Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-18
Automobilių raktų gamyba: kokybė ir saugumas

Automobilių raktų gamyba: kokybė ir saugumas
Vyresnio amžiaus vairuotojai tikriausiai dar prisimena laikus, kai automobilių raktų gamyba  tebuvo tiesiog mechaniniai raktai. Šiais laikais bet kokia gamyba žengia koja kojon su technologijomis ir galima drąsiai teigti jog, raktų gamyba šiandien – išmanusis procesas. Taigi, jeigu sulaužėte savo automobilio raktus ar pametėte juos, nenusiminkite. Profesionalai Jums padės akimirksniu.

Šiuolaikinėms transporto priemonėms raktai gaminami su minimalia tikslumo paklaida. Naujo rakto gamyba, praradus senąjį ar jį sulaužius, neįmanoma be specialios įrangos, profesinių žinių ir įgūdžių.

Norėdami apsaugoti automobilius nuo vagių, raktų gamintojai siūlo raktus su elektroniniais procesoriais, dar kitaip vadinamais imobilaizeriais. Tad, kas yra tas imobilaizeris? Tai – raktas su elektroniniu kodu. Tokių raktų gamyba yra pravarti kiekvienam vairuotojui, kuriam prioritetas – greitas ir saugus automobilio atrakinimas. Saugumas yra užtikrinamas pasitelkus imobilaizerių galimybę elektroniu būdu užblokuoti net kelias automobilio sistemas. Sakykim, tai gali būti kuro padavimo ir uždegimo sistemos. Vos tik bus užblokuotos šios sistemos, Jūsų automobilį pavogti taps beveik neįmanoma.

Tenka girdėti, jog imobilaizeris prilygsta automobilių signalizacijos sistemai. Automobilių raktų profesionalai teigia, jog šis „išmanusis“ raktas veikia net efektyviau. Taip yra todėl, kad imobilaizeriai „dirba“ gana mažu atstumu. Todėl vagims sunku nustatyti darbinius dažnius, kurie panaudojami automobilio vagystei.

Tad, kaip veikia imobilaizeris? Kiekviena raktas turi unikalų, tik jam pritaikytą kodą. Šis elektroninis procesorius yra aktyvuojamas modulio – antenos pagalba. Pabandžius užvesti automobilį, ši antena aktyvuoja rakto viduje esantį imobilaizerį. Jeigu raktas atpažins pasiųstą signalą, jis atsakys atitinkamu kodu ir duos leidimą užkurti automobilio variklį. Savininkui pageidaujant, procesorius gali būti bet kada išjungtas. Tik specialistai įspėja, jog tuomet automobilį galima atrakinti su paprasčiausiu metalo gaminiu, kuris atitiks rakto geometrinius matmenis.

Automobilių raktų gamyba tapo modernia paslauga ne tik dėl savo teikiamų aukštos kokybės gaminių. Savo paslaugas tokio profilio įmonės dažnai teikia visą parą ir savaitgaliais. Be to,  įvykus netikėtumams, Jums bus suteikiama dar viena paslauga – avarinis automobilio durų atrakinimas. Jūsų automobilis bus atrakintas naudojant specialius įrankius, nesugadinant jo spynos.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt