Markės
305 iš 1633
Chevrolet Volt 2010 - 2019
Chevrolet Volt, 2010 - 2019
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.65% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.9)Viso įvertinimų: 3
7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (5.0)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.9)13% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.9)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
General Motors kompanija pagaliau oficialiai pristatė gamybai paruoštą savo revoliucinį modelį Chevrolet Volt. Šis automobilis galės veikti varomas vien tik elektros variklio, jo baterijoms pilnai įkrauti reikės tik 16 kWh, o sukauptos energijos pakaks nuvažiuoti 64 km. Kuo gi „Chevrolet Volt” toks jau išskirtinis? Iš esmės, tai tikras elektromobilis. Šio automobilio ratus tiesiogiai varo tik elektros variklis, išvystantis 150 AG ekvivalenčią galią bei pasiekiantis 370 Nm sukimo momentą. Maksimalus šios mašinos greitis – 160 km/val. Energija varikliui tiekiama iš daugiau nei 220 celių sudaryto ličių jonų akumuliatoriaus, kuriam pilnai įkrauti reikės 16 kWh elektros energijos. Gamintojo teigimu, amerikiečiai automobilį įkrauti galės jį prijungę prie paprasčiausio elektros lizdo. 240 V jungtimi tam prireiks 3 val., o 120 V 15 A – 8 valandų. Pilnai įkrovus akumuliatorių, Chevrolet Volt miesto sąlygomis bus galima nuvažiuoti 64 km, o tuo metu į aplinką nebus išmesta jokių kenksmingų dujų. Ilgesnėse kelionėse pravers automobilyje sumontuotas vidaus degimo variklis, kuris suks ne ratus, o įkraus bateriją. Tokiu būdu šia mašina, gamintojo teigimu, pripildžius degalų baką bus galima įveikti dar kelis šimtus mylių. Kiek tiksliai, kol kas neįvardinama.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Šio automobilio ratus tiesiogiai varo tik elektros variklis.

Tai pirmasis JAV sukurtas automobilis, kuris pelnė metų automobilio titulą Europoje.

Automobilis pelnę daugybę įvairių apdovanojimų, tame tarpe:
  • Geriausių dešimtukas (žurnalas „Car and Driver“) 2011 metais. Pirmą kartą tarp dešimties geriausių pateko elektra varomas automobilis.
  • Metų žaliasis automobilis (žurnalas „Green Car Journal“) 2011 metais.
  • Metų automobilis (žurnalas „Automobile Magazine“) 2011 metais.
  • Šiaurės Amerikos metų automobilis 2011 metais.
  • Pasaulio metų žaliasis automobilis 2011 metais.
  • 2012 metų Europos automobilis (priskiriama tiek Chevrolet Volt, tiek Opel/Vauxhall Ampera).
  • Ward's organizacija 2011 metais šio automobilio interjerą išrinkto tarp 10 geriausių.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 3
2020-05-09
Puikus elektromobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Daug nuvažiuoja ant elektros 60-70 km ir toliau galima važiuoti benzinu, nedegraduoja baterija, nemokamas parkavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, važiavimas A juostom
Reikia priprasti prie matomumo, keturios sėdimos vietos (užtai patogios)
Puikus elektromobilis, su kuriuo galiu sutaupyti važinėjant mieste ir bet kada panorėjus išvažiuoti į pajūrį ar užsienį negalvojant, kad išsikraus. Išsikrovus važiuoja ant benzino taip pat puikiai kaip elektros režimu iki 150 km/h greičiu, taigi visur pakaks jo. O patogumų irgi prikrauta, paprastas naudoti borto kompiuteris, žiemą galima pasišildyti saloną prieš važiuojant (tiesiog pulteliu įsijungia, aš iš namų pro langą jungiu), USB, Bluetooth ir kt. Nuo 2016 metų daug daugiau funkcijų pridėta (adaptyvus kruizas, Android Auto, Apple CarPlay, aklos zonos davikliai, automatinis parkavimas) tai dabar taupau tokiam naujesniam. Kai paskaičiuoju kiek sutaupiau per visą laiką ant kuro ir parkavimo Vilniuje su savo 2013 metų Voltu, tai visai nebus gaila tam naujesniam, jis dar daugiau ant elektros važiuoja. Ir dar kiek rytais laiko sutaupyta per Vilniaus kamščius A juostom važiuojant. Remontas niekuo neypatingas, svarbu prižiūrėti. Baterija nedegraduoja kiek metų eina vis tiek pat nuvažiuoju ant elektros. O kas lieka tai pakaba ir elektronika, tai čia tos dalys kur nesunku gauti ir nuo kitų mašinų tinka. Rekomenduoju pirkti iš įmonės tada daug patikimiau ir galima tikėtis palaikymo ir kad nedings. Taip pat kaip žinia dauguma Chevrolet Volt yra iš JAV ir daužti, tai rekomenduoju perkant gerai pasidomėti kiek daužtas buvo ir kas pakeista ir ar gaudosi pardavėjas apie automobilį, kurį parduoda. Nes dabar ieškau sau 2018-2019 metų volto ir skelbimuose randu melagingos informacijos, tad atsargiai su neaiškiais pardavėjais, kuriems tik kad prakišti rūpi.
Pilnas atsiliepimas...
2017-07-09
Opel Ampera/Chevrolet Volt
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Greitas, talpus, puikiai valdomas, pigiai išlaikomas, pagal kainą konkurentų neturi.
nuvažiuoti gali iki 70km vien ant elektros (geriau už prius, bet ir į rimtus elektromobilius lygiuotis negali), atkreipiantis dėmesį.
Turiu šį automobilį jau beveik 2 metus, kolkas didelių gedimų nebuvo, tik įvairios išmestos klaidos, kai viena fyškė gavo drėgmės. Važiuoklė kietoka, iš astros J, tačiau šiam automobiliui ji suteikia labai gerą valdomumą. Automobilį labiausiai apsimoka naudoti mieste, kai važiuojama tik ant elektros, kraunant naktimis (naktiniu tarifu). Tada tikrai susitaupo daug. Nepalyginamas su toyota prius, priusai labai atsilieka nuo opel amperos, chevrolet volt. Labai gera Bose audio aparatūra, talpi bagažinė, nes hečbekas, liečiami (ne mechaniniai) mygtukai. Labai stori statramsčiai, tai šiek tiek sumažina matymo lauką, tačiau daugumai naujų automobilių dabar taip yra. Rekomenduoju pirkti šį automobilį jeigu turite kur jį pasikrauti bet kuriuo metu ir važinėjate mieste, tada pats geriausias taupymas :) Remontas kaip eilinės astros J, eksploatacija labai pigi, nuvertėjimas vidutinis. Apsižiūrėti kėbulo būklę, neimti didelės ridos, kolkas dar galima surasti ir nedaug nuriedėjusius.
Pilnas atsiliepimas...
2017-02-07
labai kokybiška mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
tylus, kokybiškai surinktas, labai stabilus greitkelyje
prastokas matomumas važiuojant atbuline eiga
labai greita, kokybiškai surinkta, daug patogios gerai apgalvotos elektronikos negenda
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Chevrolet modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini    Spark  
  Maži    AveoAveo
    Spark
    Bolt
  Kompaktiniai    LacettiCruze  
   VoltVolt
  Vidutiniai    Epica MalibuMalibu
  Dideli    Caprice  
    Impala
  Kupė CamaroCamaro CamaroCamaro
  Mini krosoveriai     Trax
  Krosoveriai    Captiva  
   EquinoxEquinox
    Orlando
  Dideli krosoveriai    TraverseTraverse
  Visureigiai     TrailBlazer
  Dideli visureigiai     Suburban
    Tahoe
  Pikapai    AvalancheAvalanche  
    Colorado
  Dideli pikapai     SilveradoSilverado
  Vienatūriai    Orlando  
  Sportiniai CorvetteCorvetteCorvetteCorvetteCorvette
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt