Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-05
Kada pagaliau pagaminsite tokį elektromobilį, kuris bus bent perpus toks seksualus, kaip Tesla“?


„Kada pagaliau pagaminsite tokį elektromobilį, kuris nuvažiuos 50 kilometrų toliau, kainuos 10 000 eurų mažiau ir bus bent perpus toks seksualus, kaip Tesla“? Vokietijos ministras rėžė kritikos „BMW“, „VW“ bei „Daimler“. Vokietijos Ekonomikos reikalų ministras Peter‘is Altmaier‘is yra nepatenkintas Vokietijos automobilių gamintojų pastangomis pereiti prie elektromobilių ir savo klausimais juos privertė jaustis labai nepatogiai.
 
Ar bebriškai atrodantis nuotraukoje pavaizduotas „BMW iNEXT“ nėra pakankamai seksualus ponui Altmaier‘iui? 
 
Kaip praneša „Handelsballt“, ministras Altmaier‘is dalyvavo Vokietijoje vykusioje dirbtinio intelekto (DI) konferencijoje ir susitikęs su „Daimler“ bei „VW“ generaliniais direktoriais uždavė gana tiesmuką klausimą:
 
„Man tikrai įdomu kada jūs pone Zetsche (Daimler), ar jūs pone Diess‘ai (VW), ar jūs pone Krüger‘i iš BMW sukursite tokį elektromobilį, kuris būtų bent perpus toks seksualus, kaip Tesla. Kalbant apie jūsų elektromobilių patrauklumą, jūs tikrai galėtumėte pasiūlyti šviežių idėjų.“
 
Automobilių vadovai atsakymo į šį konkretų klausimą atsakymo nepateikė, o „BMW“ vadovas išvis nedalyvavo renginyje. Ir nors grožis yra subjektyvus dalykas, tačiau „VW“ generalinis direktorius Diess‘as pripažino, kad jų transporto priemonės atsilieka DI bei autonomijos srityse, bet pasiduoti jie tikrai neketina. „Mes esame pasiryžę pasivyti (konkurentus aut. past.). Žaidimas dar nebaigtas“, - teigė Diess‘as.
 
„Daimler“ vadovas Zetche kalbėjo apie tai, kaip pasiekti balansą tarp tolesnio autonomiškumo vystymo automobilių sektoriuje ir atsargumo principo taikymo. Jis teigė manąs, jog pirmiausiai transporto autonomiškumas bus pritaikytas komercinėse transporto priemonėse, kurios važinės greitkeliais ir išvežios produktus. Galbūt Zetche ir nežino, kas yra abejotina, bet „Waymo“ jau pradėjo teikti autonominių „robotaxi“ paslaugą Fynikse, Arizonoje (JAV).
 
Grįžtant prie pono Peter‘io Altmaier‘io, jis išties daro gana daug spaudimo, skatindamas Vokietijos automobilių gamintojus pabusti iš letargo miego ir pereiti prie elektromobilių. Šių metų balandžio mėnesį jis ragino automobilių pramonę investuoti dešimtis milijardų eurų į elektromobilius.
 
Rugpjūčio mėn. jis klausė „kada mūsų automobilių pramonė, kuri yra tokia gera, galės iš tikrųjų pagaminti tokį elektromobilį, kuris nuvažiuos 50 kilometrų toliau (vienu įkrovimu aut. past.) ir kainuos 10 000 eurų mažiau?“
 
Na, o prieš porą mėnesių Altmaier‘is paskelbė apie Vokietijos vyriausybės planus dviem milijardais eurų paremti naujus baterijų tyrimus ir jų gamybą. Tad nors ponas Altmaier‘is mano, jog „Tesla“ automobiliai yra seksualesni nei Vokietijos gamintojų elektromobiliai, bet jis tuo pačiu ir intensyviai juos skatina imtis rimtesnių žingsnių.
technologijos.lt
Susiję straipsniai
Atnaujintuose sportiškiausiuose MINI modeliuose – įspūdingas galios   
Atnaujintas „Discovery Sport“: nuotykių ieškotojas, dėvintis elegant  
Niurburgo trasoje registruotas rekordas, kurį pasiekė naujas „Renaul  
HONDA HR-V Sport: miesto visureigis užsiaugino raumenis  
„Audi e-tron“ elektrinio SUV nebus tiek daug, kiek planuota – „Audi“  
„Volvo“ automobiliai vieni kitus perspės apie slidžias atkarpas ir k  
Tinka tolimoms kelionėms: nauji Audi S6 ir S7 TDI modeliai su elektr  
Finišas: lietuvis ir senutė HONDA - naujo rekordo aplink Australiją   
Gąsdinantis hakerių darbas - vos trys lipdukai ant kelio gali sukelt  
„Smart“ gyvens! Tik kažin, ar kas nors dėl to labai džiaugiasi  
Sensacingas precedentas - Pekino teismas sustabdė „Range Rover Evoqu  
Ženevos automobilių parodoje „Volkswagen“ pristatė galingiausią isto  
Atnaujintas „Mercedes-Benz GLC“ turės kuo nustebinti: galėsite valdy  
Musko pažadas dėl „Model 3“ kainos tampa realybe  
Neįprasto kėbulo „Range Rover SV“ buvo atšauktas dar net neprasidėju  
„Mazda“ vidaus degimo variklių ateitį mato net po 2050 metų  
Su kokiais defektais pas pirkėjus atkeliauja „Tesla Model 3“? Vienas  
Naujasis HONDA HR-V meta iššūkį miesto visureigių segmentui   
Mazda3 tik pasirodė ir jau sulaukė kritikos - ar pastebėsite, kas ne  
Dyzelinis „Jeep Gladiator“ galės patempti mažiau nei benzininis. Kod  
VIDEO