Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-07-20
„Porsche Baltic” komanda apie 1006 km lenktynes: galime džiaugtis neįkainojama patirtimi

„Porsche Baltic” komanda apie 1006 km lenktynes: galime džiaugtis neįkainojama patirtimi
„Aurum 1006 km lenktynėse“ nauja komandos sudėtimi ir su patikimuoju „Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport“ startavusi „Porsche Baltic” šiemet „GT4“ automobilių kategorijoje užėmė antrąją vietą, o bendroje įskaitoje liko 14-likti. Atslūgus emocijoms, komanda džiaugiasi sėkmingu finišu ir sako, jog šis išbandymas – tai puikus apšilimas ateities užmojams kartu su „Porche Racing Experience“. 

Lenktynių trasa kupina iššūkių

„Porsche Baltic” komandos kapitonas ir „Porsche Racing Experience” vadovas Robertas Kupčikas sako, jog komandos nariai lenktynėse pademonstravo visus gebėjimus, kuriuos įgavo besiruošiant didžiajam iššūkiui lenktyninio vairavimo projekte “Porsche Racing Experience”. 

“Lenktynių diena buvo išties karšta tiesiogine to žodžio prasme. Karštis, adrenalinas ir verdančios emocijos reikalavo absoliutaus susikoncentravimo į išmoktas pamokas . Tą mūsų komandos nariai pademonstravo puikiai – susikaupimas, psichologinis stabilumas, ir žinojimas, ką daryti net tokiose įtemptose situacijose, kai į bolidą trasoje rėžiasi kitas automobilis ar kyla gaisras, išties ženkliai prisidėjo prie to, kad sėkmingai kirtome finišo liniją“, – sako R. Kupčikas.  


Pirmą kartą tokio masto lenktynėse dalyvavęs kitas „Porsche Baltic” komandos pilotas Andrius Bagdonavičius sako stebėjęsis, kaip greitai dirba mechanikų komanda. „Įpusėjus lenktynėms, į mūsų bolidą atsitrenkė kitas automobilis. Patirtas smūgis pažeidė galinį kairįjį ratą ir pakabą. Teko stoti remontuotis. Tai mums kainavo laiko, tačiau išties stebėjausi, kaip greitai dirba „Porsche“ mechanikai, nes po kelių akimirkų ir vėl važiavome trasoje“, – pasakoja A. Bagdonavičius. 

Lenktynininko teigimu, „Porsche Racing Experience“ išmoktos pamokos leido koncentruotis į patį važiavimą ir nekreipti dėmesio į šalia vykstančius pašalinius įvykius: „Veiksmo trasoje netrūko. Kaip žinote, lenktynių metu vienas automobilis net užsiliepsnojo, tačiau koncentravomės į komandinį darbą, stengėmės atsiminti kiekvieną pamoką ir visus posūkius bei trasos tiesiąsias įveikti maksimaliai greitai.“ 

Siekiantiems išbandyti save
 
„Porsche Racing Experience“ projekto esmė yra suteikti galimybę vairavimo įgūdžių ir entuziazmo nestokojantiems vairuotojams įgyvendinti aukštesnius tikslus – žengti į profesionalaus lenktynininko kelią. Dėl šios priežasties „Porsche Baltic“ komandos sudėtis kasmet keičiasi priklausomai nuo projekto dalyvių, o komandai vadovauja jos narius apmokantis profesionalus lenktynininkas ir projekto vadovas R. Kupčikas. 

Šiemet „Porsche Baltic” komandai atstovo komandos vadovas, profesionalus lenktynininkas R. Kupčikas ir „Porsche Racing Experience“ projekte dalyvavę ir taip lenktynėms pasiruošę Andrius Bagdonavičius, Leonardas Diržys ir Paulius Žadeika.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt