Markės
Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos


1. Ar jūsų svetainė yra mokama?
Ne, visos mūsų paslaugos yra nemokamos. Jūs galite skaityti, talpinti skelbimus ir atsiliepimus, taip pat naudotis kitomis mūsų svetainės paslaugomis nemokamai.

2. Ar jūsų svetainėje reikia užsiregistruoti tam, kad patalpinti skelbimą arba atsiliepimą?
Ne, Jūs iškarto galite kurti skelbimą arba rašyti atsiliepimą skyriuje "Rašyti atsiliepimą". Tačiau skelbimą redaguoti yra patogiau prisijungus prie savo paskyros. 

3. Kas yra atsiliepimas, skelbimas ir automobilis?
Automobilis turi savyje daug informacijos - tai atsiliepimai, foto, video, techniniai duomenys, konkurentai ir t.t. Šią informaciją kuria ir suveda svetainės administracija. Atsiliepimas - yra mūsų lankytojų parašyta informacija apie automobilį. Skelbimas - yra mūsų lankytojų sukurtas skelbimas apie parduodamą automobilį.

4. Kaip redaguoti ar ištrinti skelbimą?
Skelbimo redagavimui reikalingas redagavimo kodas, kurį gavote el. paštu arba telefonu SMS. Nueikite į vartotojo prisijungimo/registravimosi formą, kurią rasite šalia pagrindinio meniu. Įveskite turimą redagavimo kodą ir bus atidarytas Jūsų skelbimas - čia galėsite skelbimą redaguoti, ištrinti arba pratęsti. 

5. Kaip redaguoti ar ištrinti skelbimą, jei neturiu ar užmiršau redagavimo kodą?
Jei neturite redagavimo kodo, parašykite mums el.paštu pagalba@autoasas.lt ir nurodykite skelbimą. Mes jums atsiųsime redagavimo kodą skelbime nurodytu el.paštu arba telefonu. 

6. Kaip tapti partneriu?
Norėdami tapti partneriu, jus tereikia prisijungti prie savo susikurtos paskyros Autoasas.lt svetainėje. Prisijungę galėsite kurti nemokamus skelbimus bei susikurti savo puslapį, kuriame bus rodomi tik jūsų skelbimai.

7. Kaip surasti automobilius ir atsiliepimus apie juos?
Atsiliepimus galite rasti skyriuje "Atsiliepimai" arba galite rasti automobilio informacijoje. Automobilius galite rasti atlikę paiešką esančią tituliniame puslapyje. Yra greitoji, o žemiau pateikta detali automobilių paieška. 

8. Kaip išsaugoti sudominusį automobilį ar skelbimą?
Suradę dominantį automobilį ar skelbimą spauskite mygtuką "Pažymėti" arba širdelės formos ikoną ir jis išsisaugos skyrelyje, kurį galite rasti prie pagrindinio meniu paspaudę širdelės ikoną.

9. Ar yra galimybė išsisaugoti paieškas?
Taip, paiešką galite išsaugoti paspaudę širdelės formos ikoną. Visas išsaugotas paieškas rasite prie pagrindinio meniu paspaudę širdelės ikoną.

10. Ar galima atlikti kelių skirtingų automobilių techninių duomenų palyginimą?
Taip, jūs galite atlikti tiek vieno, tiek kelių skirtingų automobilių palyginimą. Jūs privalote būti išsaugoję šiuos automobilius. Juos rasite skyrelyje esančiame prie pagrindinio meniu pažymėto širdelės ikona. Prie automobilių rasite modifikacijas, pažymėkite jas ir spauskite mygtuką "Palyginti".

11. Ką suteikia prisijungimas prie autoasas.lt sistemos?
Visi jūsų parašyti atsiliepimai bus saugomi jūsų kortelėje, jums bus skaičiuojamas lankytojo reitingas priklausantis nuo atsiliepimų skaičiaus, bei kitų lankytojų vertinimų. Taip pat čia rasite savo sukurtus skelbimus.

12. Kaip rašyti atsiliepimus, kad būtų skaičiuojamas mano lankytojo reitingas?
Jūs turite prisijungti į Autoasas.lt sistemą. Tuomet rašykite atsiliepimą kaip įprastai – galite naudotis viršutiniame meniu esančiu skyriumi „Rašyti atsiliepimą“. Parašytas atsiliepimas automatiškai bus priskirtas prie jūsų anketos.

13. Kas yra skyrelyje "TOP AUTO"?
Čia yra pateikiama statistika, kurie automobiliai arba jų sąvybės yra geriausiai arba blogiausiai vertinamos mūsų lankytojų. 

14. Ar galiu redaguoti arba ištrinti savo atsiliepimą?
Ne, Jūs negalite redaguoti jau įkelto atsiliepimo. Tačiau Jūs galite susisiekti su mumis, mes imsimės veiksmų pagal Jūsų pageidavimus.

15. Dėjau nuotraukas, tačiau jos neįsidėjo.
Pasitikrinkit nuotraukų formatą. Nuotraukų dydis negali viršyti 2MB. Taip pat nuotraukos turi būti JPG, JPEG arba GIF formato.

16. Paieškoje neradau automobilio modelio, kuriam noriu rašyti atsiliepimą.
Tokiu atveju parašykite kokio automobilio modelio neradote mums el. paštu: info@autoasas.lt ir mes jį įkelsime.

17. Ar galiu pasikeisti slaptažodį, telefono numerį ar kitą registruoto vartotojo informaciją?
Taip. Prisijunkite prie registruotos paskyros, pakeitimus atliksite Nustatymai skyriuje.

Jeigu neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, žiūrėkite skyrelį "Pagalba", kuriame rasite detalesnę pagalbą pagrindiniais klausimais arba klauskite mūsų šiuo el. paštu ir mes jums atsakysime: pagalba@autoasas.lt

Pagarbiai, Autoasas.lt administracija

 
 

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt