Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-08-01
Naujasis „Mercedes-AMG GT“ – išskirtinis vairavimo dinamiškumas ir patogumas


AMG serijos mėgėjai to laukė nuo pat pasaulinės premjeros kovo pradžioje – jau galima užsisakyti AMG GT 4 durų kupė V8 modelius. Naujojoje AMG GT 4 durų kupė dera lenktynėms tinkantis vairavimo dinamiškumas ir kasdienis patogumas, todėl šis automobilis yra puikus palydovas bet kurioje gyvenimo situacijoje. Rinkose jis pasirodys 2018 m. rudenį.

Išskirtinė automobilių technologija
 
AMG GT 63 4MATIC+ ir AMG GT 63 S 4MATIC+, kurių galia yra 430 kW (585 AG) ir 470 kW (639 AG), o bendras degalų sunaudojimas 11,3–11,2 l/100 km ir CO2 emisija 257–256 g/km, turi galingus variklius, užtikrinančius aukščiausio lygio vairavimo dinamiškumą ir eksploatacines savybes. Naujas AMG GT modelis pasižymi unikaliu dizainu, patogumu, išskirtine sportinių automobilių technologija bei atletiška keturių durų kėbulo su žemėjančiu galu išvaizda.
 
Į standartinę įrangą įeina paskirstyto sukimo momento visų keturių varančiųjų ratų pavara 4MATIC+, itin greitai pavaras perjungianti AMG SPEEDSHIFT MCT 9G pavarų dėžė, aktyvus galinės ašies vairavimas ir elektroniniu būdu valdomas galinės ašies diferencialo blokavimas. Kaip ir dvejų durų AMG GT, aktyvi aerodinamika su oro kontrolės sistema AIRPANEL priekiniame skyde ir pailgintas aptakas – naujojo 4 durų kupė aerodinamiškumo pagrindas.
 
Salonas – individualiems poreikiams
 
AMG GT 63 4MATIC+ salonas pasižymi itin moderniomis funkcijomis, pavyzdžiui, automobilyje įrengti nauji valdymo pultai. Dinamišką AMG GT 63 4MATIC+ charakterį pabrėžia „AMG Performance“ vairas su naujaisiais AMG vairo mygtukais ir naujasis „Supersport“ ekrano stilius.

 
Automobilyje įrengtas skaitmeninis valdymo pultas su dideliu ekranu ir AMG būdingu prietaisų rinkiniu. Saugesniam vairavimui sumontuoti priekiniai žibintai MULTIBEAM LED, galiniai EASY-PACK, erdvinio garso sistema „Burmester®“ ir 64 spalvų aplinkos apšvietimas.
 
Šis automobilis – tikras individualumo pavyzdys, sukurtas pagal atskirus klientų pageidavimus. Rinkoje šis modelis unikalus, nes dvi standartinės galinės sėdynės AMG GT 63 4MATIC+ pakeičiamos trimis sėdynėmis su skirtingomis konfigūracijomis.
 
AMG GT 63 4MATIC+ turi itin tvirtą kėbulo konstrukciją ir sudėtingą varomųjų ratų sistemų valdymo strategiją. Aktyvi aerodinamika, galinė varomoji ašis ir integruota dinaminio valdymo sistema AMG DYNAMICS puikiai dera su sudėtinga pakabos konfigūracija.
 
Iš pradžių – sportiškasis „Edition 1“
 
Prieš paleisdama AMG GT 4 durų kupė į rinką, „Mercedes-AMG“ ribotu 12 mėnesių laikotarpiu siūlys įsigyti modelį „Edition 1“ („1 leidimas“). Šis sportiškas automobilis turi dar kokybiškesnę salono apdailą ir yra net patrauklesnis savo išskirtinumu.
 
Paketas „AMG Aerodynamics“ su didesniu priekiniu buferiu ir priekiniame skyde integruotomis sparnuotėmis, dar labiau patobulintu difuzoriumi ir fiksuotu galiniu aptaku tarp konkurentų neturi lygių. Langų lipdukai pabrėžia artimą ryšį su automobilių sportu, o 21 colio AMG kaltinių kryžminių ratlankių su matine grafito pilkumo, ryškia deimanto baltumo arba metališka grafito pilkumo danga patraukia visų dėmesį.

 
Salono išvaizda nenusileidžia automobilio techninėms savybėms. Sportiškos salono sėdynės „AMG Performance“ yra aptrauktos išskirtine magmos pilkumo nappa oda su kontrastingomis geltonomis viršutinėmis siūlėmis. Vairas „AMG Performance“ su DINAMICA mikropluoštu ir kontrastingomis geltonomis viršutinėmis siūlėmis bei matiniu AMG anglies pluošto apvadu – tai dar keli salono akcentai.
 
„Edition 1“ yra rezervuotas aukščiausios klasės AMG GT 63 S 4MATIC+ 4 durų kupė su 4,0 litrų V8 varikliu ir dviem galingomis turbinomis. 
Daugiau apie šį automobilį:
Mercedes-Benz AMG GT, 2014 - dabar
Susiję straipsniai
Sutikite „Mercedes-Benz AMG GT“  
„Volkswagen“ pristatys naują visureigių linijos flagmaną - išskirtin  
Ženevos automobilių parodoje - HONDA elektromobilio debiutas  
Visi turėtų pasimokyti - „Audi“ labai paprastai sutaupė apie 110 mil  
Koks automobilis yra sėkmingiausias vidutinio dydžio segmente?  
„Toyota“ nesibaimina „Tesla“ lyderystės ir vengia elektromobilių – „  
Kada bus pagamintas pirmasis automobilis, nuo kurio prasidės ketvirt  
Netikėta žinia - elektrinis „Mercedes-Benz Sprinter“ furgonas galbūt  
Daugiau jokių hibridų: „General Motors“ skelbia stabdanti „Chevy Vol  
Iš nebūties sugrįžta ir dar vienas automobilių gamintojas, bet ar jū  
Tesla už daugiau nei 200 milijonų dolerių įsigijo ultrakondensatorių  
Volstryto analitikai paskelbė, kuri „kompanija yra geriausias inovat  
Neįprasto kėbulo „Range Rover SV“ buvo atšauktas dar net neprasidėju  
Beveik lenktyninis: naujasis „Golf GTI TCR“ jau prekyboje  
Elektrinis kinų pikapas ateina į JAV rinką - kodėl visi juokiasi iš   
„Mazda“ vidaus degimo variklių ateitį mato net po 2050 metų  
Jei viskas vyks pagal planą, jau po 10 metų Japonijos įvyks tikroji   
Du gigantai - „Ford“ ir „Volkswagen“ kuria naują „pasaulinį aljansą“  
Kinija imasi veiksmų – skelbiama apie pirmosios kieto būvio bateri  
Musko iššūkis IT specialistams: nulaužkite Model 3 apsaugą ir gausit  
VIDEO