Markės
1284 iš 1624
Renault Scenic 2003 - 2009
Renault Scenic, 2003 - 2009
513Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.83% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)Viso įvertinimų: 13
22% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)13% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)2% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.9)20% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)14% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)
Ar rekomenduojuTaip 77% Ne 23%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Netrukus po to kai pasirodė Megane II karta, buvo pristatytas ir Scenic modelis, kuris išlaiko tradicinį Renault stilių. Buvo gaminamas ir septynvietis kompaktiškas vienatūris Grand Scenic su ilgesniu tarpuračiu ir prailginta galine dalimi. Todėl automobilis sutalpina papildomą trečią sėdynių eilę, tiesa tinkančia daugiau vaikams. Scenic turi gan lengvai modifikuojamą interjerą, sulankstomą priekinę keleivio sėdynę su integruotu staliuku, taip pat automatinius priekinius žibintus, automatinius stiklo valytuvus ir visus elektra valdomus langus. Scenic yra puikus erdvumo ir komforto derinys – automobilis turi erdvų bei praktišką saloną, kurį galima lengvai pertvarkyti. Bagažinė yra gan talpi, o viduje gausu sumanių dėtuvių – tiek grindyse, tiek slankiose dėtuvėse po sėdynėmis.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
2019-03-17
Atitarnavo
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Nebrangi, ekonomiška ir praktiška mašina. Labai patogi pradedančiajam vairuotojui: aukšta sedėsena, ypač geras matomumas. Labai erdvus salonas, daug vietos tiek priekyje, tiek gale, nesuskaičiuojamas kiekis pačių įvairiausių dėtuvių ir stalčiukų. Nerūdija
Panašu, kad mašinai sukakus 10 m. ar 200k km, reikia vis daugiau investuoti į važiuoklės, smulkios elektronikos remontą. Kiek teko girdėti, variklis ir kitiems problematiškas. Labai blogas priėjimas po kapotu, net lemputę pasikeisti – iššūkis.
Variklio darbinis tūris, l: 1,9
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 9,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,0
Bendras automobilio aprašas
Automobilį nupirkome 2016 m. gegužę. Tai buvo Renault Scenic 1.9 dci 88 kW 2005 m. su maždaug 220k km rida. Kaina – €1350 – šiek tiek žemiau tuometinės rinkos kainos (smulkūs kėbulo defektai ir pan.). Deja, po kelių dienų teko investuoti dar beveik €500 į naują sankabos komplektą. Kita vertus, tokią bėdą numatyti praktiškai neįmanoma. Lygiai po metų laukė techninė apžiūra, ją mašina praėjo be nenumatytų investicijų. Dar po metų, t.y. po antros žiemos jau teko paišlaidauti remontui – keitėme stabilizatoriaus traukes, priekinius amortizatorius ir jų atramas, kablio rozetę, vakuumo siurblį (dėl siurblio prieš tai ilgai teko vargti su netvarkingais stabdžiais – kelyje stabdymas buvo geras, bet stumdytis aikštelėje reikėjo labai atsargiai). Keletą problemų palikome netvarkytų. Ypač daug buvo smulkių elektronikos gedimų: paeiliui užtrumpino abiejų galinių langų nuleidimo mechanizmai (vieną dieną langas tiesiog atsidarė ir nebeužsidarė), nustojo veikti galinis valytuvas, neteisingai rodė temperatūros daviklis, reikėjo paremontuoti užvedimo kortelę. Taip pat skydelis pradėjo mesti „Parking brake fault“ – rankinis stabdis užgesinus variklį suveikdavo, tačiau su užvestu varikliu jo įjungti nebuvo galima. Minėto remonto metu teko ir gerokai pakrapštyti variklį, mat pastaruosius metus vis reikėdavo pildyti tepalus (apie pusę litro kas maždaug 1000 km). Pravalytas alsuoklis, tačiau konkretesnės priežasties meistras nerado. Dar po pusmečio prasidėjo keistas traškėjimas iš važiuoklės, panašus į granatos, bet tankesnis ir ne toks duslus. Granatos keitimas garso nepašalino. Panašu, kad jį kėlė išplyšę sailentblokai. Dar pakeitėme abu šarnyrus, vairo traukės antgalį. Artėjant dar vienai techninei apžiūrai, noro tvarkyti automobilį buvo vis mažiau: prie minėtų važiuoklės, variklio ir elektronikos problemų prisidėjo beveik nusibaigę galiniai stabdžių diskai, prakiuręs duslintuvas, tebesitęsiantis tepalo rijimas ir labai suprastėjusi trauka. Galų gale mintis vėl atgaivinti mašiną nutraukė 2019 m. kovą užkalęs variklis. Paskutinėmis dienomis trauka buvo tragiška, tačiau tiksli užkalimo priežastis taip ir liko neaiški: alyva buvo keičiama ir pildoma laiku, o ir pats variklis ne kartą tikrintas meistrų. Ant dalių mašina iškeliavo pritrūkus visai nedaug iki 270k km ridos, taigi per beveik 3 metus nuvažiuota beveik 50k km. Viena vertus, per tą laikotarpį teko ištaškyti nemažai pinigų įvairiam remontui. Kita vertus, net ir gana intensyviai eksploatuojant mašiną (kurios vertė apie €1000), ji kelyje rimčiau nepavedė.
Patarimai perkančiajam
Daugiausiai dėmesio atkreipti į variklio būklę, trauką. Jokių būdu nenumoti ranka, jei mašina įsismagina skanauti tepalus. Nusiteikti gana ribotam variklio resursui.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Renault modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini   TwingoTwingoTwingo
  Maži   ClioClioClioClio
    ZoeZoe
  Kompaktiniai   MeganeMeganeMeganeMegane
   Fluence  
  Vidutiniai   LagunaLagunaLaguna  
  LagunaLagunaLagunaTalisman
  Dideli   SafraneVel SatisLatitude  
  Kupė    Avantime   
  Roadsteriai    Wind  
  Mini krosoveriai     CapturCaptur
  Krosoveriai     Kadjar
    Arkana
  Visureigiai    KoleosKoleos
  Pikapai     Alaskan
  Mini vienatūriai   ScenicScenicScenicScenic
   Modus  
  Vienatūriai    Grand ScenicGrand ScenicGrand Scenic
  Dideli vienatūriai   EspaceEspaceEspaceEspace
  Daugiatiksliai   KangooKangoo
  Komerciniai   MasterMasterMaster
   TraficTrafic
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt