Markės
995 iš 1560
Mitsubishi Outlander 2012 - dabar
Mitsubishi Outlander, 2012 - dabar
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas5.015% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 1
8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)17% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Praktiškas
  • Efektyvi hibridinė sistema
  • Kokybiškas ir patikimas
TRŪKUMAI
  • Nuobodus dizainas
  • Ne toks smagus kaip konkurentai
  • Didelis posvyris posūkiuose
"Visureigio salonas kaip ir išorė spinduliuoja ramybe, tvarka ir paprastumu"
Naujasis Outlander įkūnija visiškai priešingą stilių nei Mitsubishi kompanija akcentavo iki šiol – tai nuosaikaus dizaino, tradicinių formų visureigis neturintis intencijų išsiskirti iš minios. Tokia dizaino filosofija vadovavosi Lexus kompanija kurdama itin populiarius RX visureigius, todėl tarp šių dviejų automobilių galima įžvelgti panašumų. Galbūt ši dizainerių „taktika“ patiks ne visiems, bet turėtų įtikti daugeliui. Nuosaikios aptakios Outlander linijos leidžia pasiekti gerą oro pasipriešinimo koeficientą Cx lygų 0,33. Naujasis modelis palyginus su praėjusia karta palengvėjo apie 100 kg, o dyzelinė versija ir dar daugiau – visais 155 kg. Nors automobilio matmenys pakito nedaug, tačiau naujo modelio salonas tapo gerokai erdvesnis. Outlander bagažinės tūris padidėjo 50 litrų – iki 591 litro, o nulenkus visas sėdynes bagažinės tūris išauga iki 1022 l (33 litrais daugiau nei praėjusiame modelyje). Visureigio salonas kaip ir išorė spinduliuoja ramybe, tvarka ir paprastumu. Visi prietaisai išdėstyti tvarkingai – čia nieko neatimsi ir nepridėsi. Malonu, kad apdailos medžiagos tapo gerokai solidesnės ir kokybiškesnės. Outlander galima užsisakyti su trečia sėdynių eile, tačiau ji yra tinkama tik vaikams arba pirkinių krepšiams vežti. Kelyje automobilis elgiasi nuspėjamai, be jokios sportiškumo ugnelės. Vairo mechanizmas veikia gerai, stabdžiams galios taip pat netrūksta. Visgi pakaba nėra tobula – galima buvo tikėtis didesnio komforto ir tylesnio jos darbo. Outlander komplektuojamas su vienu iš dviejų variklių: benzininiu 150 AG galios 2,0 l ir dyzeliniu 150 AG 2,2 l. Nereikia pamiršti ir kai kurių sistemų itin teigiamai atsiliepiančių saugumo sričiai, tai: Adaptive Cruise Control (ACC) – adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri prisitaiko prie priekyje važiuojančio automobilio greičio sumažinimo, Forward Collision Mitigation (FCM) sistema imanti staigiai stabdyti automobilį jeigu priekyje atsiranda kliūtis.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 1
2018-09-18
2017 Mitsubishi Outlander AWD (2.4L 4cyl CVT)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas ir prabangus lyginant pagal kainą
nėra
Aš vienareikšmiškai myliu savo automobilį! Jį įsigijiau 2017 m. Lapkričio pabaigoje. Važinėju su juo jau beveik metai ir galiu pasakyti, kad vairuoju prabangų automobilį, nors jis per pus pigesnis, nei kiti! Nusipirkau žiauriai pigiai. Aš tada važinėjau nuomojama "Mazda CX-5", bet "Outlander" ją aplenkė viskuom! Dabar aš moku 15 Eurų per mėnesį daugiau, bet aš jį galiu vadint savuoju! Man taip pat patiko "Mazda CX-9", bet negaliu moketi beveik 50k už automobilį. Mane labai sužavėjo "Outlander" ir likau labai maloniai nustebintas! Taip trečioji eilė tinkama tik vaikams vežioti. Vieną kartą teko sedėti gale, bet nebuvau sulankstęs vidurinęs eilės, tai visai nepatogu buvo, bet jei būčiau sulankstęs, tai manu, kad būtų patogu.Aš turėjau sėdėti ten vieną kartą, bet mes ne traukėme vidurinę sėdynę. Pagreitėjimas yra puikus. Neklausykite tų, kas sako, kad prastas įsigreitėjimas. Jei norite, kad geriau startuotų iš vietos, paspauskite "S" režimą! Šis automobilis turi daug funkcijų, maniškis turi premium paketą, bet bazinis turi labai gerų funkcijų taip pat. Automobilis netgi turi sniego režimą, skirtą SAWD ir blokiruotės rėžimą kad galėtumėte važiuoti tešlynais, Apple car play, odinės sėdynės ir dar begalė kitų privalumų!!! Neapsigaukite, kai "Mazda" sako, kad jie yra vieninteliai, kurie turi aklos zonos stebėjimo sistemą, nes "Outlander" taip pat turi. Saugumo priemonės ir įspėjimai yra nuostabūs! Šoniniai veidrodėliai sulenkiami - paspauskite mygtuką, jei norite tai padaryti, kai jūs pastatysite arba tai bus, kai jį užrakinsite. Tai beprotiška!!! Kolkas neteko remontuoti Rekomenduoju!!!!
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Mitsubishi modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini     Space Star
  Maži    ColtColt 
  Kompaktiniai   ColtColt  
  Lancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer EvoLancer Evo 
  LancerLancerLancer 
  Carisma  
  Vidutiniai   GalantGalantGalant 
  Kupė  EclipseEclipseEclipseEclipse 
  Mini krosoveriai    ASX
  Krosoveriai    OutlanderOutlanderOutlander
    Eclipse Cross
  Visureigiai   PajeroPajero
   Endeavor 
  Pikapai   L200L200L200
  Mini vienatūriai   Space Star  
   i-MiEV
  Vienatūriai   Space WagonSpace WagonGrandis 
  Sportiniai  3000 GT  
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai