Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-06-10
Automobilių remontas. Kaip rasti tinkamą autoservisą Kaune?

Automobilių remontas. Kaip rasti tinkamą autoservisą Kaune?
Daugumai automobilis yra tarsi šeimos narys. Taip yra dėl to, kadangi automobilis palengvina gyvenimą, tad visiškai normalu, kad jam nešykštima dėmesio. Atsitikus kokiai problemai, dažniausiai kreipiamasi pas specialistus, tikimės geriausios remonto kokybės už palankią kainą.

Remonto paslaugų įvairovė
 
Kaip Kaune, taip ir likusioje šalies dalyje, veikia gausybė autoservisų. Jie yra pasiruošę pasirūpinti klientu automobiliu ir jį suremontuoti. Kai šalyje veikiančių autoservisų apstu, atsiranda nemenka dilema – kaip pasirinkti tinkamiausią. Jų yra ne viena rūšis. Kai kuriuose siūloma ne tik lengvųjų transporto priemonių, bet ir sunkvežimių remonto paslauga.
 
Yra tokių, kurie gali sutvarkyti tik konkretaus gamintojo transporto priemones. Taip pat yra ir kur kas universalių, gebančių pasirūpinti bet kuriuo automobiliu. Veikia ir tokie autoservisai, kurie tvarko konkrečias automobilio dalis. Yra ir autoservisų, kurių specializacija – važiuoklės remonto darbai.
Vienai konkrečiai markei skirtų autoservisų nėra tiek jau ir gausu. Dažnai jie būna įgalioti automobilių gamintojų atstovai Lietuvoje. Jų paslaugos bus brangesnės, nei kituose autoservisuose. Tuomet, kai ieškoma konkretaus, greičiausiai teks sukarti ne vieną dešimtį kilometrą ieškant. 
 
Tuomet, kai niekaip nesiseka rasti autoserviso, kuris užsiimtų konkretaus gamintojo automobilių remonto, tokiu atveju paprasčiausiai geriausia būtų įvertinti kuo daugiau kriterijų ieškant vietos. Kuo geresnę vietą atrasti išeis, tuo automobilio sutvarkymas pasižymės aukštesne kokybe.
 
Geriausias pasirinkimas
 
Iš esmės pasidomėjus ar servisas suteiks garantiją atliekamiems darbams, labai tikėtina, atkris nemaža dalis šalyje veikiančių autoservisų. Ypatingai svarbu domėtis ir kitų klientų atsiliepimais. Be jokios abejonės, tai nebus anokia garantija, kad visi kiti autoservisai yra patys geriausi, bet jie kels didesnį pasitikėjimą už kitus autoservisus. Automobilių remonto paslauga Kaune, UAB Dizrida servise – įmonėje, kurioje dirba patyrusių meistrų komanda, dažnu atveju pranoksta vairuotojų lūkesčius.

Labai pravartu susipažinti su atsiliepimais internete. Geriau mokytis iš svetimo žmogaus klaidų, tad renkantis autoservisą pravartu pasitikrinti Google ar Facebook įvertinimus ir atsiliepimus. Kai ne vienas klientas linkęs skųstis panašiomis problemomis, tai, gana tikėtina, bus labai arti tiesos ir tokio autoserviso reikėtų vengti.
 
Esminės užduotys
 
Tie, kurie daug domisi – tie daug ir žino. Jeigu esate kažkokios automobilių bendruomenės narys arba pažįstate ką nors, kas yra, tokių asmenų nuomonės neabejotinai bus tiesiog aukso vertės. Žinoma, omenyje turimi tie asmenys, kurie vairuoja tos pačios markės ir/ar to paties modelio transporto priemones, kaip ir jūs.
 
Entuziastai turės patirties ir jau begales kartų bus susidūrę su vienokiais ar kitokiais darbais – remonto arba aptarnavimo. Jie daugiau nusimano apie kainas, žmones, kurie dirba ir vardus servisų, kuriais verta pasikliauti. Vienu ar kitu atveju galima sužinoti apie servisą, kuriame dirba aukšta kvalifikacija pasižymintys meistrai.

 
Ekspertų nuomone, renkantis autoservisą visada rekomenduotina įvertinti kelis pačius reikšmingiausius aspektus: ar autoservisas teikia garantiją savo atliktiems remontams ir ar gali pateikti išrašus, patvirtinančios detales įdėtas į automobilį, ir atliktus darbus. Jeigu servise dirbantys meistrai nepakankamai stengiasi atsakyti į klausimus arba neteikia rūpimos informacijos dėl laiko, neįvardija kada galėtų pradėti remontą – verčiau rinktis kitą remonto vietą. 
 
Kai autoservisas, tarkim, Dizrida, UAB, siūlo garantiją, tokiu atveju jau galite jautis kur kas saugiau. Jeigu automobilio remontas netenkins lūkesčių, galėsite pateikti pretenzijas. Tais atvejais, kai automobilis sugenda dėl autoserviso klaidų, jis tvarkomas iš naujo.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt