Markės
1088 iš 1562
Opel Crossland X 2017 - dabar
Opel Crossland X, 2017 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.08% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 3
20% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 67% Ne 33%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Praktiškas interjeras
  • Neprastas kelyje
  • Gera infosistema
TRŪKUMAI
  • Per daug panašus į Opel Mokka X
  • Pigios medžiagos interjere
  • Neinformatyvus vairo mechanizmas
"Naujoką kompanija pozicionuoja kaip automobilį pakeičiantį vienatūrį Opel Meriva"
2017 metais Opel pristatė visiškai naują modelį – kompaktišką krosoverį Crossland X. Tuo pačiu kompanija pristato žymėjimą “X”, kuris reiškia padidinto pravažumo modelį. Tokį patį žymėjimą turi ir didesnis modelis Opel Grandland X kuris pakeičia senstelėjusį Opel Antara modelį. Naujasis Crossland X gaminamas ant modifikuotos PSA koncerno platformos, kuri taip pat naudojama Citroen C3 Picasso ir Peugeot 2008 automobiliuose. Naujoką kompanija pozicionuoja kaip automobilį pakeičiantį vienatūrį Opel Meriva. Taip yra todėl, kad paskutiniu metu itin populiarėja visureigiai ir ypač kompaktiški krosoveriai, tad jie dažnai pakeičia vienatūrius (kaip kad atsitiko su Peugeot 5008 modeliu). Iš esmės didelio skirtumo tarp buvusio kompaktiško vienatūrio ir dabartinio krosoverio nėra, kadangi mažieji krosoveriai niekaip negali pretenduoti į visureigio vardą dėl to, kad neturi rimtesnės keturių varomųjų ratų sistemos, o kartais jos išvis neturi. Tačiau krosoverius itin patogu vairuoti, o naujasis Crossland X gali būti komplektuojamas su visa eile saugumo ir komforto įrangos tokios kaip: adaptyvūs priekiniai LED žibintai (Adaptive Forward Lighting AFL), LCD ekranas viduje, 180 laipsnių panoraminio galinio vaizdo kameru kartu su parkavimosi sistema (Advanced Park Assist), avarinio stabdymo, linijos kirtimo, aklos zonos, ženklų atpažinimo sistema bei sistema aptinkanti pėsčiuosius. Ką jūs manote apie šį automobilį? Parašykite savo nuomonę žemiau esančiame komentarų laukelyje.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 3
2018-12-19
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Taupus, labai mažai naudoja kuro, nebrangus, patikimas, gražiai ir išskirtinai atrodantis
Labai plonas dažų slauksnis, stringa multimedija.
Opel Crossland x pirkau 2017 m. Automobilis pagal savo kainą beveik atitinka norimus reikalavimus. Automobilis yra benzininiu varikliu su automatine greičių dėže. Variklis ir dėžė veikia labai gerai, kuro sanaudos labai mažos. Todėl automobilis yra labai, labai taupus. Viduje daug vietos, todėl automobilis talpus. Automobilis palyginti aukštas, tačiau tai tikrai nėra visureigis. Tikrai patariu pirkti automobilį, kadangi jisai nėra brangus, nėra prabangus ir jame paprašiausiai yra to ko reikia paprastam ir labai taupiam automobiliui.
Pilnas atsiliepimas...
2018-12-01
Parodija
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Smulkus, manevringas
Pigus, nepatikimas
Automobilį teko išbandyti tik savaitę laiko, jo rida buvo apie 35000km. Prasidėjo įvairioa elektros bėdos, kaip kartais suveikiantis kartais ne start-stopas, valytuvų darbas taip pat labai netikslus, pradėjo neužmigti multimedija arba važiuojant kelionėje tiesiog pati išsijunginėti. Taip pat sugedo arba užstrigo kuro lygio matuoklė bake, del kurios visada rodė tą patį kiekį kuro. Automobilis padarytas labai pigiai, tipiniam peugeot, citroen arba renault mėgėjui turėtų labai patikti. Salonas visiškai šaltas ir plastmasinis, nėra jokių įdomesnių dizaino intarpų.
Pilnas atsiliepimas...
2018-03-18
Opel crossland
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gana ekonomiskas. 10000 pracaziavau su 6.4 vidurkiu. Per salcius 7 litru neperlipa.
Neringos kelyje, vaziuojant leustinu greiciu, girdisi nemalonus ausiai bildejimas. Garsiai ošia auto režime ventiliatorius.
Smagus automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera 
  Vidutiniai  VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum  
  Dideli   Omega  
  Kupė  Calibra   
  Tigra Tigra 
  Kabrioletai     Cascada
  Roadsteriai   SpeedsterGT 
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara 
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera  
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva 
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaroVivaro
   Movano
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai