Markės
1355 iš 1562
Subaru Legacy 2014 - dabar
Subaru Legacy, 2014 - dabar
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.030% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 1
12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Saugumo įranga
  • Galimos visų varomųjų ratų versijos
  • Erdvus interjeras
TRŪKUMAI
  • Nedaug patobulėjęs dizainas
  • Nekomfortiška pakaba
  • Neekonomiški varikliai
"Tai saugus, praktiškas automobilis, puiki CVT pavarų dėžė imituojanti standartinės automatinės pavarų dėžės veikimą, kokybiškesnis interjeras"
Subaru visada asociavosi su padidinto pravažumo automobiliais arba bent jau visų varomųjų ratų sistema. Tačiau Legacy yra būtent tas modelis, kuris turi mažiausiai bendro su padidinto pravažumo automobiliais. Šis modelis skirtas konkuruoti su labai stipriais konkurentais, tokiais kaip Honda Accord arba Toyota Avensis. Ar šis automobilis bus pajėgus tai padaryti? Automobilio dizainas yra evoliucinis pirmtako palikimas. Abiejų kartų Legacy atrodo itin panašiai, ryškesni pasikeitimai yra kogero tik priekinės radiatoriaus grotelės ir galiniai žibintai. Reikia pripažinti, kad net ir senesnės kartos Legacy neatrodė labai patraukliai, bet naujasis modelis... tiesiog nusivylimas. Tačiau po neįpatingu kėbulu šis automobilis turi gerų sąvybių – tai saugus (kelio skenavimo sistema EyeSight), praktiškas automobilis, puiki CVT pavarų dėžė imituojanti standartinės automatinės pavarų dėžės veikimą, kokybiškesnis interjeras. Viduje Legacy yra erdvus, turi daugybę įvairių dėtuvių. Kelyje automobilis elgiasi ganėtinai komfortiškai, tai tikrai nėra tas automobilis, kuris papirks jus sportišku elgesiu. Taigi šis automobilis turėtų sudominti tuos, kurie nori patikimo, kokybiško, tačiau per daug neišsiskiriančio automobilio.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 1
Subaru Legacy | 2016-10-17
Subaru Legacy, 2015
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kokybiškas, patvarus, gerų surinkimo medžiagų automobilis.
Kol kas neradau :)
Automobilį pirkau iš JAV, kadangi Europoje kažkodėl šio modelio nepardavinėja (yra tik Outback, tas pats Legacy tik universalas ir šiek tiek padidinto pravažumo). Pagamintas 2015 metais, 2,5l benzinas, 4x4 AWD, CVT dėžė. Automobilis sudarė itin kokybiškai pagaminto automobilio vaizdą. Salonas nepriekaištingas, vyrauja labai kokybiškos medžiagos, oda, aliuminio apdaila ir.t.t. Važiuojant niekas negirgžda, nešiurgžda. Sėdynės patogios, atramos geros, reguliavimas elektrinis, sėdynės su itin greitu pašildymu. Salonas erdvus, esu beveik 1,90m ūgio, sėdėti vietos apstu tiek priekyje, tiek gale. Didelis patogus liečiamas ekranas, ypač raiški tiek naktį tiek dieną galinio matymo kamera, patogi sąsaja su mobilaus telefono programomis per APPS. Ypatingai gerai veikianti CVT dėžė, prisitaiko prie greičio idealiai, sunku net palyginti su paprastu automatu, labai patiko. Vairas labai lengvai kontroliuoja automobilį, patogu laikyti. Reguliavimo mygtukai ant vairo gal kiek ir žemokai lyginant su pirštų padėtimi, bet su jais ir nereikia žaisti, reikia žiūrėti į kelią :) Pakaba stabili, tyli. Priekaištų vairavime neturiu. variklis 2,5l. Trauka puiki, pojūčiai labai geri, gal ir dėl to kad visi ratai yra varantys. Taupantiems kuro sąskaita puikiai įsimontuoja BRC dujos. Mašina kol kas nuvažiavusi tik apie 22tuks km tai apie kastus sunku kalbeti. Standarine prieziura (tepalai, filtrai ir t.t.) nieko nesiskiria nuo paprasto automobilio. Jeigu perkate iš JAV, žiūrėkite daužtumą, nuotraukas pagal VIN stovinčio aukcione, kad būtų proto ribose ir kokybiškai sutvarkytas.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Subaru modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   ImprezaImprezaImprezaImprezaImprezaImprezaImpreza
  Impreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiWRX STi
  Impreza WRXImpreza WRXImpreza WRXImpreza WRXImpreza WRX 
    WRX
  Vidutiniai   LegacyLegacyLegacyLegacyLegacy
    Levorg
  Kupė   SVX   
    BRZ
  Mini krosoveriai     XVXV
  Krosoveriai   ForesterForesterForesterForester
  OutbackOutbackOutbackOutback
  Visureigiai    B9 TribecaTribeca 
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai