Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-01-07
Avarinis durų atidarymas Vilniuje – ne tragedija, kai žinai, kur ieškoti pagalbos

Avarinis durų atidarymas Vilniuje – ne tragedija, kai žinai, kur ieškoti pagalbos

Turbūt kiekvienam yra pažįstamas tas nemaloniai įkyrus jausmas, kai, grauždamas save, mąstai, ar, išėjęs iš namų, užrakinai duris..? Durų rakinimas – kone automatiškai atliekamas veiksmas, tad, nieko keisto, jog nesunku pamiršti, jį atlikai ar ne. Tačiau neabejotinai dar nemalonesnė situacija nei pradžioje pateiktas pavyzdys – raktui „nepasiduodančios“ namų, automobilio ar kitų patalpų durys bei aktualiu tampantis avarinis durų atidarymas. Visgi net tokioje nemalonioje padėtyje būtina išsaugoti optimizmą. Juk, galų gale, užsikirtusi durų spyna yra vienas juokas palyginus su, pavyzdžiui, vagystės ar gaisro pasekmėmis. Juolab, kai yra profesionalūs šios srities specialistai, visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, tai yra atrakinti užsikirtusią spyną su kiek įmanoma mažesniais nuostoliais, o neretai ir visai šių išvengti.

Avarinio durų atrakinimo ypatumai

Avarinio durų atrakinimo paslauga aktuali tampa žemiau pateiktose situacijose:
  • kai patalpos raktas buvo pamestas;
  • kai sugedo durų spyna;
  • kai durys užsitrenkė;
  • kai spynoje yra nulūžęs raktas;
  • kai buvo bandyta nesėkmingai laužti spyną.
Į šios paslaugos teikėjus bene dažniausiai kreipiasi asmenys, kuriems avarinis durų atrakinimas yra reikalingas dėl to, jog buvo pamestas namų ar kitos patalpos raktas. Profesionalams tokio pobūdžio darbas – lengvas „riešutėlis“, kurį „sugliaudžius“, spynos atrakinimui yra tinkami tie patys raktai ar, siekiant maksimalaus saugumo, gali būti pakeičiama durų spynos šerdis. 

Sudėtingesnis atvejis, kai avariniu būdu tenka atrakinti duris, kurių spyna yra sugedusi. Šiuo atveju įrankiai, skirti durų atrakinimui, nepadeda – tenka pažeisti spyną. Atrakinus duris ir įvertinus situaciją, pažeista spyna gali būti remontuojama arba pakeičiama nauja.

Dar viena dažna problema, paverčianti jūsų duris „neįveikiamomis“ – spynoje lūžęs raktas. Tokiu atveju visų pirma, naudojant specialius įrankius, atsargiai pašalinamos lūžusio rakto dalys, o vėliau, atrakinus duris, šeimininkai ir vėl gali patekti į savo jaukius namus ar kitą patalpą.

Kaina bei kiti svarbūs niuansai

Savaime suprantama, avarinis durų atidarymas taps papildomomis išlaidomis, kurių, planuojant savo biudžetą, numatyti neįmanoma. Aišku, nebent, spyna jau kuris laikas rakinama „keistai“, tačiau tokiu atveju derėtų iš anksto pasirūpinti šios remontu ir taip sutaupyti. Galutinė paslaugos kaina priklauso nuo durų ir jose sumontuotų spynų/spynos. Specialistai, prieš imdamiesi darbų, kainą aptaria su užsakovu. Svarbu paminėti, jog profesionalūs meistrai kliento sąskaita niekada nebandys užsidirbti. Durys yra atrakinamos su kiek įmanoma mažesne žalą, stengiantis spyną išsaugoti, o keičiamos tik sugedusios šios detalės.

Savaime suprantama, jog žmogus, stovintis prieš užrakintas duris, pagalbos norės sulaukti kuo greičiau, tad kreipsis į specialistus, dirbančius strategiškai patogiausioje vietoje. Į šios srities meistrus galite kreiptis 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą: juk tokie incidentai į laikrodį nežiūri. Meistrai į „įvykio“ vietą atvyksta kaip įmanoma greičiau, tačiau žmogui, laukiančiam pagalbos, tas laikas gali atrodyti kur kas ilgesnis.

Avarinis durų atrakinimas, priklausomai nuo spynos tipo, gedimo pobūdžio, atrakinimo būdo bei kitų veiksnių, vidutiniškai yra atliekamas per 15-30 minučių. Tais atvejais, kai meistrams spyną tenka išlaužti, nauja spyna, siekiant užtikrinti saugumą, yra įdedama iš karto. Jei visgi, dėl vienų ar kitų objektyvių priežasčių, tokios galimybės nėra, spynos keitimas atliekamas kitą dieną.

„Ozo servisas“ meistrai teikia avarinio durų atrakinimo bei kitas susijusias paslaugas. Profesionalumas, sąžiningumas, racionali kaina – kriterijai, kuriais, teikdami avarinio durų atrakinimo paslaugą, skrupulingai vadovaujasi „Ozo serviso“ specialistai. 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt