Markės
326 iš 1498
Citroen Xsara Picasso 1999 - 2008
Citroen Xsara Picasso, 1999 - 2008
520Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.026% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 20
45% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)24% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)21% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)
Ar rekomenduojuTaip 45% Ne 55%
Citroen Xsara Picasso yra kompaktiškas vienatūris gaminamas nuo 1999 metų. Automobilis gali pasiūlyti komfortišką, tolygų važiavimą, gerą valdymą. Xsara Picasso buvo Citroen atsakymas į nepaprastai populiarų kompaktišką MPV Renault Scenic. Galinės Picaso sėdynės gali būti išimtos, kad sukurti didesnę talpą kroviniams. Tai netrukus tapo paklausiausia daugiatiksle transporto priemone Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir didžiojoje dalyje likusios Europos. 2006 metais Citroen pristatė šio titulo perėmėją - Citroen C4 Picasso, gaminamą ant Citroen C4 platformos.
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 20
2018-08-31
Picaso 2001 2,0 d
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažos kuro sanaudos , paprasta važiuoklė nebrangi eksplotacija , patogus , erdvus !
visi automobiliai turi savo minusų ! Bet Citroenai maziau nei Vokiečių modeliai ! Purkštukai bet nėra brangųs ! Bėgių perjungimo trostliai !
Eksplotuoju jau antrą tokį auto ! Paprastas ,patikimas ,nebrangi eksplotacija ,mažai ryja, patogus !
Pilnas atsiliepimas...
2018-05-13
Xsara Picasso 2 dyzelis kaip pataikai, priklauso nuo islaikymo
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Salinas kedes, oarasta nebrangus remontuoti, talpus IR patogus,
Ne it in ekonomiskas, sunkiai syla ziema, ziema mieste 10 dyzelio, prasta garso izoliacija
Konstrukcija paprasta, jei tvarkinga tai patikima, jei pavargusi, tai nekas. Keiciau traukes, dariau suvedima, kaladeles tepalus filtrus. Nuspriho kuto siurblys bake, 200 euro service, tiesa pats siurblys tik 55.... Patogi, geros sedynes talpi. Va triuksminga, scenic geriau nei xsara. Variklis super, bet ne tiks taukus kaip 1'6 dyz. Valgo 5'5 trasoj ant 90, 7 ant 120, mieste 8'5, ziena plius 1'5 litro. Turejau scenic a ten tylus IR kuro valge vid 5,5 ant 100.
Pilnas atsiliepimas...
2017-11-22
Super automobilis. 2004 Citroen xara Picasso
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaina maža, traukia gerai, langus greit nupučia, erdvus, patogus.
Elektronika, silpnai šviečiantis prietaisų skydelis su pastoviai sviecianciom lemputėmis, girgzdancios garso kolonėlės, barskanti važiuoklė.
Super automobilis, sakiau sau tris metus, kol neprasidėjo bėdos, keičiau babina, dbr elektronikos problemos. Prieš pusmetį TA niekaip nepraleido dėl per didelio CO2 , nors prieš 2m lengvai praejau. O taip patogus automobilis keliauti, vežioti didesnių gabaritų daiktus. Žiemą pliusas, kad labai greitai nupučia langus nuo šalnos, ar rasos. 1.8 Benzinas variklio trauka tikrai nesiskundžiu . Žodžiu ne iš piršto laužti dauguma komentarų :)
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2014-08-15
Citroen xsara picasso 2008 1.6 HDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Konfortiškumas,praktiškumas,išvaizda,antikorozinė danga,dideli veidrodėliai
Nepatikimumas,galios trūkumas,saulėje nesimato borto kompiuterio rodmenys,sunku pajausti gabaritus,ištisai šviečiančios gedimų lemputės,pigi salono apdaila,barškėjimas...
Pikasą pirkau prieš puse metų ir mokėjau 17 000 litų.Jau spėjau pakeisti variklį,starterį,ir dar elktronikos daug.Nors jis yra labai ekonomiškas bei konfortiškas,bet prieštai turėjau Citroen xm ir per 5 metus nebuvo tiek bėdų kiek pikase.Nors jis tinka šeimai,bet napatikimesnės auto nesu turėjes. ekonomiškas,bet labai nepatikimas eksplotuoti kainuoja brangiai,o nuvertėja labai greitai NEPIRKTI,bet jei jau tikrai apsisprendėt tada reikia žiūrėt į apsaliučiai viską elektroniką,techninę pusę apsoliučiai viską.
Pilnas atsiliepimas...
Lukas | 2014-07-04
xsara picasso 2006m 1,6
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Konfortiškumas,praktiškumas
nesimato priekis,ELEKTRONIKA,įvairūs kitie gedimai ir gedimai,nevertėjimas
Šį auto pirkau iš salono, bet į garantinį važinėjau vos ne kasdien vis kažkokios problemos atsirasdavo tai nesikuria tai nėra traukos tai dar rodo kažkokius gedimus.Šį auto pardaviau po 2metų nes problemos buvo nesibaigiančios ir vis ta ELEKTRONIKA.Šiap šis auto šeimai labai tiks ir patiks dėl savo teikiamo komforto, bet jis ilgai be pypsėjimų ir lempučių nevažiuos.Aš nežinau gal jis yra geras auto gal tik toks man kliuvo nežinau bet šis auto man visai nepatiko.Mano manymu šis automobilis yra praktiškas konfortiškas patogus nors kad ir pietu miegui užmikti bei yra nebrangus tačiau yra nepatikimas. Mieste tvarkosi gerai bet su pilnomis 5vietomis užmiestyje šiam auto trūkstą galios bet pats variklis bėdų nekėlė. nuvertėja gan greitai o remontas nėra labai brangus. Paširuošti remontui bet ir maloniam važiavimui su visa šeima.
Pilnas atsiliepimas...
Žilvinas | 2014-04-02
Ir vėl BĖDOS
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
kaina,praktiškumas,atsparumas korozijai,išvaizdingas
ELEKTRONIKA,įvairūs gedimai,nepatikimumas,saugumas, ir dar daug daug
Prieš mėnesį ėmė šviesti mano citroeno engine lemputė po poros mėnesių užgeso ir taip kas met.Šio auto silpniausia vieta yra elektronika nes su ja bėdos nesibaigia ir niekad nesibaigs.Bet gedimas nėra ta lemputė bet per metus užsidega daug lempučių ir tikrai ne dėl gedimo,bet dėl elektronikos kaprizų. variklis neblogas tik silpnas nuvertėja gan greit o dalys nėra brangios Ruošt piniginę išlaidoms. Bet jei tai pirmas prancūzas tai gal kiek ir malonumų galima patirti,bet piniginė kentės.
Pilnas atsiliepimas...
citroenistas | 2014-02-07
2.0hdi pikasas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
matomumas,kaina,elektronika,cinkas,ekonomija
elektronika
Auto itin patogi,praktiška nors labai nepatikima aš turėjau wolksvagen,audi ir buvau itin skeptiškai nusiteikęs ir kai nusprendžiau isigyti prancūzą nenusivyliau nors ir patikimumas gal net prastesnis nei vokiškų tačiau komforto lygis nesulyginamas. variklis nesunaikinamas remontuoti dar neteko
Pilnas atsiliepimas...
Rokas | 2014-02-06
Apie Citroen xsara picasso 2.0hdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nebrangus,praktiškas,komfortiškas, gražus.
Nestabilus peržengus 130km/h greitį,nepatikimas,triukšmingas nors variklis hdi ganėtinai tylus triukšmauja plastmasės,jaučiamas bures efektas.
Šis auto komfortiškas,praktiškas yra prastas nes byra viskas pvz: sankaba,ipurškimo sistema,siurblys,starteris.Tačiau šeimoms kas neturi daug pinigų ir nori citroen vienątūrio už tokia kaina gali rinktis šį,bet jis yra prastas ir problematiškas. variklis 2.0 hdi yra patikimas Detalių kainos yra nei labai didelės nei labai mažos,bet jas keist reik dažnokai.O nuvertėja gana lėtai kadangi tai citroen lietuvių rinkoje o ne audi,bmw ar volkswagen. jei yra šiek tiek didesnė piniginė rimtai pagalvot ar verta pirkt šį auto nes servise pinigų paliekama nemažai.
Pilnas atsiliepimas...
žmogelis | 2014-02-06
Citroen xsara picasso 2.0 hdi
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Praktiškas,komfortiškas,nebrangus,mielas akiai.
dažni gedimai,mažai traukos,prastas stabilumas,garso izoliacija,sunku parkuotis nes nesimato priekinio dangktčio
Turiu Citroen xsara picasso 2.0 hdi variklis silpnokas net važiuojant ramiai. Šis auto yra toks automobilis kuris bus jums patogus,praktiškas, bet ir ganėtinai nepatikimas.Turiu xsara picasso 2003 m. gamybos. Per metus nuvažiuoju 15000km auto turiu 3metus. ir gedimų buvo įvairių paviždžiui : kuro siurblys, purkštukai, sankaba ir tt.Iš viso šiam auto sevise remontui buvo išleista 3500litų. Variklis yra geras su varikliu nėra buvę nė vieno gedimo tik trauka galėtu būti geresnė. Automobilio dalys nėra brangios apžiūrėti techninę ir elektroninę pusę.Jei nesigauna rasti geros auto ieškoti kito modelio.
Pilnas atsiliepimas...
Rokas | 2014-01-27
Apie Citroen xsara picasso
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Automobilis nėra labai brangus,cinkuotas ir praktiškas.
Automobilis nėra patvarus prasta garso izoliacija byra viska kas tame automobilyje yra.
Automobilis gana praktiškas, bet labai labai nepatikimas kaina nesikandžioja šeimoms kas neturi daug pinigų ir nori prancūziško komforto gali rinktis šį automobilį.Nors jei turit šiek tiek storesnę piniginę tokio automobilio tikrai nesiūlyčiau siūličiau Citroen c4 picasso 5 vietų arba Citroen c4 grand picasso 7 vietų .Bet jei jau rinkotės šį automobilį bėda tik prasidės nes mano automobilis 2004 m. pirkau 2011 m. už 13 000 litų. Rida buvo 200 000 nuvažiavau 30 000 tūkstančių birėjo viskas auto labai prasta. Variklis nėra problematiškas, bet norint važiuoti šiek tiek energingiau jis tik kriokia, bet nevažiuoja. Citroen xsara picasso remontas nėra brangus, bet labai dažnai reikia važiuoti į servisa. Jei turite šiek daugiau pinigų tikrai tokio automobilio nepirkti o jei pirksit itin atidžiai apžiūrėti.
Pilnas atsiliepimas...
 
12

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Citroen modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
678901234567890123456789012345678
  Mini    C1C1
  Maži    C3C3C3
   C2DS3
  Kompaktiniai   XsaraXsaraC4C4
    DS4
    C-Elysée
  Vidutiniai   XantiaC5C5 
    DS5
  Reprezentaciniai  XM  
   C6 
  Kabrioletai    C3 Pluriel 
  Mini krosoveriai     C4 Cactus
    C3 Aircross
  Krosoveriai     C4 Aircross
  Visureigiai    C-Crosser 
  Mini vienatūriai   Xsara PicassoC3 Picasso 
   C-Zero
  Vienatūriai    Grand C4 PicassoGrand C4 Picasso
   C4 PicassoC4 Picasso
  Dideli vienatūriai    C8 
  Daugiatiksliai   BerlingoBerlingoBerlingo
   Nemo 
  Komerciniai   JumpyJumpySpaceTourer
   JumperRelay
  678901234567890123456789012345678
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai