Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-04-19
LED numerių apšvietimas – išskirtinis dizainas net ir senai transporto priemonei!

LED numerių apšvietimas – išskirtinis dizainas net ir senai transporto priemonei!
Visiškai natūralu, kad mylimai transporto priemonei negaila nieko. Ne tik funkcionalių dalių, tačiau ir stilistinių papuošimų, kurie padeda net  ir seną automobilį paversti kur kas įmantresniu ir net suteikti jam prabangos įspūdį. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja LED numerių apšvietimas, kuris yra universalus ir skirtingos lemputės labai puikiai tinka skirtingoms transporto priemonėms. 

Jeigu anksčiau tokiomis apšveitimo sistemomis galėjo pasigirti tik naujesnių modelių prabangios mašinos, tai šiuo metu galimybė prieinama kiekvienam, kuris nori, kad jo numeriai ne tik būtų puikiai matomi, tačiau ir stilistikai atrodytų žavingai.

Lemputės pagal transporto priemonę

LED numerio apšvietimas prasideda nuo pačios tinkamiausios sistemos pasirinkimo. Pirmiausia - įvertinamas Jūsų transporto priemonės modelis, kadangi pagal tai dažniausiai pasirenkama ir konkreti apšvietimo sistema: BMW, Audi, Mercedes Benz, VW, Opel, Mini Cooper, Porsche… Vienoje lempoje gali būti skirtingas skaičius lempučių, tad jeigu norite, kad apšveitimas būtų intensyvesnis – tokiu atveju įvertinkite šį niuansą ir rinkitės Jums labiausiai tinkamą. Universaliausia, kai lemputėje yra  18 diodų.

Patikima ir saugu – nebūtinai labai brangu

Būtinai įsigykite tik sertifikuotus gaminius, kadangi tai garantuos, kad gausite atitinkamai profesionaliausią produkciją, kuri Jums kuo ilgiau tarnaus. Prekybos vietose galima rasti kur kas pigiau parduodamą produkciją, kuri dažniausiai niekuo nesiskiria savo išvaizda. Visgi, lemputės kur kas trumpiau tarnauja, būna ne tokio atspalvio, kokio tikimasi. Svarbu pirkti iš patikimų pardavėjų, kurie bendradarbiauja su gerais tiekėjais. LED numerių apšveitimui taip pat teikiama garantija, kuri dažniausiai tęsiasi apie metus laiko. Kaip lemputėms  - laikotarpis tikrai labai ilgas, tad pasitikėkite gamintoju, kuris siūlo suteikti savo transporto priemonei papildomo žavesio.

Stiliaus niuansai

Nors ir LED lemputės tarnauja kur kas ilgiau nei įprastos, tačiau verta pabrėžti stiliaus  niuansus, kurie gali net ir labai senai transporto priemonei suteikti daugiau estetikos. Norėdami jaustis ramūs, kad radote geriausią kokybę, kuri bus tokia, kaip nuotraukoje – turite pirkti iš patikimų prekybos vietų. Kadangi lemputės montuojamos labai greitai ir paprastai – nereikia kreiptis į specialistus, kiekvienas asmuo pats nesunkiai susitvarkys su įmontavimu ir galės džiaugtis mašinai suteikta estetika.

Leiskite sau kasdien važinėti su pačia gražiausia mašina!
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt