Markės

Jeigu jums prireikė pagalbos mes pasiruošę jums padėti!


Žemiau pasirinkite Jus dominantį skyrių, jeigu tokio nerasite, žiūrėkite skyrelį "DUK" - dažniausiai užduodami klausimai, kuriame rasite pagalbą klausimų-atsakymų forma arba klauskite mūsų šiuo el. paštu ir mes Jums atsakysime: pagalba@autoasas.lt

 
1. Kaip surasti atsiliepimą?
2. Kaip surasti automobilį ir visą informaciją apie jį?
3. Kaip sukurti atsiliepimą?
4. Kaip išsisaugoti automobilį, kuris mane sudomino?
5. Kaip atlikti kelių automobilių techninių duomenų palyginimą?
6. Kas yra skyriuje Geriausi/Blogiausi?

 


 

1. Kaip surasti atsiliepimą? 

1. Pasinaudokite kairėje pusėje esančia paieška. Pasirinkite koks automobilis domina, surinkite jo duomenis ir spauskite mygtuką "Ieškoti".

2. Iš gautų paieškos rezultatų pasirinkite, kuris automobilis Jus domina ir spauskite žalią mygtuką "Smulkiau".

 

 

 

3. Dabar Jūs matote automobilį ir atsiliepimus apie jį. Pasirinkite, kuris atsiliepimas domina - jį galite perskaityti visą. Tam spauskite mygtuką "Pilnas atsiliepimas ...".

 

4. Dabar matote pilną vartotojo atsiliepimą, nepamirškit, kad ir Jūs galite parašyti savo atsiliepimą, taip pat komentuoti kitų vartotojų atsiliepimus. 2. Kaip surasti automobilį ir visą informaciją apie jį?

1. Pasinaudokite kairėje pusėje esančia paieška. Pasirinkite koks automobilis domina, surinkite jo duomenis ir spauskite mygtuką "Ieškoti".
2. Iš gautų paieškos rezultatų pasirinkite, kuris automobilis Jus domina ir spauskite žalią mygtuką "Smulkiau".

3. Dabar Jūs matote automobilį. Žemiau esančioje lentelėje rasite pilną informaciją apie šį automobilį:
 - vartotojų atsiliepimus;
 - vartotojų vertinimus;
 - automobilio modifikacijas ir techninius duomenis;
 - automobilio nuotraukas, bei video medžiagą;
 - straipsnius susijusius su šiuo automobiliu;
 - atstovus, prekiaujančius naujais bei naudotais šios markės automobiliais. 

 


 3. Kaip sukurti atsiliepimą?

1. Spauskite viršuje esantį skyrelį "Rašyti atsiliepimą".

2. Čia rasite paieškos meniu, pasirinkite kokiam automobiliui norite rašyti atsiliepimą, spauskite mygtuką "Ieškoti". Taip pat Jūs galite pasinaudoti pagrindine kairėje pusėje esančia paieška.
3. Abiem atvejais iš gautų paieškos rezultatų pasirinkite, kuris automobilis Jus domina ir spauskite mygtuką "Rašyti atsiliepimą".


4. Rašykite atsiliepimą apie automobilį - užpildykite esančius skyrelius ir spauskite  mygtuką "Toliau".
5. Atlikite pasirinkto automobilio įvertinimą, galite įkelti savo automobilio nuotraukas. Tai atlikę  spauskite  mygtuką "Toliau".
6. Taip atrodys Jūsų atsiliepimas, jei norite jį redaguoti, viršuje pasirinkite kurį skyrių norite redaguoti ir atlikite norimus pakeitimus. Jei atsiliepimas Jus tenkina nepamirškite suvesti apsaugos kodo ir paspausti mygtuko "Talpinti atsiliepimą".


7. Jūsų atsiliepimas išsaugotas.

 

 


 

4. Kaip išsisaugoti automobilį, kuris mane sudomino?

1. Jums reikia pažymėti jus sudominusi automobilį. Tam galite pasinaudoti kairėje pusėje esančia paieška arba paieška esančia skyrelyje "Pažymėti/Palyginimas". Tiek vienoje, tiek kitoje paieškoje pasirinkite koks automobilis domina, surinkite jo duomenis ir spauskite mygtuką "Ieškoti".


2. Iš gautų paieškos rezultatų pasirinkite, kuris automobilis jus domina ir spauskite žalią mygtuką "Pažymėti".


3. Pažymėtas automobilis atsiranda pažymėtų automobilių lentelėje skyriuje "Pažymėti/Palyginimas". Bet kada užėję į mūsų tinklapį šiame skyrelyje rasite savo pažymėtus automobilius.

 

 


 

5. Kaip atlikti kelių automobilių techninių duomenų palyginimą?

1. Pirmiausia Jums reikia pažymėti automobilius, kurių modifikacijas norėsite palyginti (žr. 4 klausimą).
2. Skyrelyje "Pažymėti/Palyginimas" žemiau kiekvieno pažymėto automobilio yra jam priklausančios modifikacijos. Pažymėkite modifikacijas, kurių techninius duomenis norėsite palyginti (Jūs galite palyginti iki 3 modifikacijų vienu metu). Galite žymėti tiek vieno automobilio, tiek kelių skirtingų automobilių modifikacijas.


3. Spauskite viršuje pažymėtų automobilių esantį raudoną mygtuką "Palyginti".


4. Dabar Jūs matote pasirinktų modifikacijų techninių duomenų palyginimą.

 

 


 

 6. Kas yra skyriuje Geriausi/Blogiausi ?

1. Šiame skyriuje Jūs galite matyti statistiką, kurie automobiliai arba jų sąvybės yra geriausiai arba blogiausiai vertinamos mūsų lankytojų. Tam spauskite viršuje esantį mygtuką "Geriausi/Blogiausi".

2. Dabar Jūs matote eilę lentelių, kuriose išvardinti penki geriausi, blogiausi automobiliai arba tam tikromis savybėmis labiausiai pasižymintys automobiliai. Taip pat prie kiekvieno automobilio matote žalias arba raudonas rodykles, kurios reiškia, kad automobilis per paskutinę savaitę pakilo saraše į viršų (žalia rodyklė) arba nukrito (raudona rodyklė).
3. Norėdami pamatyti visą sarašą nuo geriausio, spauskite kiekvienos lentelės
apačioje esantį mygtuką "Visi nuo geriausio...".
4.  Dabar Jūs matote pilną automobilių sarašą. Paspaudę ant automobilio nuotraukos arba pavadinimo pateksite į automobilio anketą.