Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-19
Kėbulo remontas

Kėbulo remontas
Kėbulas apibrėžia automobilio formą. Yra net keturiolika skirtingų kėbulo tipų: hečbekas, kupė, kabrioletas, kvad kupė, limuzinas, sedanas, pikapas, sportinis sedanas, universalas, hardtopas, berlineta, raneboutas, rodsteris, targa, tureris.

Targa – automobiliai su nuimamu stogu, tačiau jų kėbulo atramos nenusiima.

Berkubeta – sportinnio automobilio kupė kėbulo variantas, kur dažniausiai yra tik dvi sėdimos vietos.

Hardtopas yra automobilio kėbulo tipas, turintis keletą stogų.

Raneboutas – senovinis automobilis (XX a. per.). mažas, pigus, atviras, turintis vieną sėdynių eilę.

Kėbulo defektai dėl eismo įvykių

Automobilių avarijos įvyksta kasdien ir jų metu dažniausiai daugiau ar mažiau apgadinami automobiliai. Jeigu pakliuvote į avariją, kurios metu buvo apgadintas ne tik jūsų, bet ir kito žmogaus automobilis, turėsite apmokėti ir jo remonto išlaidas (jeigu neturite draudimo). Nedideliuose eismo įvykiuose dažniausiai apgadinami automobilių buferiai, nubraukiami dažai ir kt. Tuomet reikalingas kėbulo remontas.

Iš tiesų, šiuolaikiniai automobiliai yra lengvesni, saugesni, pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis. Tačiau dėl naujų gamybos technologijų kėbulo remontas yra brangesnis.

Jeigu įdaužiate buferį (pavyzdžiui, parkuodamiesi slidžioje stovėjimo aikštelėje atsimušate į stulpą). Jūsų galinis buferis yra subraižytas ir įdaužtas.

Kalbant apie remonto kainą reikia pasakyti, kad buferio remonto išlaidos gali labai skirtis atsižvelgiant į žalos sunkumą ir automobilio, kurį vairuojate tipą. Bamperiai šiais laikais turi keletą jutiklių, kurie padeda susidūrimo vengimo sistemoms ir tai gali padidinti remonto išlaidas.

Jeigu įbrėžimas nedidelis, galite bandyti jį panaikinti savarankiškai, tačiau reikia turėti tam tikrų žinių, įgūdžių, kaip tai padaryti. Jeigu net nenutuokiate, nuo ko reikia pradėti, geriau patikėkite šį darbą profesionalams.

Kartais kėbulo apgadinimas yra nežymus, todėl nekelia jokio pavojaus eismo saugumui, neturi įtakos automobilio eksploatavimui. Tai tik estetinė problema, tačiau net menkiausi įbrėžimai nepuošia. Kreipkitės į specialistus, kurie panaikins visus trūkumus ir jūsų automobilis atrodys kaip naujas.

Kokie gali būti kėbulo atstatymo darbai?

  • Kėbulo lyginimas;
  • Pažeistos kėbulo geometrijos atstatymas;
  • Kėbulo paruošimas dažymui bei dažymas;
  • Dažų parinkimas;
  • Automobilio išardymas;
  • Kėbulo surinkimas ir kt.
 Kėbulo remontas – profesionalių automobilių meistrų darbas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt