Markės
724 iš 1608
Kia Sorento 2009 - 2015
Kia Sorento, 2009 - 2015
53Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.01% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 3
0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)14% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)0% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Naujasis Sorento yra pirmasis Kia modelis, kuris bus surenkamas JAV. Nuo šiol Sorento nebus gaminamas ant rėminės konstrukcijos, dabar automobilis yra ne tik lengvesnis, geriau valdomas, turi visų ratų nepriklausomą pakabą, tačiau turi ir ekonomiškesnius mažesnio tūrio 4 cilindrų variklius. Naujojoje Zelandijoje automobilis buvo išrinktas metų visureigiu dėl puikaus dizaino, dėl to, kad puikiai atlieka savo kaip visureigio misiją, taip pat už puikius variklius. Automobilio dizainas taisyklių nelaužo - visureigis atrodo solidžiai, tvirtai, tačiau išsiskirti iš kitų panašių automobilių neketina. Dėmesį patraukia masyvus priekinis bamperis, pailgos formos žibintai, chromuotos radiatoriaus grotelės, o gale didžiuliai kvadratiniai žibintai. Pirkėjai, priklausomai nuo rinkos, kurioje bus parduodamas automobilis, galės pasirinkti vieną iš 4 siūlomų variklių. 2,2 l darbinio tūrio dyzelinis motoras išvysto 197 AG galią ir 435 Nm sukimo momentą. Benzininių variklių mėgėjai gali pasirinkti 2,4 litro 174 AG ir 225 Nm variantą. Galingiausias agregatas yra 3,5 l V6 tipo motoras, pasiekiantis 277 AG galią ir 335 Nm sukimo momentą. Taip pat bus pristatytas variantas varomas suskystintomis dujomis, šis modelis turės 2,7 litro variklį su 165 AG ir 244 Nm. Sorento yra parduodamas tiek su priekiniais, tiek su visais keturiais varomaisiais ratais ir 5 arba 6 greičių mechanine bei automatine pavarų dėže. Pučiant hibridinių automobilių vėjui, Kia taip pat nusprendė sužibėti - 2009 metų Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje naujovių mėgėjai turėjo progos išvysti Kia Sorento Hybrid. Šis modelis turi pakankamai galingą, tačiau nedidelį 1,6 l darbinio tūrio dyzelinį motorą su turbina, pasiekiantį 163 AG, kartu montuojamas ir 40 AG elektrinis variklis. Į aplinką šis variantas išmeta tik 119 g/km CO2 dujų. Anot gamintojų, naują modelį turėtų lydėti pirmtako sėkmė.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Kia Sorento yra pirmas kompanijos modelis gaminamas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Automobilis pasižymi itin gerais saugumo testavimo rezultatais (Europos Euro NCAP, Australijos ANCAP, JAV IIHS).
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
2018-10-27
Geras automobilis 2015 m
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Ekonomiškumas, salono apdaila, matomumas, geri priekiniai žibintai, didelė bagažinė
maža galinė salono dalis, nepakankama galia, pakaba sugenda esant didesnėms apkrovoms
Variklio darbinis tūris, l: 2,4
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 12,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Nusprendžiau parašyti atsiliepimą, nes pavargau atsakinėti į tokius klausimus: "Kodėl pirkai Korejietišką automobilį už beveik 40000 Eur?" Ir panašiai. Vairuoju daugiau nei 15 metų, daug keliauju, vairavau ir europinius automobilius, japonus ir amerikiečius. Pradėjau nuo sedanų, dabar beveik penkerius metus vairuoju visureigius. Šiuo metu Kia salone, jam atliekamas standartinis techninis aptarnavimas. Su šia mašina kolkas neturėjau jokių bėdų. Praėjusiais metais mes keliavome po Europą 7 000 Km. Ir nei vieno gedimo, nors važiavom visiškai skirtingomis sąlygomis - nuo kalnų ir šalčio iki šiltų pakrančių. Bet tai ne apie tai. Pradėsiu nuo salono - Iškarto man patiko sėdynės, nors daugelis sako, kad nemalonus porankis. Patogiai įsitaisiau iš karto, nereikėjo priprasti. Vairą laikau su dešine ranka, kairioji ant porankio. Gale šiek tiek ankštoka, galine erdvę galėtų padidinti aukojant bagažinę. Aš bent jau sumažinčiau bagažinę, man nereikia tokios didelės bagažinės. Tačiau keleiviai dėl ankštumo dažnai skundžiasi. toliau - prietaisų skydelis - labai informatyvus, viskas yra labai kontrastinga ir aišku kaip dienos šviesoje, taip ir naktį. Akių visai nevargina, naktį galima važiuoti be jokio nuovargio. Žinoma, prie viso to prisideda geri priekiniai žibintai. Klimatrinikas kažkaip nenori veikti, nesvarbu, kaip aš bandžiau jį konfigūruoti. Pripratau prie to - retkarčiais reikia pakoreguoti, bet ne daugiau. Lietaus jutiklis yra netobulumo čempionas. Kelionėje jis parodė, kad visiškai nekontroliuoja pats savęs. Ypač tada, kai krito lengvas sniegas ar lietus. Naudojau rankinį režimą. Lietus (dulksna) veikia gerai. Važiuoklė - vidutiniškai kieta, tačiau ant pakrauto automobilio trūksta minkštumo. Aš nežinau, kaip pasakyti - dažnai pakrato, ypač važiuojant per gulinčius policininkus. Ant trasos važiuoti labai malonu, nereikia pastoviai laikytis įsikibus vairo. Važiuoja stabiliai tiesiai, nesimėto į šonus. Stabdžiai yra pakankamai jautrūs ir pakankamai stiprūs tokiai masei. Variklis - puikus, tačiau mažokas. Jei jis būtų apie trijų litrų tūrio, kalbos net nebūtų. Tačiau dėl tos mažalitražių variklių mados, paveikslas tampa ne toks gražus - trūksta galios trasoje ir mieste. Galios trūkumas iš kart gadina dinamiką ir taip pat padidėja triukšmingumas. Esant reikalui, trasoje galima išspausti padorų greiti. Bet jei neskubėsite, nemažai sutaupysite degalų (greitkelyje iki 9, mieste 12). Automobilis yra subalansuotas, gana darnus, bet tinkamas tik tam tikriems vairuotojams - ne labai mėgstantiems greitą važiavimą, tiems, kurie mėgsta komfortą ir patogų judėjimą. Tokiems žmonėms, ši mašina gali būti naudinga ilgus metus.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 10)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Kia modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini    PicantoPicantoPicanto
  Maži   RioRioRioRio
   Venga  
  Kompaktiniai    CeedCeedCeed
   ForteForte
  Vidutiniai    MagentisMagentisOptimaOptima
    Stinger
  Dideli    OpirusCadenza  
  Mini krosoveriai     Niro
    Stonic
  Krosoveriai    SportageSportageSportage
  Visureigiai    SorentoSorentoSorento
  Mini vienatūriai    SoulSoulSoul
  Vienatūriai    CarensCarensCarens  
  Dideli vienatūriai   CarnivalCarnival  
    Sedona
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt