatos su pusasiais, perdazyta puse kebulo, nes supuvo durys ir arkos, pakeisti visi sailentblokai. Ryja tepalus. Detaliu rasti kai kuriu sunku ir neimanoma, kainos keistai skirtingos nuo paprasto pasato. Neypatingas sitas CC arba man tik pasitaike toks. Pliusas tik tai jog navarotu daug (adaptyvas, bixenon, koza roza, navi ir t.t.), trauka gera (benzas). Siaip vezimas-kieta, nepatogu ir mazai vietos traska panele per duobes. Tikrinti varikli, kebula ir vaziuokle kaip ir visiems auto. Nusipirkti gera loterija.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Hyundai i40
2009 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-03
Atsargiai daug problemų.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas, erdvus salonas.
Kieta pakaba, triukšmo lygis, gausybė gamyklinio broko.
Pirkau 3 metų automatą. Po menesio pradėjo tratėti priekinė panelė. Labai erzinantis garsas. Audio aparatūros garso kokybė tragiška. Dar po pusmečio pradėjo streikuoti navigacijos liečiamas ekranas. Po žiemos pradėjo rasoti galiniai stopai. Pradėjo strigti saugos diržo sagtis ir klibėti varuotojo sėdynė. Labai prastai sureguliuota atomatinė dėžė. Ko pasekoje mieste kuro sąnaudos 12-15 litrų. Labai ilgai užlaikoma antra pavara. Prastas matomumas ir priekyje ir žiūrint per galinį veidrodėlį. Tokiam automobiliui labai kieta pakaba. Važiuojant nors truputėlį duobėtu keliu jaučiamas diskomfortas. Kas liūdniausia, kad šių trūkumų ir gedimų netvarko kaip garantinio atvejo. Brangios dalys. Nuoširdžiai nerekomenduoju. Vienas vargas, ne automobilis. Forumuose teko skaityti ir apie tokias rimtas problemas kaip cilindrų iškorėjimas. Ko pasekoje antifrizas patenka į tepalą. Problematiški senesnių modelių priekiniai žibintai. Nebeveikianti galinio stebėjimo kamera dėl kondensato. Ir čia tik dalis iš gausybės problemų.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volkswagen Golf
1997 - 2003
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-06-03
Patiko nenusiviliau
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galingas variklis dauv vietos nera kieta vaziuokle
Rudija
Daug ikisau bet ne nauja pirkau dabar tesiog guldo kai paspaudi o kuras tai normalu jei uzmini tai ir gere daugiau patiko
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Toyota Avensis Verso
2001 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-05-30
Tojota avensis verso
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Super
Nera
Pirkau auto pries metus is marijampoles tai tie sukčiai apgavo. Buvo gatava turbina o sake kad restouravo. Po kokiu dvieju menesiu turbina visai uzlinka tad teko ja restouruoti ir keisti purkstuku tarpines visa tai atsistojo apie 400e. Po to kazkodel vistiek blogai trauke tai veliau su kompu kai patikrino tai rado nuluzusi vakumini vamzdeli. Kai ji pakeite tai dabar važiuoja puikiai ir traukia labai gerai.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Hyundai i40
2009 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-05-27
Hiundai kokybe abejotina.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigesnis uz panasios klases konkurentus
Brangus servisas, nepatikimas automobilis
Po 100 000 subyrejo guolis, ne garantinis, guolio kaina 450eur!. Keiciausi ne atstovybeje, kadangi pasiule palaukti 2 savaites guolio keitimo. Pries menesi turejau garantini gedima, automobilis stovejo menesi. Vazineju tik magistraliniais keliais, mieste iki 5% nuo bendros ridos. Servisai brangus, dalys brangios.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Infiniti FX
2003 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-05-26
FX35, 2006.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas, patikimumas,redvus,malonus vairavimas
Mazoka bagazine,salono detaliu nusidevejimas, kietoka pakaba.
Sveiki. Turiu ir as toki grazuoli. Pradesiu nuo minusu - ziurint vizauliai bagazine atrodo didele, bet realiai vietos mazoka, ypac turint maza vaika ( vezimeliai ir tt),bet siaip issiversti galima. Dar noreciau paminet salono medziagu kokybes trukumus. Mano turimas variantas 2006m amerikonas, tad gyvenimo jau mates, nieko keisto kad ant prietaisu skydelio,paneles, priekiniu sedyniu bei vairo matomi nusidevejimo zenklai, bet is tokios klases automobilio noretusi ju nematyt. Pati surinkimo kokybe nera bloga,periodiskai galima isgirst plastmases girgzdesiuku,bet tai nera daznas reikalas. Priekiniu sedynu soninis apmusimas itrukes ( tai daznas variantas mano matytuose sios klases modeliuose).Pakabos darbas sklandus, ji yra patikima,paprasta ir dideliu finansiniu islaidu atnest neturetu. Beje su R20 ratais jis kietokas,su R18 jis vaziuoja kur kas minksciau, taciau bendras masinos vaizdas pasidaro, hmm kaip cia geraiu pasakius- kolchozas. Elektronika veikia be priekaistu, viskas dirba kaip priklauso ( surinkta Japonijoje). Jei kazkas isivaizduoja,kad nusipirkus si modeli gales lakstyt gatvemis -klystat. Jis verzlus, aplenkt gali, taciau jo mase, ratu plotis ir aerodinamines savybes daro savo, tad dragams jis netinkamas. Tuo labiau kad reik pastoviai stebet ausinimo skyscio lygi bei radiatoriu bukle, nes padraskius si auto gali perkaist variklis. Maniskis tepalu nevalgo, tai reiskia,jog varklis gyvas. Didziausias pliusas jo isvaizda,pakankamai erdvus salonas bei aura,kuri jauciama vairuojant si modeli. Net ir praejus tiek metu nuo jo isleidimo pirma menesi nuo isigyjim as negalejau atsikratyt jausmo,kad visi mane stebi. Ir tikrai sis modelis nepalieka abejingu ir daug kas palydi ji zvilgsniu. Man tai vienas geriausiu mano turetu auto. Rekomenduoju. Nusipirkus si modeli restauravau vaziuokle -80eu, keiciau padangas ( sis reikalas brangesnis R20) 1vnt apie 120eu.Keiciau tepalus,filtrus,skyscius-apie 100eu. Snekant apie nuvertejima tai jis labai nezymus. Stebint sio modelio kaina keleta metu, nuvertejimo praktiskai nera, gal del to kad tai reta ir isskirtine masina ( ju nera daug). Perkant si modeli atkreipkit demesi i elektronika , variklio ( ar nekaista ir ar nera grandines laisvumo garsu) ir greiciu dezes darba ( neturetu but jokiu trukciojimu). Reiktu apziureti arkas bei dugna, esu mates gerai parudyjusiu variantu, beje bagazines dangtis plastikinis,tad del jo galvos neskaudes.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...297