Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-22
Avarinis automobilio atrakinimas: kaina

Avarinis automobilio atrakinimas: kaina
Kiekvienais metais nesuskaičiuojamas vairuotojų skaičius praranda savo automobilio raktus arba užrakina juos automobiliuose. Laimei, automobilio duris galima atrakinti be rakto. Kai susiduria su tokia varginančia situacija, daugelis žmonių bando atrakinti savo automobilius, naudodami magnetus, tačiau šiuolaikiniuose automobiliuose šis būdas gali neveikti ir gali pažeisti automobilių langus, duris, užrakto mechanizmus ar pažeisti dažus. Automobilis yra didžiulė investicija, todėl neprotinga rizikuoti jį sugadinti. Geriausias sprendimas – kviesti spynų atrakinimo meistrus. Avarinio automobilių atrakinimo kaina paprastai yra gana lanksti ir  Jums ši paslauga tikrai kainuos pigiau nei sugadinta automobilio spyna, besistengiant ją atrakinti pačiam. 

Profesionalūs šaltkalviai pasitelkti naudoti kelis metodus, norėdami atidaryti užrakintus automobilius. Įrankių ir metodų pasirinkimas priklauso nuo automobilio tipo ir jo užrakto sistemos. Štai keletas iš labiausiai paplitusių įrankių, kuriuos šaltkalviai naudoja automatiškai atrakinti automobilį.

Pleištas – vienas iš naudojamų įrankių. Norėdami atrakinti automobilį, šaltkalviai turi pasiekti užrakinimo mechanizmą iš išorės. Tam reikia sukurti tarpą tarp durų arba lango ir automobilio vidaus, kad būtų galima įterpti kitą priemonę, kuri atlaisvintų užraktą. Tai galima padaryti pleištais, kurie būna kelių tipų. Tipišką šaltkalvio įrankių rinkinį sudaro įvairūs plastikiniai, viniliniai arba metaliniai pleištai. Jei reikia, mažas, plonas pleištas gali sukurti pakankamai erdvės įterpti didesnį. Metaliniai pleištai yra stipriausi, bet jie gali sugadinti automobilio išorę arba lango stiklą, jei jie naudojami neatsargiai.

Dar gali būti naudojami ilgi įrankiai. Radęs priėjimą  prie automobilio salono, šaltkalvis įterpia ilgą įrankį, kad rankiniu būdu ištrauktų atvirus užrakto antgalius arba paspaudžia reikiamus mygtukus, kad atrakintų duris.

Profesionalūs šaltkalviai, norėdami atlaisvinti spyną be sąlyčio su automobilio durimis ar langais, taip pat gali naudoti spyruoklinius įrankius.

Policijos pagalba

Anksčiau kai kurie žmonės kviesdavo policiją, kad atrakintų automobilius. Nors jie turi įrankių patekti į automobilių vidų, tačiau įrankiai nėra profesionalūs, todėl bandydami patekti į automobilio vidų gali padaryti daug žalos užrakinimo sistemai ar kitaip pažeisti transporto priemonę. Todėl policijos pareigūnai neužsiima avariniu spynų atrakinimu, nebent avarijos atveju, kai viduje yra nukentėjusių žmonių, kuriuos reikia ištraukti.

Avarinis automobilio atrakinimas – darbas, kurį protingiausia patikėti profesionaliems šaltkalviams. Kalbant apie kainą, ją sužinosite susisiekę su konkrečiu šias paslaugas teikiančiu žmogumi. Avarinis automobilio atrakinimas: kaina dažniausiai prasideda nuo 23 Eur priklausomai nuo konkrečios situacijos. Avarinis atrakinimas  – profesionalų darbas, kurio nepatariama imtis patiems.
 
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt