Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-08-02
Naudotų automobilių pardavėjas „Longo Group“ pirmąjį pusmetį užbaigė rekordiniu augimu

Naudotų automobilių pardavėjas „Longo Group“ pirmąjį pusmetį užbaigė rekordiniu augimu
Didžiausias naudotų automobilių pardavėjas Baltijos šalyse „Longo Group AS“ įspūdingai užbaigė pirmąjį metų pusmetį. Grupės šešių mėnesių apyvarta šiemet siekė 24 mln. eurų. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, šiemet apyvartos augimas siekė 84 proc. Lietuvoje veikiančios grupės įmonės „Longo LT“ apyvartos augimas taip pat buvo rekordinis – siekė 13,6 mln. eurų, tai yra 86 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. 

„Nepaisant pasaulinių iššūkių, tokių kaip Covid-19 pandemija, lūžinėjančių tiekimo grandinių bei brangstančių veiklos kaštų, taip pat karo Ukrainoje pasekmių, visose trijose Baltijos šalyse „Longo Group“ didino apyvartą ir generavo pelną. Toks rezultatas pasiektas aktyviai skaitmenizuojant procesus, kai pirkėjams atsirado galimybė automobilį įsigyti internetu be fizinio kontakto, taip pat nuolatos plečiant siūlomų naudotų automobilių asortimentą ir išleidžiant obligacijas, įtrauktas į „Nasdaq Riga Baltic First North“ obligacijų sąrašą“, – sako „Longo LT“ vadovas Paulius Valiukėnas. 
Pasak jo, obligacijų emisija leido pritraukti papildomų lėšų įmonės plėtrai. „Metų pradžioje atidarėme naują klientų aptarnavimo centrą Panevėžyje, kur integravome rinkoje visiškai naują paslaugą, kai žmogus automobilį bandomajam važiavimui gali užsisakyti iš bet kurios šalies, kur veikia „Longo“ atstovybės. Matome, kad toks sprendimas pasiteisino, nes žmonėms atsivėrė galimybės rinktis automobilį iš itin plataus asortimento, nepaisant jų gyvenamosios vietos“, – aiškina P. Valiukėnas. 
 
„Longo LT“ vadovas sako, kad naudotų automobilių rinka keičiasi iš esmės – čia nebegalioja senos taisyklės. „Žmonės vis dažniau renkasi sertifikuotus automobilių pardavėjus, kurie gali pasiūlyti tai, ko nesiūlo pardavėjai turgaus aikštėse. Tai automobilio istorijos sertifikatas, ridos pažyma, garantija, pirkimo-pardavimo sutartis bei kvitas ar sąskaita-faktūra“, – vardija P. Valiukėnas. 
 
Jis priduria, kad inovacijos ir skaitmenizacija išlieka raktais į sėkmę, nes nuo 2021 metų stebimas nuoseklus fizinio pirkėjų srautų mažėjimas ir priešingai – automobilio įsigijimo internetu augimas. „Šiuo metu daugiau nei 40 proc. visų grupės automobilių yra parduodami internetu“, – sako P. Valiukėnas ir pažymi, kad iki metų galo automobilio pirkimas internetu bus pilnai skaitmenizuotas – visus reikalingus dokumentus bus galima pasirašyti per nuotolį, automobilį pristatant prie namų durų. 
 
„Taip tikimės dar labiau išplėsti klientų ratą, nes automobilio pirkimas taps toks pat patogus ir patikimas, kaip apsipirkimas internetinėje maisto prekių parduotuvėje“, – teigia jis. 
 
Šiuo metu Lietuva yra didžiausia „Longo Group“ rinka, tačiau jau metų pabaigoje planuojama steigti atstovybę Lenkijoje. Lietuvoje „Longo LT“ klientų aptarnavimo centrai veikia Vilniuje ir Panevėžyje. Pavenėžio mieste taip pat veikia automobilių aptarnavimo servisas. 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt