Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2023-01-24
Naudotus automobilius „Bentley Vilnius“ pirkėjams parduoda tik po griežčiausių patikrų

Naudotus automobilius „Bentley Vilnius“ pirkėjams parduoda tik po griežčiausių patikrų
Investicijos į kokybę, dėmesį klientams bei aukščiausius standartus visada turi neabejotiną grąžą. Tai įrodė autorizuota prabangių britiškų automobilių atstovybė „Bentley Vilnius“, praėjusių metų pabaigoje sulaukusi aukščiausio laipsnio įvertinimo iš gamintojo. Rezultatas puikiai iliustruoja bendrovės vertybes ir nusiteikimą šalies naujų bei naudotų automobilių rinkose.

Atstovybę gamintojas įvertino aukščiausiu balu

Aukščiausios klasės automobiliais prekiaujanti bendrovė buvo įvertinta dėl idealaus gamintojo standartų atitikimo. Kaip teigia „Bentley Vilnius“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Martynas Sinica, atstovybė teikia aukščiausios kokybės paslaugas.
 
„Dokumentų bei įrankių kokybė, personalo paruošimas ir techninė bei programinė įranga atitinka reikliausius gamintojo standartus. „Bentley“ skirtas aukščiausias, 100 balų įvertinimas, yra įrodymas, kad Lietuvos rinkoje esame nusiteikę rimtai ir orientuojamės tik į kokybę bei maksimalų dėmesį klientui“, – teigia M. Sinica.

 
Pasak specialisto, Europos atstovybių vidutinis įvertinimas siekia 96 balus, todėl sostinėje įsikūrę prabangių automobilių namai išsiskiria net ir tarptautiniame kontekste. Bendrovė akcentuoja, kad tokio aukšto įvertinimo per praėjusius metus nepasiekė jokia „Bentley“ atstovybė senajame žemyne.

Dėmesys ne tik naujų, bet ir naudotų automobilių pirkėjams

„Bentley Vilnius“ kartu su parduodamais prabangiais automobiliais neša ir didelę atsakomybę. Prieš parduodama net ir ne naują transporto priemonę, bendrovė automobilį perleidžia per visą veiksmų bei procesų grandinę tam, kad į pirkėjo rankas jis patektų tik po absoliučiai visų rizikų įvertinimo.
 
„Visi mūsų parduodami automobiliai privalo būti patikrinti servise, o procedūros metu specialistai būklę vertina pagal 80 punktų programą. Negana to, kiekvienas unikalus automobilis, išriedėjęs naujas iš bet kurios kitos atstovybės yra patikrinamas gamintojo duomenų bazėse“, – tvirtina Martynas Sinica.
 
Tačiau tai – viso labo tik darbų bei procesų pusiaukelė. Po detalių apžiūrų ir patikrų vertinamas kiekvieno automobilio kėbulo detalių dažų storis, vidaus dalių ar įrangos nusidėvėjimas. Tik tada atliekamas bandomasis važiavimas, kurio metu nustatoma kitų parametrų bei komponentų būklė.
 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt