Markės
1358 iš 1560
Subaru Outback 2014 - dabar
Subaru Outback, 2014 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.310% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.8)Viso įvertinimų: 3
12% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.9)16% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.7)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.7)11% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)16% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.7)
Ar rekomenduojuTaip 67% Ne 33%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Puikus pravažumas bekelėje
  • Erdvus, praktiškas interjeras
  • Patogios sėdynės
TRŪKUMAI
  • Nedaug patobulėjęs dizainas
  • Nekomfortiška pakaba
  • Pigios medžiagos interjere
Prieš ketvirtį amžiaus Subaru sukūrė kogero pirmąjį padidinto pravažumo universalą, o dabar štai grįžta į rinką su nauju modeliu. Automobilis tiesiogiai arba ne taip tiesiogiai konkuruoja su Volvo XC70, Audi A4 Allroad, A6 Allroad, Volkswagen Alltrack modeliais ir Opel Insignia Country Tourer. Outback kaip ir senesniuose modeliuose turi simetrišką visų varomųjų ratų sistemą prijungtą prie 2.5 litro benzininio arba 2.0 litro turbodyzelinio variklio. Automobilio dizainas yra evoliucinis pirmtako palikimas. Abiejų kartų Outback atrodo itin panašiai, ryškesni pasikeitimai yra kogero tik priekinės radiatoriaus grotelės ir galiniai žibintai. Viduje Outback yra erdvus, turi daugybę įvairių dėtuvių, o 512 litrų bagažo skyrius yra patogus naudoti. Naujojo automobilio pakaba tapo standesnė, kas įtakojo geresnį valdymą, tačiau kartu ir mažesnį komfortą ypač važiuojant bekele.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 3
2018-08-28
2016 Subaru Outback 3.6r
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Daug galios, daug vietos, ypač gale, CVT transmisija, AWD sistema, kainos ir kokybės santykis
Didelės aptarnavimo išlaidos, lėtai veikiančios bagažinės durys, nėra priekinių ir galinių jutiklių, didelės kuro sąnaudos
"Subaru Outback 3.6R" yra vienas iš geriausių mano vairuotų automobilių. Jis yra galingas, malonu važiuoti su aukšta važiuokle. Jame yra labai daug įvairių, naudingų funkcijų. Gal kiek per daug yra mygtukų ant vairo ir prietaisų skydelio, bet man neiškilo kažkokių didesnių problemu. "EyeSight" sistema veikia labai gerai. Seniau net negalvojau, kad esu toks prastas vairuotojas, ji taip dažnai pypsi, bet ji neblogai padeda. Informacinė sistema yra viena iš geriausių, mano nuomone. Švari ir paprasta naudoti, nors balso valdymas yra per lėtas. Pirmasis dalykas, kurį pajusite, kai pradėsite važiuoti su "Outback", - tai reagavimas, kai lengvai paspaudžiate akceleratorių. Lygus pagreitis ir labai lengvai reaguoja žemyn. Kai jūs toliau spaudžiate koją, bėgiai toliau gan greitai ir švelniai pesijungia. Gan tylus salonas ir ganėtinai solidus automobilis. Per duobes ir nelygumus važiuoja labai sklandžiai. CVT pakaba yra labai įspūdinga. Kolkas su ja problemų neturi. Kuro sąnaudos yra šiek tiek didokos, Subaruima 9,9L / 100km užmiestį, o mieste 12,4L / 100km, o tai yra daug daugiau nei 2.5L Outback modelio. Nors visumoj mane tenkina. Vietos "Outback'uose" yra labai daug. Gale kojoms vietos yar daug, o bagažinė gan didelė. "Subaru Outback 3.6R" yra vienas iš geriausių, kuriuos aš esu vairavęs. Galia, vairavimo dinamika, erdvė, technologija ir ekonomiškumas. Nors degalų sąnaudos gali būti mažesnės su "V6" modeliu.
Pilnas atsiliepimas...
2018-07-25
Nepirkit šio automobilio su benzinu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai pravažus automobilis, gali važiuoti belekur nebijodamas, kad užklimpsi, erdvi bagažinė, gale kojoms ir galvai vietos tikrai daug.
Didelės degalų sąnaudos, prasta garso izoliacija, CVT transmisija
Pirkimom automobilį autopliuse, buvo padarytas iš Amerikos. Iš pirmo žvilgsnio atrodė gan geras automobilis, bet apsigyvenus su juo pamatai jo stiprybes ir trūkumus. Pradėkime nuo pliusų: bagažinė tikrai erdvi, gale kojoms ir galvai tikrai daug vietos, priekyje taip pat, pakaba dirba tikrai minkštai ir absorbuoja kiekvieną nelygumą, medžiagos galėtų būti geresnės, bet čia gi ne premium klasės automobilis. Nu, o apie minusus jeigu pakalbėsime, tai variklis yra vienas iš didžiausių, mieste važiuojant galios tikrai užtenka, ( sąnaudos 10 l) bet tik išvažiuoji į autostradą pasimato l, kad automobiliui tikrai trūksta galios, benzino sąnaudos sukyla iki 15 l, mano mašinoje yra įtaisytos dujos, tai valgo autostradoje apie 20 l. Taip pat agresyviau važiuojant CVT pradeda kelti apsukas ir variklis pradeda žviegti, kitas minusas būtų garso izoliacija ir paskutinis menkas minusiukas būtų displėjus, kai saulė šviečia nieko negali įmatyti. Gedimų jokių neturėjęs, nes pirkau mašina su 16000 rida. Manau, kad už tokius pinigus yra geresnių alternatyvų
Pilnas atsiliepimas...
Marius | 2017-01-18
Subaru Outback 2016 2.5 cvt
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Variklis, salono kokybė, valdymas, greičių dėžė, saugumo sistemų gausa. Tai pirmas tokio aukšto lygio subaru gaminys
Pakankamai standi pakaba, bet tai valdomumo sąskaita
Labai tvirtas, gerai valdomas automobilis, pakankamai nedidelės benzino sąnaudos. Prikimštas elektronikos. Puikiai ir patikimai veikia eyesight sistema. Nėra jokių šios sistemos kvailiojimų kaip kituose modeliuose (pvz volvo analogas). Kokybiškas surinkimas, geros salono medžiagos. Variklis dėl cvt dėžės dirba labai žemais sūkiais, labai tylus.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Subaru modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   ImprezaImprezaImprezaImprezaImprezaImprezaImpreza
  Impreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiImpreza WRX STiWRX STi
  Impreza WRXImpreza WRXImpreza WRXImpreza WRXImpreza WRX 
    WRX
  Vidutiniai   LegacyLegacyLegacyLegacyLegacy
    Levorg
  Kupė   SVX   
    BRZ
  Mini krosoveriai     XVXV
  Krosoveriai   ForesterForesterForesterForester
  OutbackOutbackOutbackOutback
  Visureigiai    B9 TribecaTribeca 
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai