Markės
1577 iš 1623
Volkswagen Sharan 2000 - 2010
Volkswagen Sharan, 2000 - 2010
511Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.121% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)Viso įvertinimų: 11
25% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)26% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)34% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)19% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 64% Ne 36%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
2000 metais Sharan buvo ženkliai atnaujintas. Automobilis įgavo naują priekinę dalį, kuri yra tipiška Volkswagen modeliams, bei naują prietaisų skydelį. Automobilio ratų bazė pailgėjo 6 mm. Viduje naudojamos kokybiškesnės medžiagos, o po kapotu slepiasi nauji varikliai.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
2018-04-04
VW Sharan 1.9tdi
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Talpus, priverčia tave pasijausti gyvam, kai važiuodamas dideliu greičiu žinai, kad bet kuriuo metu gali kažkas sugesti ir tu kaktomuša įvažiuosi į fūrą.
Mažiau patikimas nei perikupai, važiuojant 100km/h jautiesi kaip tempiamas kartoninėje dėžėje, su tokia važiuokle aš koksą patogiau šniočiau nuo prostitutės subinės nei sėdint ant galinės sėdynės, o 1.9tdi variklis varo mane į depresiją.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Iškart prie reikalo. Turiu virš pusės metų ir spėjau taisyti važiuoklę, pečiuką, webastą (be kurios žiemos metu variklis nešyla ir salone minusinė temperatūra), guolius, stabdžius, absoliučiai visą važiuoklę, variklio pagalves, egr vožtuvą. Žodžiu taisysit dažniau nei rausit iš gėdos sėdėdami šitam metalo lauže. O raudonuosit iš gėdos daug. Ekonomiškas nebent tik vasaros metu prie pliusinės temperatūros riedant nuo kalno su užgesintu varikliu. Žiemos metu ekonomiškiau važinėti būtų su taksi arba su draugo Nierkos "čipota slywa". Taip, automobilis gan talpus, bet iš to jokios naudos, nes vairuojant šį šrotą pas tave nelips jokios merginos, tavo draugai apsimes, kad tavęs nepažįsta, tavo mama geriau važiuos su autobusu, o tavo smurtaujantis patėvis (su kuriuo ir dalinies šį prakeiksmą) iki "načnyko" paeis peškom. Realiai šis automobilis atrodo šlykščiau nei tavo draugelio snukis po mūštynių 12 klasės išleistuvių vakarėlyje. Ar žiema šilta? Absoliučiai ne. Mat šie automobiliai turi "patikimiausią" pasaulyje webastą, kurią taisai kiekvieną žiemą alkoholiko Kęsto garaže. Patariu žiemos metu turėti šiltus batus, pirštines, striukę, kepurę ir rankinį pjūkliuką, kad galėtumėt sau amputuoti nušąlusias galūnes be mediko pagalbos. Variklis? Lenkdami autobusą jau rizikuojate savo ir keleivių gyvybe. Mano močiutė greičiau bėga nei šitas daiktas pasiekia 100km/h. Mano mergina (jei tokią turėčiau) mane greičiau paliktų nei aš nuvažiuočiau nuo serviso iki načnyko nusipirkti alkoholio malšinti sielvartai dėl šitos gyvenimo klaidos. Bet ar variklis patikimas? Kaip ir sakiau, sugedo egr vožtuvas, purkštukai, pagalvės, mano pasitikėjimas šio automobilio jėgomis. Aš labiau patikėčiau patėvio pažadais, kad nustos gerti negu faktu, kad 1.9tdi yra "achujėnai" patikimas variklis. Važiuoklė kieta kaip akmuo. VW nusprendė, kad zjbys yra dėti VW golf važiuoklę į 1.7t sveriantį automobilį. Važiavimas šitam šlamšte prilygsta būti tempiamam ant rogių. Vasaros metu. Per duobėtą asfaltą. Salono kokybė prastesnė negu mano girti bairiai sėdint prie Kauno Marių su draugais, svarstančiais nutraukti ryšius su manim vien tik dėl automobilio. Plastmasės lūžta vos tik prisilietus. Aišku, prietaisų išdėstymas labai patogus, tikrai viską aiškiai matai. Ypač visas klaidas prietaisų skydelyje ir savo susiraukusio veido atspindį jame. Valdymas? Ant posūkio yra rizika apvirsti, aikštelėje apsisukinėsi pakankamai ilgai, jog išprovokuotum laukiančius vairuotojus ateiti ir "lakierkos" pi**i tau į galvą. Bendrai apibūdinus, pirkit kažką prabangiau (Mercedes, BMW, Lexus) ges tiek pat ar net mažiau, bet jausit, kad ne veltui išmetat pinigus ir neatrodysit kaip balvonas sėdėdamas už vairo.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 28)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Volkswagen modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
890123456789012345678901234567890
  Mini   LupoFox
    Up
  Maži   PoloPoloPoloPoloPolo
  Kompaktiniai GolfGolfGolfGolfGolfGolfGolf
  VentoBoraJettaJettaJetta
  New BeetleBeetle 
    ID.3
  Vidutiniai PassatPassatPassatPassatPassatPassat
  Reprezentaciniai    Phaeton  
  Kupė Corrado  Scirocco  
  Keturduriai kupė    Passat CC  
    Arteon
  Roadsteriai    Eos  
  Mini krosoveriai     T-Cross
  Krosoveriai     T-Roc
  Dideli krosoveriai    TiguanTiguan
  Visureigiai    TouaregTouaregTouareg
  Dideli visureigiai     Atlas
  Pikapai    Amarok
  Mini vienatūriai    Golf PlusGolf Sportsvan
  Vienatūriai    TouranTouranTouran
  Dideli vienatūriai   SharanSharanSharan
  Daugiatiksliai   TransporterTransporterTransporter
  CaddyCaddyCaddy
  Komerciniai    Crafter
  890123456789012345678901234567890
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Išskirtiniai automobiliai

© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt