Markės
1085 iš 1624
Nissan Primera 1995 - 2002
Nissan Primera, 1995 - 2002
524Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.83% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 24
3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)1% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)
Ar rekomenduojuTaip 92% Ne 8%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Antros kartos Primera išoriškai pasikeitė labai nedaug, tačiau ji gavo daugiasvirtę pakabą tiek priekyje, tiek gale kas buvo unikalu šioje klasėje. Automobilis buvo gaminamas sedano, hečbeko ir universalo kėbulais. Europoje Primera buvo pristatyta su 1.6 L ir 2.0 L benzininiais varikliais ir 2.0 L dyzeliu. 1999 metais Nissan atnaujino Primera – buvo suteikti modernesni nauji priekiniai žibintai su skaidriais stikliukais ir naujomis Nissan propaguojamomis sparnų formos radiatoriaus grotelėmis. Reikia paminėti, kad Nissan Primera sėkmingai dalyvavo British Touring Car čempionate, kuriame komanda 1998 ir 1999 metais laimėjo gamintojų čempionatą, be to pimą ir antrą vietas lenktyninkų įskaitose.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Patalpino: Simas | 2013-01-09
Pripera 2.0TD hetchbekas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
patikimumas, šivežias dizainas, mažai "ligų", talpi bagažinė
atgrasus salonas, sipnoka garso izoliacija ir pakaba, ne TDI lygio dinamika ir ekonomija,
Bendras automobilio aprašas
Pirkome savo Primera 2008-aisiais už 6000Lt, '96 m. mašina prebėgusi buvo "60,000Km" :) Išorės dizainas šviežias, kaip ir spalva: salotinė (dar būna oranžinė, abi šios spalvos gan retos ir dėl to mielos). Vidaus dizainas ir medžiagos tragiškos, vairas nusitrynęs kiaurai ir jo gumos byra gabalais (kiek gi ji iš tikrųjų pravažiavusi?), bet ieškojome antros mašinos šeimai, todėl ekonomiškumas buvo prioritetas. Iškart teko keisti sankabą (jau perkant matėsi", tada dar bendeksą, pastoviai tenka keisti pakabos dalis" granatas, šarnytus, vairo traukės antgalius, sailentblokus. Bet čia nieko ypatingo, panašiai buvo su Mazda 323F ir ankstesnės kartos Primera. Tiesiog jos pakaba silpnesnė nei MB 124, neseniai smagiai stuktelėjau į duobę - ir iškart keičiau amortizatorių, šarnyrą ir traukę. tipinė šių variklių liga - "check engine" lemputė dažniausiai reiškianti, kad reikia keisti alkūninio veleno apsukų daviklį. tai toks magnetukas plastmasiniame apvalkale, jo plastmasė prikepa ir tenka pirkti naują iš Nissan salono už ~400Lt, nes dėvėtų neišeis išimti, o išėmus bus tokie patys. Pikčiausia, kad tas daviklis realiai "Evitoj" 5Lt tekainuoja, bet aš gi negaliu pats tos tvirtinimo - sandarinimo plastmaskės pasigaminti, o ji šiame modelyje kaip tik ir yra blogai sukonstruota/pagaminta. Dar neveikia galinis valytuvas, sunkiai užsidaro 2 iš 4 durelių, nusilpo saugos diržų įtempėjai, pora kartų virino duslintuvą. , Iš gedimų kaip ir viskas. važiuoja ši mašina tyliai, salonas nebilda ir nedunda, nors pakaba nemėgsta nelygių kelių, žvyrkeliu lekiant taip ir bijai, kad kas nesutrupėtų. Bagažinė talpi, posūkio spindulys beviltiškai didelis (masyvesnis MB 124 apsisuka daug vikriau), dugnas žemai, stapdžiai prastoki. Kuro sąnaudas matavau daug kartų: mišriu režimu Vilnius ir sodyba savaitgaliais, kartais šiek tiek autostrados, gaunasi 5,6Ltr. visus kartus, kiek matuodavau, gaudavosi šitas skaičius. šoniniai langai yra linkę patys bevažiuojant atsidaryti (kas savaitę reikia kilstelėti po 5-10mm). priekiniai langai elektriniai, bet varikliukai silpnoki (apšerkšnijusių langų nesugeba atidaryti. Kėbulas gan patvarus, rūdžių matyti labai nedaug ir tai tik nepavojingose vietose (dugne ties slenksčiais).
Variklis
Variklis tuščiom apsukom dirba garsiai ir nedailiai (nepalyginsi su panašių metų Avensis). trauka gan nebloga, nes sukimo momentas geras nuo pat pradinių apsukų. Persėdus nuo neturbininio dyzelio - labai malonus jausmas. Važiuojant nemalonus garsas ir kratymas nesijaučia, variklis murkia tyliai kaip katė ir tiesiog jauti, kad važiuoji ekonomiškai. Jeigu pabandai važiuoti "sportiškiau" - tenka nusivilti, nes prie aukštesnių apsukų galia dingsta, tik padidėja triukšmas. Žodžiu, ja važiuojant susidaro klaidingas įspūdis, kad mašina galinga ir turi didelį galios rezervą, nes jei nesistengi jos ginti per greitai, jautriai ir gražiai reaguoja į akseleratoriaus pedalą. šiaip, tai Lietuvoj tokios galios pakanka, tikrai ne problema ką nors aplenkti ar į kalną užkilti. vedasi puikiai prie bet kokios temperatūros - jei tik aukuliatorius geras, užtenka vieno apsukimo. užsivedęs dideliame šaltyje pradžioje garsiai birbia ir kratosi, be to, sunkiai sukiojais vairas, pavaros, pedalai. paskui viskas puikiai, galima kaimynus su jų benzinais užtempinėti :)
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Nuvertėjimas nedidelis, nes įsigijimo kaina maža. Nusipirkus mašiną už 6000Lt, po 5 metų ir ~75,000km galėčiau ją parduoti už kokius 3,500-4000Lt, ir tai yra labai gerai. Kuro sąnaudos ne rekordinės, bet taip pat neblogos.Pakabos dalys, kurios greit susidėvi - pigios, remonto sudėtingumas - vidutinis.
Patarimai perkančiajam
turėčiau, kaip ir visi, parašyti, kad reikia labai apsižiūrėti perkant, neimti uždrožto, tikrinti servise pakabą ir varikllį... bet kad pats pirkau gan atmestinai, kaimynas "perekūpas" ją nupirko iš parvarinėtojų ir pas jį ilgokai užsistovėjo, o mes per langą į ją žiūrėjom, žiūrėjom, ir iš jo nupirkom. matėsi, kad spidometras atsuktas, kad vairas sudilęs, kad sankaba prabuksuoja. Ir visgi jokių didelių remontų neteko daryti (purkštukai, žvakės, vožtuvai, pavarų dėžė, guoliai, elektronika, spidometrai, kokių tik nebūna bėdų žmonėms...). taigi manau, kad jei kitas nusipiktų geriau prižiūrėtą P 11, jam rūpesčių keltų dar mažiau. Žodžiu, jei tik tenkina komfortas, talpumas, dinamika ir prestižas - pirmyn. Tikrai ekonomiškas variantas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Nissan modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini    Pixo  
  Maži   MicraMicraMicraMicra
  Kompaktiniai   AlmeraAlmeraTiidaPulsar  
   SentraSentra
   LeafLeaf
  Vidutiniai  PrimeraPrimeraPrimera   
   AltimaAltimaAltimaAltima
  Dideli   MaximaMaximaMaximaMaxima
  Kupė 200 SX200 SX200 SX   
  100 NX    
  Mini krosoveriai    JukeJuke
  Krosoveriai    X-TrailX-TrailX-Trail
   QashqaiQashqai
  Visureigiai   Terrano   
  PathfinderPathfinderPathfinder
   MuranoMuranoMurano
  Dideli visureigiai   PatrolPatrol
  Pikapai    NavaraNavara
  Mini vienatūriai   Almera Tino   
   CubeCube  
   NoteNote
  Vienatūriai    QuestQuest  
  Sportiniai  SkylineSkylineSkyline   
 300 ZX  350Z370Z
  Supercar    GT-R
  Komerciniai    NV200
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt