Markės
1031 iš 1500
Opel Astra 2015 - dabar
Opel Astra, 2015 - dabar
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.518% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 2
5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)25% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)10% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 50% Ne 50%
Opel Astra visuomet buvo populiarus automobilis, tačiau niekada nebuvo tikras klasės lyderis. Šis modelis gali būti nauja galimybė. Naujoji Astra yra ištobulinta visose srityse, tačiau konkurentai taip pat puikūs - Volkswagen Golf, Ford Focus, Honda Civic, Hyundai i30 ir Kia Cee’d visi verti pagyrų. Svarbu tai, kad Opel Astra ženkliai palengvėjo, kai kurios versijos visais 200 kg! Tai įtakoja ne tik dinamiką, bet kas dar svarbiau – ekonomiškumą. Taip pat Astra tapo erdvesnė viduje, nors gabaritai netgi sumažėjo. Automobilio dizainas protingai patobulintas – iš vienos pusės jis itin artimas pirmtakui, iš klitos tenka pripažinti, kad tiek pirmtakas, tiek naujokas atrodo išties gražiai. Priekyje, radiatoriaus grotelėse į akis krenta abejose logotipo pusėse atsiradę savotiški „sparnai“ – galbūt tai naujoji Opel priekinės dalies stilistika? Per šoną eina itin ryški linija, kuri suteikia visam automobilio dizainui subtilumo, o gale pastebimas labai gražus perėjimas nuo šoninių stiklų į galinį. Panašus sprendimas jau matytas naujajame Nissan Murano ir tenka pripažinti, kad šis naujas dizaino sprendimas bus įgyvendintas dar ne viename automobilyje. Interjeras taip pat panašus į senojo, tačiau dabar daugiau dėmesio skiriama centre esančiam LCD ekranui, o ne mygtukų gausybei centrinėje konsolėje. Gale sėdintys keleiviai turi 35 mm daugiau erdvės keliams, o galvai taip pat skirta pakankamai erdvės nepaisant kupė stiliaus nuožulnaus stogo. Bagažo erdvė išliko tokia pati kaip ir pirmtako. Turint galvoje tai, kad Astra paprastai kainuoja kiek mažiau nei daugelis konkurentų šis stilingas automobilis neabejotinai išliks populiarus visos Europos gatvėse.
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2018-11-21
Opel Astra Sports Tourer 1,4 l, 110 KW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kokybės ir kainos puikus santykis, prieinama kaina, gera garso izoliacija, lengvas valdymas
-
Puikus automobilis Opel mylėtojams. Tikrai gera garso izoliacija, kaip tokios klasės automobiliui. Labai lengvai juntami gabaritai. Puikus matymas pro galinį langą. 1,4 l benzininis 110 kw variklis optimalus pasirinkimas. Tai nedidelis, šeimos universalas. Nedidelė kaina. Gana komfortabilus važiavimas, lengvas valdymo skydelis. Neperkrautas nereikalingais mygtukais. Optimaliai viskas ko reikia ekonomiškam, praktiškam automobiliui. Neveltui 2016 metais laimėjo metų automobilio titulą. 2018 metų gamybos, dar nieko nekeičiau. Bet neabejotinai bus nebrangu. Juk tai Astra.
Pilnas atsiliepimas...
2017-08-30
Opel Astra K Sports Tourer (2016 m.)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
1. Kai pirkau, buvo pigiausia, ką radau iš dyzelių su normaliu galingumu (100 kW). 2. Traukos/ekonomiškumo santykis atrodo neblogas
Išvardinti bedrame aprašyme, nes čia netilpo :(
Minusai: 1. Universalas, o ant stogo reilingai pasirodo tik dėl grožio, bagažinė dedasi kaip sedanui (palenda po durų gumomis). Pirkau originalią bagažinę, bet esant lietui leidžia vandenį. Kam aktualu dažnai naudoti stogo bagažinę, blogas pirkinys. 2. Kažkodėl negalima išjungti šviesų, visada dega bent dienos šviesos, o auto funkcija veikia šiaip sau, debesuotesnę dieną jau tenka be jokio pagrindo su šviesomis važinėtis. 3. Mano beveik 20 metų senesnis VW Passat tobulesnis štai kur - 3.1. besibaigiant langų apiplovimo skysčiui apie tai informuojama skydelyje, 3.2. langų apiplovimo purkštukai šildomi (labai aktualu žiemą), 3.3. normaliai galima pasireguliuoti sėdynių pašildymą (čia jau ant pirmo galingumo gali iškepti kiaušinius). 4. Nemažas turbo lagas, nors aišku čia daug maž visų turbininių auto bėda. 5. Kuro sąnaudos meluojamos stabiliai apie 0,5 l/100 km, nžn, gal ir pas kitas auto panašiai, bet mane tai nervuoja. 6. Elektronika kažin ar aukščiausio patikimumo, nes jau keletą sykių buvo "pastrigusi" audio sistema. Dar neteko susidurti. Gerai pagalvoti, ar tikrai nėra geresnių alternatyvų už panašią kainą (ko gero visgi VW ir yra das auto, o ne Opel, perpirkęs šį moto)
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
678901234567890123456789012345678
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera 
  Vidutiniai  VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum  
  Dideli   Omega  
  Kupė  Calibra   
  Tigra Tigra 
  Kabrioletai     Cascada
  Roadsteriai   SpeedsterGT 
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara 
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera  
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva 
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaro
   Movano
  678901234567890123456789012345678
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai