Markės
1031 iš 1506
Opel Astra 1998 - 2007
Opel Astra, 1998 - 2007
547Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.84% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 47
4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.3)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 83% Ne 17%
Opel Astra yra nedidelis šeimos automobilis suprojektuotas ir gaminamas GM kompanijos Opel. 1998 metais naujoji Astra buvo pradėta pardavinėti su 3 ir 5 durų hečbeko, 4 durų sedano kėbulais ir dvi ypatingos versijos: Astra Coupe ir Astra Cabrio. Abu šie kėbulai suprojektuoti Bertone dizaino kompanijos. Astra važiuoklė buvo derinta Lotus kompanijos, o automobilio pagrindas yra naudojamas ir septynių vietų kompaktiško vienatūrio Opel Zafira gamyboje.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Opel Astra kupė ir kabrioleto kėbulo dizainai buvo sukurti Italų kompanijos Bertone.

Opel Astra su kupė kėbulu dalyvavo prestižinių DTM kėbulinių automobilių čempionate. Šios Astra turėjo 4.0 litro V8 variklį su 500 AG (370 kW) galia.
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 47
2019-01-17
Astra 2002 m. 55kW 1.7DTI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai pigi eksploatacija. Patikimas. Ekonomiškas. Gera, minkšta važiuoklė
Rūdys. Mažai komforto ilgose kelionėse.
Pirkau prieš 2 metus, nes skubiai reikėjo auto. Mano nuomone, už juokingą kainą 1000 EUR ir galiu pasakyti, kad tai buvo geriausiai investuoti mano pinigai. Iki šiol esu labai patenkintas automobiliu. Auto pirktas Lietuvoje iš salono ir man garbė būti 3 savininku. Praktiškai pamiršau ką reiškia važiuoti į servisą, pagrinde tik tepalų pasikeist ir prieš technikinę apžiūrą. Užsikuria prie didžiausių šalčių. Variklis dirba tvarkingai, tepalu nevalgo, nors viršus lengvai apsinešęs tepalais. Galios mažoka, bet užtenka jeigu tavo yra ramus, normalus vairavimas. Didžiausia staigmena buvo važiuoklė, važiuoji minkštai. Nuvertėti jau nėra kur. Ekploatacija labai pigi, tiek dalys tiek pačių gedimų nebuvimas prisideda.
Pilnas atsiliepimas...
2018-08-02
2003 2.0dti 74kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaina
Visa kita
Turiu si auto 5 metus. Pliusai; pigus, patogu parkuoti. Minusai; prasta garso iZOliacija, rankinis ziema neveikia, vairo koloneles deficitas, kuro siurblio el dalies gedimai, kuro pilu 42 litras, nuvaziuoju nespausdamas 440 km, turejau astra 60 kw imdavo panasiai, solenoidu bedos, egr bedos, guolius ratu keiciu daznai ir jie brangus, ir tt, pradejo arkos rudyt
Pilnas atsiliepimas...
2018-02-01
Pusiau vargas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Važiuoklė gan patikima..
Viskas kas išvardinta
1.7 50kW, trūko diržas ir nešlifuojant galvos pakeitus diržą buvo važiuota toliau, tačiau pro tarpine veržėsi suodžiai, meistrai sako, kad šitas variklis pakankamai patikimas, bet reikalauja priežiūros. Auto turėjau puse metų, ****pisau betvarkydamas, keičiau abu guolius priekinius, o jie keičiasi su visa stupica.. (~100€), po diržo keitimo važiuojant lūžo vožtuvu pakelėjai, užveržė variklį (~300€), lempų restauracija namų salygom (~20€), įtempimo guoliai su tepalais, filtrais (~110€), poto pradėjo rastis antifryzas po kilimėliu, rudyti galinės arkos, aušinimo sistemos gedimas (neissijungia ventiliatorius), vairo drebėjimas, ir t.t Ka mėnesi susidrudavau su naujais gedimais, atsikračiau..
Pilnas atsiliepimas...
2017-10-01
Apie savo Astra
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas variklis mieste 6-7 trasoje 4-5
El.siurblio dalis, kulysa, posūkio rankenėlė
Turiu automobilį 5 metus. 2.0DTI 74kW 2004 metų. Per šiuos metus jis nėra iš manęs pareikalavęs ne daugiau kaip 1000€ nusipirkus buvo vienintelis defektas, tai variklio paduška. Pasikeitus ją nuėjo kuro siurblio el.dalis ( astrukių liga) ir kaip kitos dalys nėra amžinos. Ką keitęs tai tik per savo kaltę nes nesaugojau vairo traukių granatos ir šarnyro. Amortizatoriai yra gamykliški iki šios dienos. Važiuoklė yra jų tikrai patikima bei labai kantri.
Pilnas atsiliepimas...
2017-05-17
OPEL ASTRA G 2.0 DTI 60 kW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas variklis, paprasta važiuoklė, geras salono šildymas
Prasta garso izoliacija, prastas priekinio stiklo apipūtimas, žiemą neveikia rankinis stabdis
Praktiškas, patvarus, pakankamai ekonomiškas automobilis. Pirktas su 180 tūkst. (gal :) ), per 7 metus pravažiuota 185 tūkst. Pakeisti amortizatoriai (pigu - 25-35 eur), ratų guoliai (kaip opeliui brangu, 70-90 eur, bet jie kartu su stebule), vieną kartą priekiniai šarnyrai, gal 3 ar 4 kartus priekiniai stabilizatoriai (pigu, 12-17 eur), rankinis stabdis, vieną kartą galinės, 3 kartus priekinės stabdžių kaladėlės. Problema su rankiniu stabdžiu - esant minusinei temperatūrai (pakanka -2-3C), užšąla stabdžio trosas. Važiuoklė tikrai paprasta ir gan patvari, važinėjant ne žvyrkeliais gal stabilizatorius reiktų rečiau keisti. Variklis patikimas 60 kW su grandine, nedraguojant tikrai galios užtenka. Su tokia rida, aišku, jau apsitepalavęs :), tačiau kol kas TA dūmingumas 0,41 (nusipirkus buvo 0,28)... Esant -25C šalčiui vedasi puikiai, pakaitinimo žvakes teko keisti tik po 5 metų eksploatavimo. Nors buvo galima keisti tik vieną nebeveikusią žvakę, pakeičiau visas. Vidutinės kuro sąnaudos ~ 6,5 l. vasarą, 7,5 l. žiemą. Pavažinėjus mieste ir su vėjeliu gali siekti 8-9 (vasarą). Čia juk ne VW , tad pardavimo skelbimuose rašomi 4,5l 100 km yra bobučių pasakos :)... Čia jums ne Polo 1.4 TDI. Kėbulas, lyginant su ankstesniais opelių modeliais beveik amžinas :), pirmosios pūslės ant galinių arkų pasirodė 15 metų automobiliui. Teko skaityti, kad 1998 m. dalies pirmųjų G Astrų kėbulai buvo papildomai cinkuojami, gal toks variantas ir pakliuvo... Žiemą šildymas veikia puikiai, karštą orą pradeda pūsti vos po 4-5 km, tačiau problema su priekinio stiklo apipūtimu esant oro temperatūrai žemiau -15C , kadangi oro grotelės yra vienerios centre, o ne dvejos, tai priekinį stiklą apipučia puslankiu ties viduriu. Galima tai išspręsti įjungiant pečiuką visu galingumu, tačiau tada per ūžimą net muzikos nesigirdi :). Prasta garso izoliacija, bet ko norėti tokios klasės automobilio.
Pilnas atsiliepimas...
Kazys | 2017-01-18
Astra 2.0 DTI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patvarumas, kaina, ekonomiškumas
Komfortas
Turiu automobilį nuo 2009. Įsigijus spidometras rodė 140 000 km, dabar jau pasiekęs 290 000 km. Per tą laiką buvo sugedęs vienas soleinodas(valdo vakuumą), per variklį pradėjo sunktis tepalai, kažkiek dinginėja aušinimo skystis, nežymiai leidžia vairo kolonėlė, išsimalė bėgiu perjungimo svirtis - teko restauruoti kulisę. Važiuoklė pakankamai pigi ir patvari. Galios ne per daugiausiai, kantrus, vidutiniskai ekonomiškas. Automobilis nėra aerodinamiškas, tai kuro sąnaudos stipriai priklauso nuo greičio. Važiuojant ant 105 km telpu ~5l/100km.
Pilnas atsiliepimas...
Liudvikas | 2017-01-18
Opel Astra
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Talpus
Greit pavargta nugara, greit išdyla pavarų svirties mechanizmas, prasta vidaus medžiagų kokybė, garso izoliacija
Pūna netik kėbulas ir pakabos dalys, reikia stebėti, kad priekinis tiltas neišlūžtų, sunkiai jungiasi pavaros, labai greit pavargsta nugara, agresyviau važinėjant degalų sanaudos 8ltr/100km. Per ekslotavimo laikotarpį sugedo EGR mechanizmas. Reikia dažnai keisti kuro, oro filtrą. Iškart pasijaučia jų nepakeitus. Dalių kainos kaip ir visų tokios klasės automobilių, nei labai pigios, nei labai brangios. Paprastus darbus galima atlikti pačiam. Automobilio kaina, tokia kad jau nebėra kur nuvertėti. Beveik nėra nesuvažinėtų, į kiekvieną nusipirktą automobilį reiks investuoti. Nusiteikti, kad reiks investuoti pinigų ir gero nesuvažinėto automobilio paieškos gali užtrukti labai ilgai, jei tokio nutarėtė ieškoti.
Pilnas atsiliepimas...
vycka | 2016-09-15
astra 2.0 di
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
ekonomiskumas, pigios dalys, gera vaziuokle
garso izoliacija
puikus paprastas automobilis, per 3 metus nuvaziavau apie 50 tukst km, keiciau stabdziu diskus, kaladeles, padangas, kas susije su vaziuokle, tad eksplotacija nera brangi, o auto gana pigus.
Pilnas atsiliepimas...
Jonas | 2016-05-08
Opel Astra 1,7DTI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigi eksplotacija
Žiema ilgiau ųyla negu kiti dyzeliai
Kaip ir metus jau važinėju su 1,7dti dyzeliuku patogus, mieste manevringas kaip pirmas auto pats, kaip daug kas minėja kad aplenkti sunku užmiesti tai nereik nusipirk uždroštu varikliu, traukos pakankamai, per metus tik termostata pakeičiau, važinėju daug ~30kkm 1,7DTI patvarus, žiema lauke stovėjo užsikurė laisvai dar ir kitus patraukiau su 5w40 sintetiniais tepalais Pigi eksplotacija
Pilnas atsiliepimas...
zaibas | 2016-05-04
Opel astra G-CC 2.0 DI 60 kw 1999
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
dizainas, patikimumas, išlaikymo kaina
garso izoliacija, panelės dizainas
turėjau šita automobilį apie 4 metus. Esu gana patenkintas. per visą laiką automobilis nei karto nepavedė. Buvo trūkęs generatoriaus diržas tad keičiau tik ji, taip pat šiek tiek remontavau važiuokle nes važinėju daug. keičiau amortizatorius nes galiniai jau buvo pavarge, tačiau priekinius pakeičiau be reikalo. Pliusai kainos dalių nėra didelės, jas taip pat lengva rast per srotus. Yra problemų su galinių arko korozija ( iškėlė dažus, tačiau tik vienoj vietoj) automobiliu esu labai patenkintas. minusas garso izoliacija prastoka. taip pat panelė primityvoka. Garso kokybė labai gera, variklis veikia puikiai, nors ir apsitepalavęs, jau šiek tiek tačiau didesnių bėdu neturėjau. Nereikia keisti diržų nes stovi grandinė. pirkau už 6000 litų, pilna komplektacija. (el. langai. ac, odinis salonas, sildomos sedynės) aišku per 4 metus kaina nukrito, tačiau automobilis liko tokio pat gero stovio kaip ir pirkau. Apžiūrėti gerai kėbula ar nėra pakeltų dažų, rūdžių. Pravažiuoti per duobes ar nebarška kas labai. 2.0 60 kw variklis patikimas, bet norėtusi daugiau traukos. taip pat pasižiūrėti ar veikia visa elektronika, kaip langu pakelėjai nes galiniai linke byrėti, taip pat kaip rankinis laiko nes supportai galiniai linke nestabdyti .
Pilnas atsiliepimas...
 
12345

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera 
  Vidutiniai  VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum  
  Dideli   Omega  
  Kupė  Calibra   
  Tigra Tigra 
  Kabrioletai     Cascada
  Roadsteriai   SpeedsterGT 
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara 
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera  
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva 
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaro
   Movano
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai