Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-02-10
Kaip sutaupyti pinigus pirmojo automobilio įsigijimui?

Kaip sutaupyti pinigus pirmojo automobilio įsigijimui?
Įsigyti pirmąjį automobilį neretai yra itin sudėtinga. Ne, ne išsirinkti sunku, o sutaupyti jam. Kaip sutaupyti pirmam automobiliui? Kur pasiskolinti? Būdų yra tikrai daugiau nei daug, tačiau kai kurie jie visiškai neveiksmingi. Norite sutaupyti pinigus? Tuomet tai keli naudingi patarimai, kurie tikrai padės sutaupyti bent kelis tūkstančius eurų!

Pradėkite nuo pramogų. Turbūt būtų per daug neįdomu gyventi, jeigu jas visas apribotumėte, tačiau pagalvokite, kiek per savaitgalį išleidžiate alkoholiui, brangiam maistui, kitoms pramogoms. Suma turbūt nemaža, todėl reikia ją sumažinti. Kaip? Nesudėtingai. Rinkitės pigesnes pramogas ir pigesnius gėrimus. Kas sakė, jog alkoholį reikia pirkti tik bare. Išbandykite naminius receptus ir tikrai sutaupysite. O dar geriau - pamirškite alkoholį. Tai ne tik nesveika, bet ir brangu. Išbandykite kitus gėrimus, kurie gali būti daug gardesni. Ką jau kalbėti apie tai, jog nuo jų neskaudės ryte galvos. Sumažinkite poreikius ir sutaupykite bent keliasdešimt eurų per mėnesį.
 
Buhalterines paslaugos itin naudingos jauniesiems verslininkams ir savarankiškai dirbantiems žmonėms. Visgi, šios paslaugos gali padėti ne tik turintiems verslą, bet ir kitiems. Na, turbūt buhalteris neužsiima biudžeto paskirstymu, tačiau galima rasti geresnį variantą. Nemažai programėlių siūlo sutaupyti. Naudinga žinoti, jog programėlė gali ne tik paskirstyti biudžetą, bet ir pateikti naudingų patarimų, kurie padės sutaupyti. Buhalterinės paslaugos tikrai leis sutaupyti. Svarbu pasirinkti patinkančią programėlę ir pradėti taupyti.
 
Ne pats lengviausias būdas, tačiau itin efektyvus. Sumažinkite poreikius itin drastiškai. Na, šis būdas tiks tikrai ne kiekvienam. Visgi, ką manote, jeigu pasirinktumėte kambarioką? Valgytumėte kiek paprastesnį maistą? Fantastinės knygos palauks, dabar svarbu taupyti. Sandėliukų nuoma taip pat gali būti ne pats naudingiausias dalykas tuomet, kai reikia taupyti. Sumažinti naudinga ne tik pramogas, bet ir kasdieninius poreikius.
 
Keliaukite pigiau! Na, ir taip suprantama, jog kelionių nereikėtų atsisakyti vien dėl to, jog būtų galima sutaupyti. Tai nereiškia, jog nereikia taupyti. Šiais laikais galima keliauti už itin nebrangią sumą. Rinkitės paskutinės minutės pasiūlymus ir sutaupykite itin didelę sumą.
 
Sutaupyti pinigus nelengva, tačiau svarbu žinoti, jog po kurio laiko bus galima džiaugtis transporto priemone, kurios dėka sutaupysite dar daugiau. Pagalvokite, nereikės mokėti už pavėžėjimo paslaugas, galėsite keliauti automobiliu. Tikrai naudinga taupyti ir įsigyti automobilį. Pasinaudokite patarimais ir pradėkite taupyti jau dabar. Naudinga pagalvoti ne tik apie taupymą, bet ir kitus dalykus. Gal verta imti kreditą? Svarbu neskubėti ir nuspręsti, kuris variantas pats tinkamiausias.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt