Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-20
Autobusų nuoma. Kodėl verta nuomotis vakarėlių autobusus?

Autobusų nuoma. Kodėl verta nuomotis vakarėlių autobusus?
Autobusais galima pervežti daug žmonių vienu metu, todėl ši transporto priemonė yra itin ekonomiška.  Autobusai nuomojami įvairioms ekskursijoms, atostogų kelionėms ir pan. Tačiau šiame straipsnyje pakalbėsime apie partybus‘us, t.y. autobusus vakarėliams. Aptarsime, kodėl verta juos nuomotis.

Išsinuomoti party bus savo vakarėliui yra puiki mintis, nes tai bus jūsų vakarėlio vieta ant ratų. Švęsite, kada panorėję paprašysite vairuotojo sustoti ir išlipę galėsite pratęsti šventę gamtoje. Iš tiesų, tokiais atvejais dažniausiai nuomojamas limuzinas, tačiau party bus yra originalesnis sprendimas. Be to, jame tilps didesnė draugų, artimųjų kompanija.

Tokius autobusus gana dažnai nuomojasi sporto fanai. Jais vyksta į varžybas, o pakeliui kartu linksmai leidžia laiką. Taip pat čia dažnai rengiami bernvakariai, mergvakariai. Vakarėliams skirtų autobusų lubos yra pakankamai aukštos, todėl juose galima surengti netgi šokius. Tai neįprasta, įdomu, be galo smagu. Taigi kam laukti, kol nuvyksite į vakarėlį. Su party bus vakarėlis prasidės čia ir dabar – tik įlipus į autobusą.

Nebrangi nuoma

Tai yra dar vienas didelis autobusų privalumas. Pavyzdžiui, jeigu rengiate šventę su kolegomis, išsinuomoti vakarėlių autobusą yra ekonomiška, nes nuomos išlaidas dalinsitės, todėl kiekvienam žmogui nereikės sumokėti didelės sumos. Palyginus su išlaidomis degalams, jeigu vyktumėte į vakarėlį automobiliu, šiuo atveju tikrai nemažai sutaupote.

Tai malonumas tiems, kurie negali vairuoti 

Kartais būna situacijų, kai negalite vairuoti. Galbūt jūs esate labai jauni ir dar neturite vairuotojo pažymėjimo, ar tiesiog norite dalyvauti vakarėlyje ir mėgautis važiavimu. išsinuomoję autobusą, galėsite tiesiog mėgautis švente be nerimo. Be to, party bus labai tinka mokyklos vakarėliams, nes tėvai gali būti ramūs, kad vaikai bus saugūs (jie nevairuos patys, o bus vežami patyrusio vairuotojo).

Kita unikali šio automobilio teikiama nauda yra patogumai. Į autobusą galite atsinešti viską, ko reikia vakarėliui, įskaitant užkandžius, gėrimus ir dekoracijas.

Taigi autobusų nuoma – puikus pasirinkimas jūsų smagiems vakarėliams be rūpesčių. Autobusų nuoma – patogumas, originalumas, ekonomiškumas. Nelaukite, kol šventė prasidės. Vežkitės ją kartu.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt