Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-09
Lietuvos lenktynininkai debiutuos 24 valandų trukmės lenktynėse Barselonoje

Lietuvos lenktynininkai debiutuos 24 valandų trukmės lenktynėse Barselonoje
Jau šį savaitgalį, „Juta Racing“ debiutuos 24 valandų trukmės lenktynėse Barselonoje „Hankook 24 Barcelona 2022”. Anot vieno iš „Juta racing” lenktyninkų Jono Gelžinio, tai bus pirmosios 24 valandų trukmės lenktynės visai komandai, o kartu ir pirmosios, kuriose debiutuoja Lietuvos komanda su GT3 specifikacijos automobiliu.
 
„Šios lenktynės vyksta vienoje žinomiausių pasaulio trasų, pareikalaujančių kasmet itin daug ištvermės, tiek iš technikos, tiek iš pilotų, kurie kovoja tarpusavyje itin karštomis oro sąlygomis. Kartu tai pirmas kartas mūsų automobilių sporto istorijoje, kuomet Lietuvos komanda debiutuoja su GT3 specifikacijos automobiliu“, – sako J. Gelžinis.
 
Eilę metų rudenį vykstančios 24 valandų žiedinės lenktynės Barselonoje kasmet sutraukia dešimtis geriausių pasaulio pilotų atstovaujančių skirtingus automobilių gamintojus ir minias automobilių sporto gerbėjų iš viso pasaulio.
Lietuvos komanda jose kovos su „AUDI R8 GT3 LMS“, ta pačia, su kuria šiemet buvo laimėtos ir Palangoje vykusios „Aurum 1006 km powered by Hankook” varžybos.  
 
Ispanijoje vyksiančios varžybos prasidės rugsėjo 9 dieną. Lenktynininkai turės treniruotes dienos ir nakties metu, vėliau vyks kvalifikaciniai važiavimai, kurių metu paaiškės starto vietos šeštadienio varžybose. Oficialus lenktynių startas numatytas rugsėjo 10 d. 14 val. Lietuvos laiku. 
 
Lietuvai su „Juta racing” komanda, atstovaus Eimantas Navikauskas, Aurimas Jablonskis, Paul August, Lars Viljoen ir Jonas Gelžinis.
 
J. Gelžinio teigimu, kol kas sunku prognozuoti bet kokį rezultatą. Esminis uždavinys  susipažinti su 24 val. lenktynių specifika ir įgyti patirties, kuri leis dar geriau pasiruošti ateities startams.
 
„Varžovų komandos ypatingai profesionalios, šiose varžybose dalyvaujančios jau eilę metų. Tad nuo bet kokių prognozių norėčiau susilaikyti, nors tikslus – turime išsikėlę. Viskas priklausys ne tik nuo mūsų, oro sąlygų ar technikos. Yra daug nežinomųjų. Tai visai kitokios varžybos ir tikiuosi, kad bus labai turtingos žiniomis mūsų komandai“, – sako jis.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt