Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-07-22
Elektriniai keltuvai renginiams

Elektriniai keltuvai renginiams
Kai stebime kokį nors gyvą pasirodymą ar renginį, kuriame keičiasi vaizdas scenoje, net neįsivaizduojame, kiek žmonių dirba, kad būtų pasiektas toks vaizdas bei renginys vyktų sklandžiai. Neįsivaizduojame todėl, nes jų tiesiogiai nematome, o jie viską reguliuoja būdami už scenos ribų. Tas pats ir su įranga, mes matome tik mažąją dalelę jos, o daugelis komponentų yra paslėpta ir žiūrovo akis jų neužkabina. Šiuolaikinė scenografija neapsieina be keltuvų, o kuo jie modernesni, tuo mažiau pastangų reikia juos naudojant ir tuo sklandesnis visas procesas.
 
Šiuolaikiniai keltuvai yra labai nedidelių matmenų. Pavyzdžiui populiarus modelis, gebantis pakelti 320 kilogramų sveriantį krovinį, pats sveria vos 12 kilogramų. Tai yra pasiekiama gamyboje naudojant pažangius aliuminio lydinius, kurie nors ir sveria nedaug, bet yra visiškai tvirti.
 
Kad nebūtų labai lengva pastebėti, keltuvai yra ne tik mažų matmenų, bet ir tamsios spalvos. Tai yra pagrindinis vizualinis skirtumas, lyginant su keltuvais, naudojamais pramonėje. Pramoniniai keltuvai dažniausiai būna ryškūs ir lengvai pastebimi.
Renginiams skirti keltuvai darbo metu neskleidžia triukšmo ir gali būti atsparūs drėgmei. Juk oro sąlygų renginiui nepasirinksi, o patirti nuostolius kiekvieną kartą, kuomet iškrenta krituliai būtų negerai. Todėl rinkoje atsirado poreikis tokių keltuvų, o gamintojai sėkmingai šią nišą užpildė.
 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt