Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-09-22
Kompresoriaus panaudojimo galimybės servise – beveik beribės

Kompresoriaus panaudojimo galimybės servise – beveik beribės

Geros kokybės kompresorius servise yra paprasčiausiai būtinybė. Jis padeda atlikti labai daug skirtingų darbų, tad šiais laikais net ir patys mažiausi servisai dažniausiai perka galingesnius kompresorius, kad jie padėtų atlikti ir daugiau darbų.

Kompresoriai puikiai pasitarnauja ne tik servisuose, kur tvarkomos mašinos, tačiau taip pat ir dažyklose bei kitose panašiose vietose. Žinoma, tinka ir buitiniams poreikiams patenkinti. Tačiau jeigu buitiniai dar apsvarstomi kaip mažiau arba daugiau vertintina investicija, tai profesionalūs darbo vietoje – ne galimybė, tačiau būtinybė.

Pasirenkami tokie kompresoriai, kurie sėkmingai dirba su pneumatine įranga, tad darbų funkcionalumo ribos – labai plačios. Prie jo galima jungti tokias sistemas kaip kad veržliarakčiai. Jie padeda kur kas greičiau ir paprasčiau atsukti bei užsukti varžtus. Gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau servisuose, kur greitis yra ypač svarbus – tokia funkcija tampa nepamainoma pagalba.

Kaip jau minėjome – tokio tipo sistemos taip pat yra nepamainomas pasirinkimas yra dažyklose. Kadangi šiuo metu transporto priemonės bei kiti objektai yra dažomi su specialia įranga – slėgio išgavimas su kompresoriais yra būtinas. Transporto priemonės kėbulo perdažymas reikalingas tikrai ne tik dėl to, kad žmonės nori pakeisti transporto priemonės spalvą, tačiau ir dėl galimybės atgaivinti mašiną po avarijų arba subraižymų, kurie nutinka važiuojant prastais keliais. Žinoma, pirmiausia reikalingas kėbulo geometrijos atstatymas, tad visada geriausia bendrauti ir bendradarbiauti su tais, kurie teikia daugelį skirtingų auto priežiūros darbų ir paslaugų vienoje vietoje. Tai tiesiog taupo kliento laiką.

Tai sistema, kuri taip pat pasitarnauja ir gaminių surinkimui. Dažniausiai naudojami fabrikuose, tačiau gali būti reikalingi ir servisuose.  Prie žarnos jungiami kniedikliai, kurie sujungia tam tikrus sistemos komponentus.

Žinoma, skirtingiems darbams atlikti yra reikalingos ir skirtingos sistemos, tad būtinai domėkitės kompresorių charakteristikomis, kurios dažniausiai pateikiamos internete. Taip pat tarkitės su konsultantais, kurie įvertinę planuojamus darbus – padeda rasti ir tinkamiausią įrangą. Patogu? Net labai ir svarbiausia, kad taupo žmogaus laiką.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt