Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-06-22
Avarinis durų atidarymas. Kada kviesti raktininkus?

Avarinis durų atidarymas. Kada kviesti raktininkus?
Kartais neišvengiamai bet kuris vairuotojas gali pakliūti į tokią situaciją, kai nepavyksta atrakinti transporto priemonės. Tokiu gyvenimo momentu geriausia kviesti spynų meistrus. Nesvarbu ar tai būtų automobilis, sunkvežimis, mikroautobusas, motociklas ar mopedas, avarinis atrakinimas išspręs bet kurią problemą.

Skubus avarinis atrakinimas

Kaip pastebi raktininkai, savo automobilio neįstengiantys atrakinti vairuotojai dažnai situaciją bando spręsti savarankiškai: griebiamasi grubių veiksmų, mėginamos atplėšti durys ar bagažinė, daužiami langai. Pastebima, kad minėti veiksmai būdingi net ir ramaus būdo žmonėms, kadangi automobilio viduje užrakinti ar pavogti raktai – situacija, kuri gali išvesti iš kantrybės bet kurį žmogų. Šis vairuotojų elgesys dažniausiai būna labai spontaniškas, neįsitikinus asmeniniais gebėjimais išspręsti situaciją, neįvertinus gresiančių pasekmių, tad savaime suprantama, kad neišvengiama automobilio paviršiaus pažeidimų, dūžtančių stiklų ir gresiančio remonto kainos. Visi šie faktoriai kiekvienoje situacijoje turėtų būti įvertinti.

Visi tokie vairuotojų mėginimai atidaryti automobilį savarankiškai, be kvalifikuotų specialistų pagalbos, tik reiškia žalą transporto priemonei, nes tik skubus avarinis atrakinimas gali apsaugoti nuo dar didesnių nuostolių.

Avarinis automobilio atrakinimas – efektyvi paslauga, kuri gali padėti greitai atrakinti bet kurį automobilį, išvengiant didesnės žalos. Kvalifikuoti, savo darbą puikiai išmanantys meistrai geba atrakinti praktiškai bet kurią transporto priemonę – neišsprendžiamų situacijų jiems tiesiog nebūna. Spynų atrakinimo ekspertus kviesti vertėtų šiomis situacijomis:
  • Raktai buvo užsirakinti transporto priemonės viduje;
  • Nepavyksta rasti automobilio raktų;
  • Raktas įstrigo spynelėje ar buvo nulaužtas;
  • Automobilio nepavyksta tinkamai užsirakinti;
  • Buvo pažeista automobilio spyna;
  • Raktą pavogė arba jis buvo pamestas.
Automobilio spynų remontas

Įgudę meistrai geba atrakinti automobilio ar kitos transporto priemonės spynas saugiai ir per gana trumpą laiką, nes avarinis atrakinimas – jų duona. Spyna atrakinama, nepažeidžiant automobilio durų bei aplink užrakto vietą esančio paviršiaus. Automobilio paviršiaus įbrėžimų padeda išvengti raktininkų naudojama profesionali atrakinimo įranga.

Kvalifikuoti meistrai atvažiuos į bet kurią nurodytą vietą, bet kuriuo paros metu. Dėl šios paslaugos kainos paprastai susitariama individualiai, kadangi vienos automobilių spynos yra atrakinamos lengviau, kitos kiek sunkiau. Avarinis durų atidarymas – paslauga, kurią skirtingi meistrai pasiūlys atlikti greičiausiai ir už skirtingą kainą.

Kiekvienu iškvietimo atveju ne tik bus atrakinta spyna, bet ir bus galima tikėtis tokiu atveju kitų ne mažiau būtinų, neišvengiamų paslaugų. Automobilio spynų remontas –  dar viena šių meistrų teikiama paslauga. Išmontavus spyną skubiai pagaminami nauji, būtent konkrečiai transporto priemonės spynai pritaikyti raktai.

Automobilio raktų gamyba

Į kliento nurodytą šalies vietovę atvykę meistrai išsamiai įvertins situaciją ir skubiai imsis veiksmų. Apie paslaugą - avarinis durų atrakinimas kiekvienu atveju bus išsamiai paaiškinta vietoje: suteikiamos konsultacijos, o taipogi pasiūloma ne tik išmontuoti ar pataisyti transporto priemonės užvedimo spynelę, perprogramuoti arba atjungti imobilizatorių, kai jis yra pamestas ir pasirūpinti naujų automobilio raktų gamyba.

Iškviesti meistrai kaskart pirmiausia įsitikina, kad jų pagalbos reikia ne automobilio vagiui  klientų saugumas - vienas iš esminių siekių, tad siekiant užkirsti kelią neteisėtiems transporto priemonės pasisavinimams, atrakinamos duris tik žmonėms, kurie gali pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir automobilio nuosavybę įrodantį dokumentą.

Meistrų telefono numerį labai pravartu išsaugoti ir savo telefonų knygelėje –  vietoj vardo galima įvesti tiesiog „avarinis durų atidarymas”. Kas žino, kada jų pagalbos vėl gali prireikti, nes nuo gyvenimiškų situacijų, kada būtinas avarinis atrakinimas, nėra niekas apsaugotas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt