Markės
1304 iš 1434
Toyota Corolla 2012 - dabar
Toyota Corolla, 2012 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.622% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)Viso įvertinimų: 3
16% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)27% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)29% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.3)27% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.1)20% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Šis Corolla jau yra 11 kartos modelis, kuris toliau siekia išlaikyti visų laikų populiariausio pasaulyje automobilio titulą. Sėkmės formulė paprasta – tai patikimas, per daug neišsiskiriantis, praktiškas ir patogus automobilis. Kad būtų aiškiau – Corolla gaminama sedano kėbulu, o jam giminingas Auris hečbeko ir universalo. Panašu, kad Corolla vardas po truputį marinamas ir gali būti greitai pamirštas. Kita vertus tokiu sprendimu Toyota kompanija nušovė du zuikius vienu šūviu – Auris pardavimai net išaugo lyginant su senesne Corolla, o naujosios Corolla pardvimai nesumažėjo. Naujos Corolla išorės dizainas yra kuklus, paprastesnis nei pas Auris, tačiau automobilis sudaro gan solidų įspūdį dėl plačiai naudojamo chromo, bei gabaritų nedaug nusileidžiančių aukštesnės klasės Avensis modeliui. Reikia pripažinti, kad nors ir būdama kukli, Corolla susilauks daugiau dėmesio nei Volkswagen Jetta ar Ford Focus sedanai. Nors Corolla išvaizda pasikeitė į teigiamą pusę, to paties negalima pasakyti apie važiavimo savybes – jos liko labai artimos ankstesniam modeliui. Vairavimo entuziastai pasiges azarto, tačiau mėgstantys ramų važiavimą neturės dėl ko skųstis. Vėlgi sportiškesnio vairavimo mėgėjams skirtas, sportiškesnį dizainą turinti Auris. Į Corolla yra montuojami penki varikliai: vienas 90 AG dyzelinis ir keturi benzininiai, išvystantys nuo 99 iki 140 AG. Pagrindinis šių variklių bruožas – ekonomija. Viduje automobilis turi panelę pasiskolintą iš Auris. Čia dominuoja praktiškumas, erdvė ir gera komforto įranga – tokia kaip galinio vaizdo kamera, parkavimo davikliai, užvedimo „Start/Stop“ mygtukas. Tiesa, naudojamos medžiagos klasės lyderiams tokiems Volkswagen Golf prilygti negali.
NAUJIENA!

KET testai

Pasitikrinkite savo žinias ir pasiruoškite "Regitros" egzaminui: Spręsti KET testą
Tai pirmoji Corolla, kuri turi tik sedano versiją.
Automobilio eksploatacijos kaštai
Palyginkite jus dominančių automobilių detalių kainas:
Palyginti Automobilio eksploatacijos kaštai

Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 3
2017-11-17
Toyota Corolla 2015
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pakankamai minkštai važiuoja, aukšta, eikli, pakankamai didelė bagažinė, prieš tai turėtas MB124 ir VW Bora 2002 turėjo gerokai mažesnes bagažines, daug vietos gale, lygios grindys, du dideli suaugę puikiai telpa, trim važiuoti pakankamai patogu.
Jei nėra galinio vaizdo kameros, parkuotis būtų sunku, nepatogios sėdynės, ilgainiui ima skaudėti nugarą, nėra juosmens palaikymo funkcijos (gal yra ergonominė opscija, bet activ plus sėdynė paprasta). Deš. pusės matomumas kiek ribotas dėl stoikės plačios
Turiu jau 2,5 metų, per tą laiką nuvažiuota yra 59000 km. Automobilis geras, smagus, garso izoliacija nei gera, nei bloga, kaip tokiam automobiliui ir japonui, sakyčiau, pakankama, nors turėtas Mersas 92m turėjo geresnę izoliaciją. Barškesių nėra, surinkimo kokybė gera. Kol kas tik keisti tepalai. Salone keitimo kaina 200 eur. Nuvažiavus 57000 km išlindo kairės pusės nemalonus cypimas važiuojant lėtai, garsas dingsta nuo vairo pasukimo kampo, salone sakė, kad tai yra corollų ir ravų bėda, "kažkas su diskais, kad pasiekus arti 60k ima cypauti kaladės, nes nutrina diską paliekant kantą, reikia keisti kalades ir diskus...". Jei perkama nauja, tai jei yra galimybė imti ergonomines sėdynes, imti gal geriau 1,8 variklį vietoj 1,6, kw daugiau, o kuro sąnaudos beveik tokios pačios. Nuo deklaruojamų kuro sąnaudų skirtumas yra per du litrus nevažiuojant pensininko rėžimu.
Pilnas atsiliepimas...
2017-03-15
Corolla 2015
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus, ganėtinai gera garso izoliacija
Nėra toks ekonomiškas miesto režime.
Automobilis erdvus, gale sėdintiems 2 žmonėms vietos tikrai nepritrūks, garso izoliacija visai nebloga, tik važiuojant šlapia danga atsiranda garsas. Medžiagos gan paprastos, bet kaip tokios klasės automobiliui priekaištų neturiu. Automobilis jau nuvažiavo 68.000 km.. Išlindo gamintojo aplaidumas, po antros žiemos, bagažinės dangčio varžtai pagaminti iš prasto liejinio metalo jie surūdijo !!! to pasekoje garantinis, tvarkė šį trūkumą (bagažinės dažymas, varžtų keitimas jau į kokybiškus, bei apdailos detalių keitimas.
Pilnas atsiliepimas...
2017-03-13
Toyota Corolla 2013
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus dizainas, ekonomija, kokybė
Minusų dar nepastebėjau
Tai jau trečia Toyota, kurią esu turėjęs, ir tikrai nustebinusi. Kolkas pravažiuota vos 1500 kilometrų, tačiau šiokią tokią nuomonę susidariau. Visų pirma norėčiau paminėti gerą surinkimo kokybę, nėra jokio barškėjimo, viskas salone išdėstyta patogiai ir suprantamai. Nors mano Corolla labai skurdžios komplektacijos, tačiau to pakanka, visgi automobilis neieškantiems komforto, o kasdieniam naudojimui. Ekonomiškas benzininis 1.6l. variklis, važiuojant mišriai, miestas-trasa telpu į 6-7 litrus benzino!!! Tikrai puikus rezultatas. Gale sėdintiems vietos daugiau nei būtų galima reikalauti iš šios klasės automobilio. Kadangi pravažiuota dar labai nedaug, apie techninius automobilio parametrus komentuoti tikrai negalėčiau, tačiau manau, kad Toyota toliau išlaiko savo kaip kokybiškų automobilių vardą.
Pilnas atsiliepimas...
 
Toyota modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
567890123456789012345678901234567
  Mini    AygoAygo
   iQ 
  Maži   YarisYarisYaris
    Prius c
  Kompaktiniai   CorollaCorollaCorollaAurisAuris
   MatrixMatrix 
   PriusPriusPrius
  Vidutiniai   CarinaAvensisAvensisAvensis
  Dideli    CamryCamryCamry
  Reprezentaciniai    AvalonAvalon
  Kupė  CelicaCelicaCelica  GT-86
   Solara 
  Roadsteriai  MR2MR2  
  Mini krosoveriai     C-HR
  Krosoveriai   RAV4RAV4RAV4RAV4
   FJ Cruiser 
  Dideli krosoveriai    HighlanderHighlander
   Venza
  Visureigiai   4Runner4Runner4Runner
  Land CruiserLand CruiserLand Cruiser
  Dideli visureigiai    Land Cruiser V8
   Sequoia
  Pikapai   HiluxHilux 
   Tacoma 
  Dideli pikapai   TundraTundra
  Mini vienatūriai    Corolla VersoCorolla VersoVerso
   Urban Cruiser 
   Verso-S
  Vienatūriai   PicnicAvensis Verso  
    Prius+
  Dideli vienatūriai  PreviaPreviaSiennaSienna
  Sportiniai  SupraSupra  
  Daugiatiksliai   Yaris Verso  
  Komerciniai     ProAce
  567890123456789012345678901234567
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai