Markės
1510 iš 1577
Volkswagen Golf 2012 - dabar
Volkswagen Golf, 2012 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.33% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)Viso įvertinimų: 3
2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)2% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)27% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)11% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Komfortiškas interjeras
  • Didelis variklių pasirinkimas
  • GTI
TRŪKUMAI
  • Neišsiskiriantis dizainas
  • Gana brangus
"Visi Mk7 Golf komplektuojami su standartine variklio Stop/Start bei stabdžių energijos rekuperacijos sistema"
Tai vienas iš tų automobilių, kuriuos itin sunku sukritikuoti, tačiau kartu sunku likti kažkuom nustebintam. Tai puikus automobilis, kokybės kartelę kilsterėjęs dar aukščiau. Septintos kartos Golf dizainas yra evoliucinis – visi dizaino elementai išliko tie patys, tik tapo kiek aštresni ir agresyvesni, dar labiau pritaikyti prie kompanijos propaguojamo stiliaus. Priekiniai žibintai buvo įkvėpti Passat, Polo ir Phaeton modelių, o galiniai – iš to paties Passat. Automobilis atrodo ne tik dinamiškiau, moderniau bet ir suteikia didesnį saugumo įspūdį. Golf tapo lengvesnis, nors yra 5 cm ilgesnis, tiek pat ilgesnė ir jo ratų bazė. Privalumai visur – automobilio ratai yra arčiau kampų, todėl Golf atrodo sportiškiau, salone daugiau vietos, o ir saugumo lygis padidėjo. Naujoko viduje karaliauja subtilus stilius ir itin kokybiškos medžiagos. Visi Golf variantai turi 5.8 colių LED lietimui jautrų ekraną, nors jis nėra tobulas. Ekranas spalvas atkuria neitin kokybiškai, o ir į paspaudimus reaguoja nenoriai. Prietaisų skydelis standartinis ir paprastas – dvi ryškios rodyklės rodo esminius parametrus: greitį ir variklio apsukas. Tarp spidometro ir tachometro įtaisytas juodai baltas ekranas, kuriame galima matyti pagrindinius automobilio parametrus: kuro sąnaudas, radijo ar MP3 informaciją, navigacinės sistemos nurodymus ar tiesiog laiką. Paprasta, subtilu, tačiau visada madinga. Kitas svarbus privalumas – automobilis yra tikrai erdvus ne tik priekyje sėdintiems, bet ir ant galinių sėdynių sėdintiems keleiviams. Čia dviems suaugusiems keleiviams vietos užteks ne tik pečiams, galvai, bet ir kojoms. Bagažinės erdvė taip pat nenuvils. Dauguma Golf pirkėjų rinksis vieną iš dviejų TDI dyzelinių variklių: 1,6 arba 1,9 versijų. Pirmoji turi 104 AG, antroji 150 AG. Puikiai įvetintas ir benzininis 1.4 TSI variklis su 140 AG galia. Visi Mk7 Golf komplektuojami su standartine variklio Stop/Start bei stabdžių energijos rekuperacijos sistema. Bluemotion versijos šių sistemų pagalba leidžia maksimaliai sutaupyti kurą, o CO2 emisiją sumažinti iki įspūdingų 82g/km. Kelyje automobilis elgiasi nepriekaištingai – varikliai džiugina geru sukimo momentu, pakaba rafinuota, puikiai sugerianti kelio nelygumus, tačiau neatitraukianti vairuotojo nuo vairavimo proceso. Nenuostabu, kad iš naujos kartos Golf visada daug tikimasi, todėl jokios silpnybės jam nebūtų atleidžiamos. Volkswagen kompanija tai puikiai žino ir kaip tapo įprasta pirkėjų nenuvilia.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Volkswagen Golf buvo pripažintas Europos metų ir Pasaulio metų automobiliu 2013 metais.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
2018-08-28
2017 Volkswagen Golf Alltrack 132TSI
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Praktiškumas; Našumas ir ekonomika; "Apple CarPlay"; Komfortas; malonu vairuoti
DSG transmisija lėta spūstyse
Variklio darbinis tūris, l: 1,8
Kuro tipas: Benzinas
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,5
Bendras automobilio aprašas
Prieš gerus metus susiruošiau pakeisti sav 2014 m. "Mazda 3 SP25" sedaną, į kažką naujo, norėjau miniveno, SUV arba AWD, kad žiemą , kai slidu būtų geresnis pravašumas ir saugiau. Artimiausias mano poreikiams buvo "Hyundai Tucson Elite" 1,6 litro turbokompresorius, kuris buvo šiek tiek brangesnis 35000 €, o "Alltrack" - 33000 EUR. "Hyundai" papildoma garantija buvo penkeri metai, neribotas kilometražas, o "VW" trejiems metams, neribotas kilometražas. Dėl mažesnės kainos pasirinkau VW Man patinka krovinių skyrius su į grindis suleižiamomis sėdynėmis, o tai suteikia 1800 mm krovinių ploto. Automobilis yra patogus važiuoti autostradose, kurio vidurkis yra apie 7,5 l / 100 km pirmsius 37 000 km, dažniausiai važinėjau į kaimą. Galbūt labiausia man šiame automobilyje patinka - tai DSG transmisija, kuri tinka puikia važiuoti mieste. "Xenon" žibintai su apiplovimu puikiai šviečia naktį. Automobilis dažniausiai naudojamas kaip dvivietis, bet puikia telpa ir keturi žmonės. Galia puikia veikia kondicionierius G Automobilis turi "Apple CarPlay", kuri gerai veikia ir tai yra funkcija, kurią norėčiau turėti bet kuriame kitamame mano būsimame automobilyje. Jis taip pat turi CD grotuvą pirštinių skyrelyje, kuri atradau tik po kelių dienų. Dabar suprantu, kad "Golf Alltrack" šiuo metu puikiai tinka man. 1,8 litro variklis užtikrina gerą galią ir ekonomiškumą, o automobilis gerai išnaudoja jo vidutinius matmenis. Iki šiol 37 000 km važiavimo, nebuvo jokių problemų, ir automobilis veikia puikiai. Bazinėje komplektacijoje yra priekiniai ir galiniai parkavimo sensoriais ir galine kamera, automatinia valytuvai, automatiniai žibintai, priekinių žibintų sukimosi funkcija. Pasirenkami vairavimo režimai yra "Normal", "Sport", "Off-road" ir "Individual". Tai geriausias automobilis, kurį kada esu turėjęs.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 11)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Volkswagen modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   LupoFox
    up!
  Maži   PoloPoloPoloPoloPolo
  Kompaktiniai GolfGolfGolfGolfGolfGolf
  VentoBoraJettaJettaJetta
  New BeetleBeetle
  Vidutiniai  PassatPassatPassatPassatPassatPassat
  Reprezentaciniai    Phaeton 
  Kupė Corrado  Scirocco 
  Keturduriai kupė    Passat CC 
    Arteon
  Roadsteriai    Eos 
  Mini krosoveriai     T-Cross
  Krosoveriai     T-Roc
  Dideli krosoveriai    TiguanTiguan
  Visureigiai    TouaregTouaregTouareg
  Dideli visureigiai     Atlas
  Pikapai    Amarok
  Mini vienatūriai    Golf PlusGolf Sportsvan
  Vienatūriai    TouranTouranTouran
  Dideli vienatūriai   SharanSharanSharan
  Daugiatiksliai   TransporterTransporterTransporter
  CaddyCaddyCaddy
  Komerciniai    Crafter
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt