Markės
786 iš 1623
Land Rover Range Rover 2002 - 2012
Land Rover Range Rover, 2002 - 2012
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.512% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 2
1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)7% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Range Rover yra prabangus visais ratais varomas SUV visureigis. Pradėtas gaminti dar 1970 metais dabar jau 3 kartos Range Rover turi monokoko tipo rėmą, kuris leidžia patogiai jaustis kelyje, tačiau yra pakankamai standus bekelėje. Visureigis turi nepriklausomą 4 varančiųjų ratų sistemą su keičiama prošvaisa. 2006 metais modelis buvo atnaujintas tiek išoriškai, tiek viduje, automobilis gavo jau žinomą “Terrain Response” sistemą, kuri leidžia vairuotojui pasirinkti bekelės tipą visa kita palikdamas technologijoms.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Kadangi automobilis buvo sukurtas kuomet Land Rover kompanija priklausė BMW, šis automobilis turi daug bendrų komponentų ir sistemų su E38 7 serijos BMW ir E39 5 serijos BMW.

Yra gaminamos ir šarvuotos Range Rover versijos.

Tokį Range Rover vairuoja Holivudo žvaigždės Pamela Anderson, Elizabeth Hurley, Jennifer Aniston ir plaukikas Michael Phelps.
 
Pamela Anderson
 
Jennifer Aniston
 
Elizabeth Hurley

 
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
2019-04-27
Land Rover RR 2010 m 4.4l dyzelinas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimas variklis, sklandus valdymas, gera garso izoliacija
Brangokas techninis aptarnavimas
Variklio darbinis tūris, l: 4,4
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 12,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 8,0
Bendras automobilio aprašas
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie Range Rover 4,4 TDV8 II facelift. Pirma, norėčiau paminėti variklį ir automatinę pavarų dėžę, kurie kartu veikia nepriekaištingai. Jūs neišgirsite anekdotų apie šio variklio patikimumą, dėl to kad šio variklio išpildymas - vienas patikimiausių, kurį patvirtina ne tik mano pravažiuota gana didelė rida, bet ir techninių specialistų nuomonė. Automobilis yra labai jautrus ir tuo pačiu sklandžiai valdosi, o pavarų persijungimo niekaip nepajusite. Sąnaudos tiesiog sugriauna visus šablonus - 12 litrų mieste ir 8 greitkelyje! Ir tai yra gana dinamiškai važiuojant. Tarp bendraklasių nieko panašaus nerasite. Trasoje lekia tarsi bėgiais. Labai minkštas ir stabilus tuo pačiu metu. Pasitikėjimas jaučiamas važiuojant bet kokiu paviršium, neatsižvelgiant į tai, ar jis yra nelygumas ar slidus. Kruizinis greitis 160-180, pasiekiamas be didesnių sunkumų. Keliavau dideliais atstumais po Europą - automobilis pasirodė geriausiu įmanomu būdu tiek kontrolės, tiek visų keleivių komforto atžvilgiu. Ir netgi nuvažiavus nuo kelio, dėka pniaumatinės pakabos, „Terrain Response“, protingo sureguliavimo - jūra iki kelių. Labai aukštos kokybės nepakartojamas interjeras. Apdailos lygis duoda į kaulus daugumai klasiokų. Puiki HK multimedijos sistema ir įspūdingas garsas. Klimato sistema, atitinkanti kiekvieno keleivio esančio salone poreikius. Labai gerai veikia, kameros, aklųjų zonų jutikliai. Puikus elektroninio prietaisų skydelio aiškumas. Apie eksterjerą, net neverta daug kalbėti. Brutali, atpažįstama kūno forma. Puiki priekinių šviesų optika, pritaikyta prie protingų tolimųjų šviesų. Triukšmo izoliacija taip pat yra aukščiausiame lygyje, būtinai turiu pagirti. Važiuojant ar laukiant prie šviesoforų nesijaučia jokių vibracijų. Važiuojant bet kokiu greičiu galite bendrauti nekeliant balso. Tai, kas vyksta išorėje, nėra girdima ir dėl dvigubo stiklo. O triukšmas nuo dygliuotų padangų vos vos girdėti . Dabar visus labai jaudinantis patikimumo ir techninio aptarnavimo klausimas. Taip, niekas nesako, kad Range Rover yra patikimesnis nei kiti konkurentai. Tačiau neturėtumėte nuolat kalbėti apie retus piktnaudžiavimo atvejus, kai atsiranda nuolatinių gedimų. Kai aptarnaujame automobilį mūsų, lietuvių, savininkas turi galvoti dažniau nei kiti europiečiai. Kuro kokybė, keliai, klimato sąlygos, techninės priežiūros dažnumas, eksploatacinių medžiagų ir alyvos keitimas - jei atsižvelgiate į šiuos veiksnius, tuomet užtikrinu jus, kad automobilis tikrai gęs mažiau nei bet kuris iš kitų. Taip, oficialių atstovų aptarnavimo kainos yra labai užkeltos. Bet kas neleidžia atlikti techninį aptarnavimą pas kitus patikrintus ekspertus? Apibendrinant noriu pasakyti, kad šis automobilis yra labai puikus, tik reikia prižiūrėti kaip ir visus kitus automobilius.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 11)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Land Rover modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini krosoveriai     EvoqueEvoque
  Krosoveriai   FreelanderFreelander  
    Discovery SportDiscovery Sport
  Dideli krosoveriai     Range Rover Velar
  Visureigiai Defender Defender
  DiscoveryDiscoveryDiscoveryDiscovery
   Range Rover SportRange Rover Sport
  Dideli visureigiai    Range RoverRange Rover
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt