Markės
1233 iš 1848
Nissan Murano (Z52) 2014 - dabar
Nissan Murano, (Z52) 2014 - dabar
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.34% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)Viso įvertinimų: 3
21% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.7)14% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 67% Ne 33%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Puikus dizainas
  • Kokybiškas ir unikalus interjeras
  • Erdvus ant galinių sėdynių
TRŪKUMAI
  • Nedidelė bagažinė
  • Prastas bekelėje
  • Prastas matomumas kai kuriomis kryptimis
"Tai labai emocingas automobilis – kokia gausybė įvairių, drąsių ir netikėtų linijų!"
Kadaise pirmos kartos Nissan Murano padarė nedidelę revoliuciją – tai buvo pirmasis prabangus ir sportiškas visureigis su labai patraukliu kupė stiliaus dizainu ir pakankamai neaukšta kaina. Dabar tokių automobilių mes turime daugybę. Antros kartos Murano nors ir palaikė pardavimus, visgi buvo labai jau nedrąsi pirmos kartos Murano evoliucija ir tiesą sakant nelabai pavykusi. Štai turime trečią Murano kartą ir iškarto pastebime puikų dizainerių darbą – automobilis atrodo šviežiai, inovatyviai ir primena tą įspūdį, kurį kadaise paliko pirmosios kartos Murano. Tai labai emocingas automobilis – kokia gausybė įvairių, drąsių ir netikėtų linijų! Vien ko vertas galinio statramsčio dizaino sprendimas. Nepaisant tokio išraiškingo dizaino vistiek yra jaučiama tipiška Murano stilistika, automobilio priekinė dalis ir ypač bumerango formos žibintai (panašūs į anksčiau pristatyto Nissan 370Z modelio) nepalieka abejonių, kad tai yra Nissan automobilis. Automobilis atrodo „lengvas“ ir aerodinamiškas ir ne tik atrodo – jo oro pasipriešinimo koeficientas yra puikus vos 0.31. Ištiesų dizaineriai atliko puikų darbą ir toks rezultatas būdingas visiems pastarųjų metų Nissan-Infiniti modeliams. Viduje vėlgi jaučiamas didelis žingsnis į priekį. Nors dizainas kiek kuklesnis nei išorės, tačiau viskas atlikta puikiai – naudojamos gerokai kokybiškesnės medžiagos, prioritetinė sritis yra funkcionalumas ir paprastumas, nors yra ir įdomių dizaino sprendimų tokių kaip durelių dizainas. Galinės sėdynės pirmą kartą Nissan automobilyje yra trys individualios. Automobilio kūrėjai norėjo sukurti jaukią, erdvę, atvirą ir visus automobilio keleivius jungiančią atmosferą ir jiems tai puikiai pavyko.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 3
2021-12-02
Murano po pusmečio eksploatacijos
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika, valdymas, degalų sąnaudos neblogos, komfortas, interjero dizainas, kaina
Patikimumas, dažų kokybė, didelis nuvertėjimas
Po pusmečio eksploatacijos ir 12.000 km ridos: audio grotuvą taisėme pagal garantiją. Radijo įjungimo mygtukas pradėjo negrįžti į pradinę poziciją. Įdomu tik, kad kol automobilis neįšila, įjungiate radiją, o mygtukas negrįžta atgal, reikia pirštais šiek tiek patraukti. Plaudamas automobilį pastebėjau, kad vidinėje durų pusėje (gale dešinėje), atsilupo dažai. Šias duris beje naudoju mažiausiai, nes ten yra vaikiška kėdutė. Visa tai pusmečio senumo automobilyje, kuriuo nuvažiuoja 12 tūkstančių ir jis tikrai nebuvo daužtas. Be to automobiliu važiuoju tik kartą per 2-3 savaites, išvažiuodamas iš miesto daugiausia ilgą atstumą, likusį laiką automobilis laikomas šiltame garaže. Į darbą važiuoju darbiniu automobiliu. Ir taip saugomam automobiliui pradėjo kristi dažai - pseudo premium klasė :) Įsižiūrėjau į kitas duris - priekyje kairėje taip pat yra atsilupimas ir gale dešinėje, beveik kaip kairėje gale. Aš šokiruotas. Vienas dalykas, kuris man tikrai patinka - tai automobilio išorės dizainas ir interjeras, tai yra pats patogiausias automobilis, kurį teko vairuoti pačiam. Salonas labai ergonomiškas, komfortiškas ir tylus.
Pilnas atsiliepimas...
2020-06-23
Murano 2016 3.5l AWD Platinum
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Čia nesutilps
Labai keistas, praitytas lempų dizainas
Labai patikimas ir ekonomiškas Premium klasės išvaizdos visureigis. Pirktas 2017 meatis Kauno Turguje. Automobilis erdvus kaip tik šeimai (būtent todėl ir pirkome šį visureigį) Automobilis yra ekonomiškas kaip 3.5L benzininiui varikliui. Pirkta 2016 m. 3.5l visų varomų ratų Platinum varianto. (Platinum reiskia didesne murano versija) Tai yra labai šaunus variantas šeimai, žinoma bagažinė gali būti mažoka, Bet jeigu pasirinksite PLATINUM variantą tai turėsite didesnę salono ir bagažinės erdvę.
Pilnas atsiliepimas...
2018-08-28
Platinum SUV (3.5L 6cil CVT)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras ir patogus vairuoti Automobilis.
Nudažytas prastos kokybės dažais
Taigi, aš turėjau 2017 m. "Murano Platinum" apie pusantro mėnesio. Man patiko jame bevei viskasį, bet "Nissan" naudoja pigius dažus šiam automobiliui. Po kiek laiko ant plastikinių detalių, tokių kaip buferis, galinis dangtis ir priekiniai sparnai, galima pastebėti daug dažų pažeidimų. Aš naudoju adaptuotą kruizą ir visuomet palaikau atstumą nuo priekyje esančio automobilio, bet dažai vis tiek pažeistita. Pavyzdžiui, po šio automobilio įsigijimo, mažiau nei 8000 kilometrų, gaubtas atrodo blogiau nei mano seno "Chrysler 200" pravažiavusiu daugiau nei 225000 kilometrų. Bet visą kita šiame automobilyje man patinka, išskyrus prastą dažų kokybę. Aš neturiu kito pasirinkimo, kaip tik pardavėjo prašyti, kad padengtų kažkokiu apsauginiu laku ir mano patarimas visiems, norintiems įsigyti "Murano", - turi padaryti tą patį. Galėjo "Nissan" naudoti kai kurioms detalėms kokybiškesnius dažus.
Pilnas atsiliepimas...
 
Nissan modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini   Pixo  
  Maži  MicraMicraMicraMicra
   NoteNote
  Kompaktiniai SunnyAlmeraAlmeraTiidaPulsar  
  SentraSentraSentra
  LeafLeaf
  Vidutiniai PrimeraPrimeraPrimera   
  AltimaAltimaAltimaAltima
  Dideli  MaximaMaximaMaximaMaxima
  Kupė 200 SX200 SX200 SX   
100 NX    
  Mini krosoveriai   JukeJuke
  Krosoveriai   X-TrailX-TrailX-TrailX-Trail
  QashqaiQashqaiQashqai
    Ariya
  Visureigiai  Terrano   
 PathfinderPathfinderPathfinderPathfinder
  MuranoMuranoMurano
  Dideli visureigiai  PatrolPatrol
  Pikapai   NavaraNavara
  Mini vienatūriai  Almera Tino   
  CubeCube  
  Note  
  Vienatūriai   QuestQuest  
  Sportiniai SkylineSkylineSkyline GT-R
300 ZX  350Z370Z 
  Komerciniai   NV200
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt