Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-08-01
Naujasis „Mercedes-AMG GT“ – išskirtinis vairavimo dinamiškumas ir patogumas


AMG serijos mėgėjai to laukė nuo pat pasaulinės premjeros kovo pradžioje – jau galima užsisakyti AMG GT 4 durų kupė V8 modelius. Naujojoje AMG GT 4 durų kupė dera lenktynėms tinkantis vairavimo dinamiškumas ir kasdienis patogumas, todėl šis automobilis yra puikus palydovas bet kurioje gyvenimo situacijoje. Rinkose jis pasirodys 2018 m. rudenį.

Išskirtinė automobilių technologija
 
AMG GT 63 4MATIC+ ir AMG GT 63 S 4MATIC+, kurių galia yra 430 kW (585 AG) ir 470 kW (639 AG), o bendras degalų sunaudojimas 11,3–11,2 l/100 km ir CO2 emisija 257–256 g/km, turi galingus variklius, užtikrinančius aukščiausio lygio vairavimo dinamiškumą ir eksploatacines savybes. Naujas AMG GT modelis pasižymi unikaliu dizainu, patogumu, išskirtine sportinių automobilių technologija bei atletiška keturių durų kėbulo su žemėjančiu galu išvaizda.
 
Į standartinę įrangą įeina paskirstyto sukimo momento visų keturių varančiųjų ratų pavara 4MATIC+, itin greitai pavaras perjungianti AMG SPEEDSHIFT MCT 9G pavarų dėžė, aktyvus galinės ašies vairavimas ir elektroniniu būdu valdomas galinės ašies diferencialo blokavimas. Kaip ir dvejų durų AMG GT, aktyvi aerodinamika su oro kontrolės sistema AIRPANEL priekiniame skyde ir pailgintas aptakas – naujojo 4 durų kupė aerodinamiškumo pagrindas.
 
Salonas – individualiems poreikiams
 
AMG GT 63 4MATIC+ salonas pasižymi itin moderniomis funkcijomis, pavyzdžiui, automobilyje įrengti nauji valdymo pultai. Dinamišką AMG GT 63 4MATIC+ charakterį pabrėžia „AMG Performance“ vairas su naujaisiais AMG vairo mygtukais ir naujasis „Supersport“ ekrano stilius.

 
Automobilyje įrengtas skaitmeninis valdymo pultas su dideliu ekranu ir AMG būdingu prietaisų rinkiniu. Saugesniam vairavimui sumontuoti priekiniai žibintai MULTIBEAM LED, galiniai EASY-PACK, erdvinio garso sistema „Burmester®“ ir 64 spalvų aplinkos apšvietimas.
 
Šis automobilis – tikras individualumo pavyzdys, sukurtas pagal atskirus klientų pageidavimus. Rinkoje šis modelis unikalus, nes dvi standartinės galinės sėdynės AMG GT 63 4MATIC+ pakeičiamos trimis sėdynėmis su skirtingomis konfigūracijomis.
 
AMG GT 63 4MATIC+ turi itin tvirtą kėbulo konstrukciją ir sudėtingą varomųjų ratų sistemų valdymo strategiją. Aktyvi aerodinamika, galinė varomoji ašis ir integruota dinaminio valdymo sistema AMG DYNAMICS puikiai dera su sudėtinga pakabos konfigūracija.
 
Iš pradžių – sportiškasis „Edition 1“
 
Prieš paleisdama AMG GT 4 durų kupė į rinką, „Mercedes-AMG“ ribotu 12 mėnesių laikotarpiu siūlys įsigyti modelį „Edition 1“ („1 leidimas“). Šis sportiškas automobilis turi dar kokybiškesnę salono apdailą ir yra net patrauklesnis savo išskirtinumu.
 
Paketas „AMG Aerodynamics“ su didesniu priekiniu buferiu ir priekiniame skyde integruotomis sparnuotėmis, dar labiau patobulintu difuzoriumi ir fiksuotu galiniu aptaku tarp konkurentų neturi lygių. Langų lipdukai pabrėžia artimą ryšį su automobilių sportu, o 21 colio AMG kaltinių kryžminių ratlankių su matine grafito pilkumo, ryškia deimanto baltumo arba metališka grafito pilkumo danga patraukia visų dėmesį.

 
Salono išvaizda nenusileidžia automobilio techninėms savybėms. Sportiškos salono sėdynės „AMG Performance“ yra aptrauktos išskirtine magmos pilkumo nappa oda su kontrastingomis geltonomis viršutinėmis siūlėmis. Vairas „AMG Performance“ su DINAMICA mikropluoštu ir kontrastingomis geltonomis viršutinėmis siūlėmis bei matiniu AMG anglies pluošto apvadu – tai dar keli salono akcentai.
 
„Edition 1“ yra rezervuotas aukščiausios klasės AMG GT 63 S 4MATIC+ 4 durų kupė su 4,0 litrų V8 varikliu ir dviem galingomis turbinomis. 
Daugiau apie šį automobilį:
Mercedes-Benz AMG GT, 2014 - dabar
Susiję straipsniai
Sutikite „Mercedes-Benz AMG GT“  
Kada pagaliau pagaminsite tokį elektromobilį, kuris bus bent perpus   
Dyzelinis „Jeep Gladiator“ galės patempti mažiau nei benzininis. Kod  
Vilkikų pramonės atstovai E.Muskui apie „Tesla Semi“: „galite būti r  
Nauja žvaigždė kino sostinėje – „Audi e-tron GT“ koncepcinis modelis  
Pirmoji kregždė: naujoji „Mazda3“ debiutavo JAV  
Dar tik pirmas šaltukas, o jau prasidėjo – „Tesla Model 3“ savininka  
„General Motors“ spjauna į automobilių elektrifikaciją? Štai ką jie   
Štai kokius išbandymus turi ištverti naujasis „Porsche 911“: nuo šia  
Stiliaus ikona 2.0: debiutavo visiškai naujas „Range Rover Evoque“   
Lietuvoje pristatytas elektromobilių perversmo pradininkas „Hyundai   
Atsisveikinimas su „Audi TT“? Ir kam TT reikalingos keturios durelės  
Ar žinote, kodėl „Toyota GT86“ savo pavadinime turi skaičių 86 ir ka  
Kada „Model 3“ kainuos pažadėtus 35000 JAV dolerių? Naujausias E.Mus  
Iššūkis Tesla kompanijai: VW pareiškė, kad jie turės tokį pat gerą e  
Tai bus greičiausias visų laikų „McLaren“: 1000 AG, 403 km/h ir dar   
Pasaulinė naujojo „T-Cross“ premjera: „Volkswagen“ plečia savo visur  
„Volkswagen“ Baltijos šalyse pirmą kartą pristatys koncepcinį „ID.Bu  
„BMW“ pirmą kartą oficialiai pripažino, kad „pradeda gauti į kaulus“  
Retas įvykis automobilių pramonėje: koncepcinis „Porsche 911 Speedst  
VIDEO