Markės
1495 iš 1633
Toyota Land Cruiser 2009 - dabar
Toyota Land Cruiser, 2009 - dabarTOP 10
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas5.015% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 2
11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)3% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Puikus pravažumas bekelėje
  • Erdvus salonas
  • Patikimas
TRŪKUMAI
  • Neitin stabilus kelyje
  • Visapusiškai pasenęs
  • Prasta interjero kokybė
"Kaip privalumą reikia pažymėti interjero erdvę"
Toyota Land Cruiser yra nepaprastai geras bekelės specialistas bei patikimas automobilis. Jeigu jūs ieškote visureigio, kurį ketinate naudoti pagal paskirtį, tai šis Land Cruiser tikrai vertas dėmesio. Automobilio dizainas yra pabrėžtinai kuklus ir funkcionalus, toks pats yra ir interjeras, kurį būtų galima apibūdinti kaip senovinį, tačiau prabangų. Kaip privalumą reikia pažymėti interjero erdvę. Kelyje automoilis elgiasi kaip didelis visureigis: dėl didelio aukščio automobilis linkęs į didelius posvyrius posūkiuose, vairo mechanizmas irgi galėtų būti aštresnis. Bekelėje Land Cruiser nėra toks komfortiškas kaip Land Rover Discovery, tačiau automobilio galimybės įveikti įvairias kliūtis yra stulbinamos. Šalia to verta pažymėti jau legenda tapusį Toyota visureigių patikimumą.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2018-10-28
LK 200 2012
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, didelis likvidumas, erdvumas, puikus pravažumas
Brangus techninis aptarnavimas, prastos kokybės dažai
2012 m. pirkau Facelift'intą versiją. Prieš tai turėjau daug mašinų - Peogeut 406, Toyota Corolla, Toyota Camry, Mitsubishi Pajero IV. Pajero pardaviau prieš savaitę tik todėl, kad man skubiai reikėjo pinigų, o šiaip, būčiau ir toliau sau ramiai važinėjęs su juo. Nuvažiavau apie 98 000 km, per tą laiką teko keisti priekius amortizatorius (po 30 000) pagal garantiją, o termostatas sugedo po 70 000 km. Dėl prasto dyzelio, kelis kartus žiemą teko keisti kuro filtrą. Niekada neturėjau geresnio automobilio kaip Toyota LK 200. pripratau prie jo per pirmuosius porą tūkstančių kilometrų. Automobilis yra didelis, o kartais ir nepatogus manevruoti, bet labai padėdavo parktronikai ir kameros. Mano ūgis 194 cm bet buvo gana patogu sėdėti, nors po ilgos kelionės, kojos pavargdavo. Patogiau sėdėti Pajero, bet ten nebuvo rėmo. Mašinoje buvo šviesios odos salonas, kuris po penkių metų važinėjimo ir nuo vaikų, visiškai nusitrynė. Variklio dinamikos užtekdavo ir startuojant ir lenkiant. Maksimalus greitis 180 km per valandą greitkeliu. Bet šis automobilis nėra skirtas lenktyniauti. Ant trasos vidutinės kuro sąnaudos apie 13 litrų 100 km, mieste su eismo spūstimis siekė apie 18 litrų 100 km. Visada užsikurdavo iš pirmo karto, tiek vasarą, tiek žiemą. Akumuliatoriaus neprireikė keisti. Žiemą variklis sušyla tik važiuojant ir tai greit atšąla. Nėra priekinio stiklo šildymo, ši funkcija atsirado vėliau. Garso izoliacija Lk 200 mane pilnai mane tenkino. Bekelės galimybės - pačio aukščiausio lygio. Pravažiuoja visur. Vienintelį kartą buvau užklimpęs sniege, kai įvažiavau į savo paties supiltą didelę sniego pusnį. Nei su viena mašina nebuvo taip patogu važiuoti žvyrkeliu 40-60 km/val. Greičiu, išskyrus 200 LK. Pajero su kietesne pakaba jausdavau kiekvieną smūgį, o su LK 200 net ne visada sulėtindavau važiuodamas per gulinčius policininkus. Porą kartų teko tempti gazelką tešluotu keliu. Bagažinė didelė, nors labai maišė trečia eilė, jos taip ir neišėmiau. Originali garso aparatūra mane pilnai tenkino, bet va originali navigacija - visiškas šlamštas. Visus tuos šešerius eksploatacijos metus aš ją laikiau lauke įprastoje stovėjimo aikštelėje, šalia namų, kelis kartus buvo nulupę veidrodėlius. Bandymo nuvaryt nebuvo. Jei finansinės galimybės leis pirkti LK 200 pirksiu dar kartą! Patikima mašina, puikiai tinka mūsų keliuose.
Pilnas atsiliepimas...
2017-07-13
Toyota Land Cruiser Prado 150 2011 m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis, erdvus, patogus, jame jautiesi kaip ryklys, o apie tave plaukia tiesiog smulkios žuvelės, be galo patikimas
4-ių cilindrų variklis (6-ių cilindrų variklis mano subjektyvia nuomone būtų ekonomiškesnis), 5-ių pavarų automatinė pavarų dėžė (6-ių turėtų būti optimalesnė), greitai nusidėvintys salono paviršiai (vairas, vairuotojo sėdynė)
Puikus automobilis, kurį vairuoju jau pusę metų. Automobilis pirktas naudotas, bet visą laiką aptarnautas pas oficialų Toyota atstovą, šiuo metu automobiliui 6 metai. Puikus automobilis kasdienai ir išvykai. Tinka ramiam žmogui, kuris neskuba, o žino, kad jo palauks. Automobilis reikalauja investicijų (pakankamai nepigi techninė priežiūra), tačiau atsidėkoja 100 procentiniu patvarumu. Aptarnaujant pas oficialų atstovą net po ilgų eksploatacijos metų nekils klausimų dėl tinkamos automobilio techninės būklės, nepriklausomai jis buvo eksploatuojamas miesto keliais ar bekele. Perkant šį automobilį neverta daug dėmesio skirti nusidėvėjusioms medžiagoms (ypatingai, jei automobilis buvo eksploatuojamas mieste) - reikia skirti techninės būklės nustatymui, tą puikiai atlieka oficialus Toyota atstovas. Taip pat, automobilio neverta pirkti prastos komplektacijos, nes daug greičiau nuvertėja negu geresnės komplektacijos analogas. Verta imti paprastą važiuoklę turintį modelį, o ne pneumatinę (subjektyvi nuomonė), nes ir taip yra be galo komfortiškas ir minkštas automobilis, o pneumatinė važiuoklė daug brangesnė eksploatacijoje ir šiam automobiliui tiesiog nereikalinga. Pirkite šį automobilį ir nenorėsite turėti jokio kito.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Toyota modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini    AygoAygo
   iQ  
  Maži   YarisYarisYarisYaris
    Prius c
  Kompaktiniai   CorollaCorollaCorollaAurisAurisCorolla
   MatrixMatrix  
   PriusPriusPrius
  Vidutiniai   CarinaAvensisAvensisAvensis  
  Dideli    CamryCamryCamryCamry
  Reprezentaciniai    AvalonAvalonAvalon
  Kupė  CelicaCelicaCelica  GT-86
   Solara  
  Roadsteriai  MR2MR2   
  Mini krosoveriai     C-HR
  Krosoveriai   RAV4RAV4RAV4RAV4RAV4
   FJ Cruiser  
  Dideli krosoveriai    HighlanderHighlanderHighlander
   Venza  
  Visureigiai   4Runner4Runner4Runner
  Land CruiserLand CruiserLand Cruiser
  Dideli visureigiai    Land Cruiser V8
   Sequoia
  Pikapai   HiluxHiluxHilux
   TacomaTacoma
  Dideli pikapai   TundraTundra
  Mini vienatūriai    Corolla VersoCorolla VersoVerso  
   Urban Cruiser  
   Verso-S  
  Vienatūriai   PicnicAvensis Verso   
    Prius Plus
  Dideli vienatūriai  PreviaPreviaSiennaSienna
    Sienna
  Sportiniai SupraSupra  Supra
  Daugiatiksliai   Yaris Verso   
  Komerciniai     ProAceProAce
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt