Markės
64 iš 1626
Audi A6 (C5 Typ 4B) 1997 - 2004
Audi A6, (C5 Typ 4B) 1997 - 2004
554Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.715% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 54
13% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)19% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 78% Ne 22%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Audi A6 yra prabangus automobilis gaminamas sedano ir universalo kėbulais. A6 pristatytas su puikiu italų suprojektuotu nauju dizainu ir rimtai pradėjo grasinti BMW 5 serijai ir Mercedes-Benz E-klasei. Naujas modelis turi puikų aerodinaminį koeficientą 0.28. 2000 ir 2001 metais žurnalas „Car and Driver“ A6 modelį išrinko tarp dešimt geriausių. Automobilyje pristatyta nauja multitronic pavarų dėžė, kuri komplektuojama su priekiniais varomaisiais ratais. Visi A6 modeliai išskyrus 2.0 L benzininį ir 1.9 L TDI galimi su visų varomųjų ratų sistema. Puikus valdymas, interjero erdvumas, komfortas – tapo Audi prekės ženklu, o didelė bagažinė patraukia praktiškumu. Trūkumai – silpni mažiausi varikliai, yra šiokių tokių patikimumo problemų.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI

2005 metais Audi A6 laimėjo Pasaulio Metų Automobilio titulą, o taip pat ir geriausio universalo vardą.

Pirmakart Audi modelyje buvo pristatyti nauji FSI tiesioginio įpurškimo varikliai.

Tokį Audi vairuoja Holivudo aktorė Sandra Bullock.

VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 54
2017-05-25
A6 2.5TDI 110KW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas, erdvus, modernus dizainas, gana ekonomiškas, stabilus kelyje, surinkimo kokybė, patikimas variklis
Važiuoklė galėtų būti patvaresnė, daugiau nepastebėjau
a6 c5 eksplotavau apie pusę metų, per tą laiką nuvažiuota 18 000 km. Važinėta buvo daugiausia užmiesčio keliuose, taip pat matė ir žvyro kelių, važiuoklė bent man tikrai nelaikė, nors nesakau tikrai kad ji bloga, tiesiog eksplotavau per daug negalvodamas apie važiuoklę. A6 turi išties erdvų saloną, didelė bagažinė, interjero kokybė tikrai patiko, lyginant su pagrindinais konkurentais - e class MB ir bmw 5 series, tikrai a6 salonas pasirodė maloniausias, aukštos kokybės medžiagos panaudotos interjere. Stabilus kelyje, taip pat geras pravažumas, žiemą nei karto nebuvo problemų su pravažumu, kad sunkiai ar išvis neišvažiuotų iš kur nors. Čia matau Audi didelį pliusą, ir dauguma audi automobilių šia savybe gali pasigirti. Variklis patikimas 2.5 TDI, 110kw, su juo jokių problemų nebuvo, dirbo kaip bitutė. Kuro sanaudos kaip 2.5 TDI ir 110kw tikrai sakyčiau padorios. Užmiestyje 7 litrų užtekdavo 100km kelio. Ką remontavau tai tik važiuoklę, bet važinėjant geros kokybės keliais nemanau kad turėsit didesnių problemų.
Pilnas atsiliepimas...
2017-04-23
Audi A6 1,9 96kW pumpe-duse
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelė, talpi, gale sėdinčiam daug vietos, ekonomiška, gera STOK garso aparatūra, gera garso izoliacija,
Tirai žemas auto, norint prisiparkuoti bet kur prie bortelio reikia saugotis. Pakankamai standi važiuoklė todėl bent jau man nelabai tinkama tolimoms kelionėms. Mėgsta durniuoti komforto blokas, keletą rytų atėjęs radau atsidariusius visus langus.
Tiesiog puikus taupus talpus automobilis tiek sau tiek šeimai. Nežinau nuo ko ir pradėti... :) Tikrai talpus auto. gale sėdintiems tikrai nesvarbu kad aš atsitraukęs sėdynę. Bagažinė taip pat pakankamai erdvi. Naujagimio vežimėlis su visais rakandais tilps ir dar vietos liks. Tikrai taupus motoras. Tikrai negaliu pasakyti kiek mieste sunaudoja nes tikrai mažai važinėju mieste, bet trasoj tai labai taupi. Iiki 120 sunaudoja apie 5,5. Aišku greičiui kylant kyla ir sanaudos. važiuojant 140-150 sanaudos apie 6-7l. ir man tai tikrai normalu. Visi bijo pumpe-duse. pas mane būtent toks ir tikrai vargo neturėjau. tiesiog laiku viską keičiu prižiūriu ir auto man tarnauja. Važiuoklė man truputį per standi, norėtūsi važiuoti minkščiau kaip tokios klasės auto. Toliau važiuojant pavargstu. gal kad sėdynės taip pat nėra pačios patogiausios. Faros šioje auto tikra katastrofa kaip ir praėjusiame modelyje c4. Naktį tikrai prastas matomumas, gal tiesiog mano farų reflektoriai išdegė, nežnau, bet apšvietimas labai prastas. Teks susitaikyti su vienu minusu. Komforto blokas reguliariai durniuoja. tai salono apšvietimas neužgęsta, tai ryte randu atsidariusius langus. Žodžiu mes su elektriku jau draugai :D Dažnas gedimas keleivio langas neužsidaro. Pakeičiau visas dalis lango rėme bet kaip stringa taip stringa. ir kiek žinau čia labai dažnas variantas. Trumpai apie auto.. Tikrai neblogas pasirinkimas. Rekomenduočiau draugui netgi pumpe. Jeigu reiktų tolimom kelionėm tai suabejočiau... geriau paieškoti kito. Remontuoti tikrai labai nereikėjo. Kaip ir visoms mašinoms tepalai, diržai, stabdžių diskai ir kaladėlės, važiuoklė. Visa tai nėra labai brangu. Važiuoklės mitas kad nepatvari man dabar kelia juoką. kai pirkau šią mašiną labai bijojau važiuoklės remonto išlaidų, tačiau dabar juokiuosi, kadangi reguliariai tikrinant ir keičiant sudilusius mazgus kaina nebūna tokia didelė. Eksploataciaj šios mašinos nėra brangi. brangiausia gal tepalai kuriuos keičiu laiku ir perku gerus, kadangi noriu kad mašina tinkamai tarnautų. Nuvertėjimas tikrai nėra didelis kadangi tai AUDI. Taigi po 3 metu eksploatacijos mano mašiniukas nuvertėjo kooia 200-400 euru. mano manymu tai tikrai ne daug. Reikia ieškoti nesujotos mašinos ir ji tikrai tarnaus. perkant nereikia skubėti, ieškok būtent TOS mašinos. Sėkmės...
Pilnas atsiliepimas...
2017-03-27
Audi A6 (C5) 1.9 L 81 KW TDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelė, komfortiška, geras valdymas, nedidelės kuro sąnaudos, nebrangus remontas.
Važiuoklė galėtų būti pigesnė ir paprastesnė.
Šiuo Audi modeliu neatsidžiaugiu šeši metai, šeimoje jie yra du 81 ir 96 KW. Bendrai apie automobilį, tai išvaizda skonio reikalas, sedano viduje vietos yra užtektinai, laisvai sėdeti žmonės 190 cm ūgio, panelės plastmasių medžiagos geros kokybės, važiuojant viduje nebarška netraška. Siulau imti tik odinius sostus, nes sėdėti ant jų komfortiškiau ir prižiūrėti yra lengviau. Apie Audi elektroniką, galiu atsiliepti tik gerai, nes jokių rimtų problemų nepapuolė, buvo tik menki gedimai su kondicionieriaus davikliu ir nutrūkusiu laidu nuo kondicionieriaus siurblio. Žiemą elektra negrybauja, niekas nestringa, veikia gerai. Variklio skyriuje, viskas labai paprasta nėra stebuklų, galima taisyti pačiam ir dalys kainuoja centus. Pats keičiau abiems automobilias visas šlangas variklio skyriuje, nes jos nuo senatvės tampa nebesandarios ir pradeda bėgti tepalai, antizryzas kainos nuo 8 eurų iki 18 eurų naujų. Audi su 81 KW varikliu galiu vadinti tanku, nes ji pas mane į mėnesį visada pravažiuoja po ~1700 km, keičiu tepalus, diržus ir važiuoklę kas du metai. Su 96 KW važiuoti yra smagiau, ji greičiau įsibėga, nereik galvoti ar spėsi aplenkti. Perkant pumpa dužę reik žiūrėti purkštukus, nes gali tekti tvarkyti, tačiau tai nėra didelė bėda visos mašinos genda, pakeitei dali ir pamiršai. Automobilis cinkuotas, dėl to nebaisu, kad per žiemą jį suvalgys druską. Tikrai vykęs ir patikimas modelis. Proto ribose. Nepagailėt euro.
Pilnas atsiliepimas...
Antanas | 2016-12-04
AUDI A6 avant 2,4 Automatic
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Salonas, komfortas, įranga
Hm...
Juodas universalas, puikios būklės kėbulas, odinis salonas, puiki komplektacija. Malonus vairuoti. Pirkau automobilį iš Danijos, pravažiavusi tikrų 340 000 km.Važiuoklė geros būklės, pasitvarkiau minimaliai ir važinėju jau daugiau nei pusę metų, pravažiavau 15 000 km.. - didesnių problemų neturėjau. Aš pats turėjau išankstinį nusistatymą prie Audi A6 C5 ... Bet šitos po atnaujinimų ir jei gerai išlaikytos, daugiau nei pusės milijono neprabėgusios, manau tikrai neturėtų nuvilti. Dažnas vokiškas dyzelinis automobilis, kurie važinėja Lietuvos gatvėmis, parvežti iš užsienio daugiau nei dešimties metų senumo, būna nulėkę mažų mažiausiai 400-500 k.. kM... todėl ir problemų apstu. 2,4 benzinas 125 KW atnaujintas, įstačiau naują dujų įrangą. Trauka pakankama, variklis neproblematiškas, kaip sakoma "senas geras - atmosferinis, be kažkokių turbinų"... Keisti teko: diržus ir vandens pompą, generatoriaus šepetėlius, gofrą, antgalius... - kainos vidutinės, nesikandžioja iš tikrųjų, visada gali pasirinkti pigesnes ar brangesnes.. bet dėl važiuoklės detalių su Audi - faktas vienas, nieku gyvu nepirkti pigiausiu detalių keitimui, rinktis tik brangesnes.. jos ir laikys normaliai ir nereikės verkti, kad automobilis nepatvarus. Nes realybė kitokia. Pirkau už 2100 EUR, įstačiau 4 kartos dujas už 850 EUR, pakeičiau lietus ratus už 200 EUR... ir kol kas už tokią kainą man labiau patinkančio automobilio nerasčiau skelbimuose. p.S. prieš tai važinėjau su Toyota Corolla Verso 2007 m... tai Audinė man smagesnė.. turbūt pripatau ir įsimylėjau. Pirkti su odiniu salonu, Bose aparatūra, geros kėbulo būklės, gero išlaikymo. Ir nežiūrėti į apgaulingą prietaisų skydelį su netikrais kilometrais. - viską pasako automobilio išvaizda.
Pilnas atsiliepimas...
artur | 2016-11-24
audi a6 2.5 132kw q
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
pravazumas, stabilumas, surinkimo kokybe, paprasta daug gali pats pasidaryti
silpni automatai, apsitrina klimos mygtukai
Mano a6 2003m 2.5tdi visi verke kad jos prastos, nepasakyciau, nusiperka seno modelio uz 1000e ir taip buna si modeli reike pirkti nuo 2003m nes jau istaisytos bedos, tikrai labai patikimas, quattro tiesiog pasaka ar ant sniego ar purvynuose, trauka nera labai ispudinga, bet kw pasireiske kai reike drauga su bmw is griovio istrukt;) imti tik mechanine pavaru deze, nes automatai labai silpbi, pas mane buvo automatas teko perdaryti i mechanine o tai nepigu tik nuo 2003m ir 132kw nes kiti prasti Kuo dziaugiuosi kad sis quattro modelis nenuverteja beveik;) Pirkti tik nuo 2003m, ziureti kad siurblys butu dveiju plunzeriu o ne 3!! Mator kodas geriauses yra AKE
Pilnas atsiliepimas...
Marius | 2016-10-28
Audi a6 2.5 132kw tdi multitronic
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, komfortabilus ir erdvus.
Kuro sanaudos, labai prastas multitronikas, eksplotacijos kastai.
Automobilis tikrai komfortiskas, vaziuoti su juo smagu, ypac didesnese kelionese. Erdvus, atsilenkus sodynes telpa ciuzinys. Labai neekonomiskas variklis, ypac vazineti mieste, multitronikas tikra tragedija, tokio prasto dar pas nieka nemaciau, atsilieka, slopina trauka. Per tris metus vazinejimo profilaktiskai keiciau dirzus ir viena karta tvarkiau vaziuokle, dirzu pakeitimas 700 euru, vaziuokles remontas 300 euru. Siaip vaziuokle laiko neblogai. Per visa laika niekas nesugedo, na buvo stabdziu slangele prakirsta, remontas 30eu. Siaip maniske pasitaike patikima. Jeigu perkate si automobili, nepirkite su automatine greiciu deze, geriausias pasirinkimas su 1.9 varikliu.
Pilnas atsiliepimas...
Arnas | 2016-04-28
AUDI A6 C5 2.5 TDI 110KW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Minkštas, salono medžiagų kokybė iš tiesų aukštumoje, garso izoliacija,
Variklis, pakabos kaina ir jos dažnas keitimas, elektrika
Kai pirkau automobilį naiviai tikėjau, kad visi šie atsiliepimai yra nesąmonė, neklausiau žmonių patarimų, netikėjau, kad iš tiesų tie 2.5 110kw toks blogis. Naiviai tikėjau, kad su mano automobiliu viskas bus gerai. Kai nusipirkau automobilį pasidžiaugiau juo grubiai tariant dvi savaites, kol neprasidėjo įvairios problemos. Dar po dviejų savaičių (!!!) rimtai pradėjau mąstyti apie automobilio pardavimą. Auto netenkino viskuo: pradedant sąnaudom (kurias visi nurodo "mieste - 9" "užmiestyje iki 7") baigiant trauka, nuolatiniu alyvos kapsėjimo (nes VISI praleidžia tepalą iš visų variklio galų), elektrikos streikavimais. Patarimiu tik vieną: jeigu ruošiates pirkti šį modelį - įsiskaitykite į atsiliepimus. Visi neigiami atsiliepimai - tiesa. Teigiami - arba žmogus turi porą mėnesių automobilį, arba jau taip nuskilo, kad net nesitiki, arba 1.9 nusipirko.. Pirkau auto gero stovio, jau tokio, kad sunku būtų iš tiesu rasti. Pardaviau po 2 mėn po įsigijimo. Tepalai bėga per visus galus, siurblio problemos,traukos nėra, ryja kaip džipas, dirba kaip traktorius ir viskas kas susiję su šitais 2.5 ir ką skaitėt kituose atsiliepimuose. Detalės nėra baisai brangios, bet lūžta NUOLAT įvairios smulkmenos ir susideda ta suma. Jeigu norėsite parduoti ir gausite bent 1300 už auto - jums "nuskilo". Nes kainos krenta kiekvieną dieną ir į skelbimus įdeda c5 kiekvieną dieną daugiau mašinų, nei visų kitų sudėjus, kad tik greičiau atsikratyti. Su pilnu baku pravažiuoji iki 700km labai labai psistengęs (pensininko režimu) Jeigu norite paspausti duok dieve tilpsite į 550km Jeigu jau mėgstate taip rizikuoti skirkite porą valandų automobilio apžiūrai. Iš visos širdies rekomenduoju pirkti kitą automobilį, nes šiame savo laimės nerasite.
Pilnas atsiliepimas...
Giedrius | 2016-01-06
Audi a6 c5 2.5 110kw quattro + automatas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis salonas, komfortas, gera garso aparatura, patogus vairuoti
Daug DAUG genda, maniske vos ne daugiau laiko servise praleido, negu vaziavo.
Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi su savo buvusiaja ir daug nervu istampiusia audine... Pliusai, bose aparatura, net neturejau minties kisti kazkokios papildomos aparaturos, daug salone vietos, didelis komfortas. Automatine greiciu deze manes nepavede ir veike tvarkingai, tai is mano puses +. Nudege skydeli prie apsuku skaiciaus 2 lempute, neveike priekines priesrukines, kodel nzn, lemputes sveikos. Masina pati labai man patiko ir paliko gera ispudi, todel norejau ja atsitvarkyti ir vazineti ilgai. Bet viskas prasidejo nuo to.... Nusipirkau sita audine, pirmus 3 menesius atvazinejau ir problemu neturejau ir nekisau nieko nors maciau kur galeciau ikist pinigus. Pradzioi pradejau nuo naujo akumuliatoriaus 100ah. Paskui perejau prie pilnos visiskai pilnos vaziuokles restouravimo bei granatu, bei vairo traukiu pakeitimo, sumokejau 360eur. velgi vaziavau ir viskas buvo gerai, kol staiga nepradejo mirkseti akumo lempute to pasekoje parejo generatorius, veziau i servisa, nuarde puse priekio, iseme generatoriu, nunesiau kitur sutvarkyt, 10eur ir viskas veike vel. Priekio nuardymas ir surinkimas ~150eur normaliam servise. Generatorius parejo todel nes apibego visas tepalais. Po sito ardymo, pradejau pastebet kad dar daugiau bega tepalai is po masinos, bet kazkaip nekreipiau demesio. Pasikeiciau tepalus, filtrus ir t.t vazinejau kiekviena diena. Tada parejo termostatas, veziau pas pazystama kad pakeistu, tuo paciu patikrintu dirzus, velenelius, ir gal kanors padarytu del tepalu begimo. Po to remonto pakeistas vienas salnikas, termostatas. viso 55eur. Dirzai buvo geri, veleneliai irgi geri. Po to remonto, pradejo uzti vienas guolis, kuris nezinau ir nenoriu zinot. pavazinejau 3 dienas, su normaliai sylanciu varikliu. Ir tada viskas prasidejo kai pradejo mirkseti zvakiu pakaitinimo lempute, tai reiskia (siurblio elektronine dalis) dazniausiai. Masina uzgeso ir pasiliko pakelei, tada pradejo snigti, salti. atejus prie jos, priekines durys uzsalusios, kapotas uzsales. gerai kad dar centrinis veike. uzkurti nebeleido kompas. Nutempiau tvarkyti tos dalies, pasirodo isdege transistoriai, pakeitus juos gedimas galimai susitvarkytu. Tai va, pakeite, uzvede. viskas tvarkoi pasilo, liuks. Nuvaziavus vos 2km, masina uzgeso ir vel nebeuzsivede, vel pastovejo 2 dienas kazkur pakelei, ir vel buvo nutempta i servisa, pasirodo, kaltas pats visas siurblys. Srote siurblio kaina ~200eur, o kur pakeitimo darbai... Daugiau ir neberemontavau, keliaus i srota ant daliu, kai sukista tiek pinigu ir jokios naudos.. 2.5l v6 formos 110kw. Megsta leisti tepala, dyzeli. Labai reta audi su tokiu varikliu nera apsimyzusi. Maniske paskutiniu metu palikdavo po savimi viena bala tepalo ir 3 balas dyzelio greiciausiai per kuro magistrale. Labai nemegsta gaut oro i kuro sistema, nes nuorinti yra ka veikti. Apsimyze dangteliai prie forsunkiu, dangtelius keisti tik i naujus 1vnt kaina kiek domejausi kazkada buvo apie 300lt. Pribegusi bala tepalo prie tepalo filtro, reiktu pasisviesti ir matytusi ar yra ar nera. Leidzia pro visur kur tik imanoma tepala, bet stebuklingai jo nemazeja, kodel nesuprantu ir nesuprasiu, nes nedapyliau nei karto, bet balu palikdavo daug. Butent sitas modelis nuvertejo labai greitai, vien del savo populiariojo motoro. Brangi aliuminine vaziuokle, brangus betkoks variklio remontas kai reikia nurinkti puse priekio vien del priejimo. Perki toki modeli? Geriau nepirk, pirk bmw, volvo, vw... niekada neziurek i pigiausius varijantus. Apsisike, apsimyze varikliai. Vaziuokliu remontas brangus. Tepalai brangus 5w30. ir niekada nezinosi kada teks palikti masina pakelei.
Pilnas atsiliepimas...
Audi fanas | 2015-11-13
Audi a6 2.5 TDI, 4x4
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Didelis, patikimas, gera garso aparatūra, geras pravažumas
Rūdys, neaukšta prošvaisa.
Audi a6 universalas, 2.5 TDI, 4x4, mechaninė 6 (į priekį) pavarų dėžė. 2.5 tdi 110 kw. Nors visi sako, kad tai vienas prasčiausių variklių, drįstu nesutikti nes važinėju ~ metus, jokių problemų nėra. - Audi yra audi, todėl nuvertėjimas yra mažas (dėl ko taip yra nzn); - Eksploatacija. Sakyčiau tikrai nebrangi nes "lūžta" retai, o kaladėlės ir tepalai keičiami visose auto. -Jeigu perkate quatro, būtinai tikrinkite visą pakabą; -Taip pat reiktų įsitikinti, kad rida atitinka rodmenis. Faktas yra tas, kad nupirkau audi su ~230000km, dabar jau beveik 300000km ir variklis (nors jis 110kw) dirba puikiai, neleidžia tepalų, nedūmija (aišku kol pedalo neįmini iki dugno); -Auto nėra itin patogus ir kelionės kurios yra ilgesnės nei 500km gali prailgti jūsų nugarai. Trumpesni atstumai (300km) - liuks; -Pakankamai talpi tiek salone tiek bagažinėje; -Bose aparatūra tiesiog puiki nei pridursi nei atimsi; -Salono detalės pagamintos iš labai gerų medžiagų, tas jaučiasi tik atsisėdus; -Dėl garso izoliacijos - pakankamai gera, detalės negirgžda, bet būtinai reikia žiūrėti kokias žiemines padangas perkat. Nes su dabartinėm kuriom važiuoju (gal padilusios nelygiai) ūžia kaip reikalas; -Rūdys - pats bjauriausias dalykas. Jos lenda tai šian tai ten ir pastoviai. Tačiau metalas storas, kiaurai nerūdija; -Kam reikia manevringos mašinos - audi quatro ne jums.
Pilnas atsiliepimas...
Romeo | 2015-10-19
Tik ne automatas 2.8 Qutro
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Vairuoti tikrai malonu,salonas nuostabus,Qutro :)
Automatine greiciu deze,kuro sanaudos-du didziausi minusai
Mano Audi yra amerikiete,stebina tokiu metu prabanga,oda,el sedynes su atmintimi,visos sildomos sedynes,,el veidrodeliai,el visi langai,el liukas,Bose aparatura su CD deze bagazinej,kazkur skaiciau,kad prastas pasukamumas sios Audi,tikrai taip nera,pasukamumas puikus ir seip butu tikrai gera masina jeigu ne automatas........... Kazkokia katastrofa ..... begy kartais taip uzlaiko ,kad netenku kantrybes ir rankiniu budu yjungiu aukstesny,pastebejau kad taip buna tik ant 3 begio,taip pat begio yjungimas buna kartais toks,jog atrodo,kad kazkas y masinos gala atsitrenke.......Masina tikrai verta demesio,bet tik ne automatas..... Variklis 2.8 142 kw,yspudis paspaudziant gaza pirma sekunde - vau!!!!!!!!................ antra sekunde-viskas? nesu vairaves tokios audi mechanine deze,bet su automatu yra butent taip,pas mane benzinas -dujos tiesiogines..... pasakysiu tik tiek,buciau zinojas kiek istikro ji ryja,buciau geriau pirkes audi a6 4.2 Q arba audi a8 4.2Q. Pagrindinius dirzus keiciau pats ir tai tikrai nebuvo lengva,reikia nuimti visa snuky audi,bet dar sunkiau paskui jy y vieta pastatyti,keiciau viskaka suka pagrindinis dirzas,ir kas susija su juo,kainavo apie 300eu,,kaip tokiu metu masinai tikrai daug......Pakaba,galvojau bus daug blogiau,bet likau nustebintas,nes nera tokia brangi,gan istverminga,visi kaulai ir traukutes jei perki komplekta kainuoja apie 160 eu ir dar duoda 1metam garantija,nera taip jau blogai..... Taip tokiai masinai tik su mechanine greiciu deze.Perkant tokia masina turekit omeny,kad iskarto reikes keisti pagrindinius dirzus,ytempejus,vandens pompa.....Nebent pardavejas tikrai yrodys kad viska pakeite,pries parduodant masina,siu audi silpnoji vieta vandens pompa,jei laiku jos nepakesit,teks keisti visa varikly.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Audi modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Maži    A1A1
    S1
  Kompaktiniai   A3A3A3
  S3 S3S3
    RS 3 RS 3
  Vidutiniai 8080A4A4A4A4A4
90    
  S2 S4S4S4S4S4
  RS 2 RS 4 RS 4  RS 4 RS 4
   S5S5
  Dideli  100A6A6A6A6A6
  S6 S6S6S6S6
   RS 6 RS 6 RS 6RS 6
  Reprezentaciniai   A8A8A8A8
  S8 S8 S8 S8
  Kupė CoupeCoupeCoupe  A5A5
  TTTTTT
   TTSTTS
   TT RS TT RS
   RS 5 RS 5
  Keturduriai kupė    A5 SportbackA5 Sportback
   A7A7
    S7S7
    RS 7RS 7
  Kabrioletai   Cabriolet  CabrioletCabriolet   
  Mini krosoveriai     Q3Q3
    RS Q3 RS Q3
    Q2
  Krosoveriai   AllroadA6 allroad quattroA6 allroad quattro 
   A4 allroadA4 allroad quattro
    E-tron
    A6 allroad quattro
  Dideli krosoveriai     Q8
    SQ8
    RS Q8
  Visureigiai    Q5Q5
    SQ5SQ5
  Dideli visureigiai    Q7Q7
    SQ7
  Mini vienatūriai   A2   
  Sportiniai    R8R8
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt