Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-10-18
Nauja ar naudota detalė?

Nauja ar naudota detalė?
Niekas net negalėjo pagalvoti, kad automobilis bus tokia populiari transporto priemonė. Turbūt net pats K. Benzas pirmojo automobilio kūrėjas (sukurtas pirmasis automobilis 1885 m.) negalėtų patikėti šiandienos automobilių gausa ir grūstimis gatvėse.

Per 2018 m. duomenimis Lietuvoje  iki spalio mėnėsio pradžios buvo užregistruota - 149612 naudotų automobilių, kai tuo tarpu naujų automobilių gerokai mažiau tik 46755.

Lietuvoje populiaru ne tik įsigyti automobilį iš naudotų automobilių turgaus, bet taip pat, sugedus automobiliui, reikiamų detalių ieškoti naudotų automobilių detalių parduotuvėse, geriau žinomuose ,,šrotuose’’, automobilių laužynuose. 

Naudotos automobilių dalys yra puikus sprendimas senų, gal net gi antikvarinių automobilių savininkams, kurie neišleisdami didelės pinigų sumos gali rasti reikalingą dalį nautotų dalių parduotuvėse. Taip pat naudotų automobilių parduotuvės, laužynai turi pranašumą prieš naujų detalių paruotuves smulkių detalių pardavimais. Ne retai remontuojant automobilį trūksta smulkios ar plasmasinės detalės, kurią norint gauti naujų automobilių parduotuvėse reikia pirkti visą stambią dalį, bei pakloti ne mažą sumą. Taip pat ilgapirščių nugvelbtų Mercedes-Benz ar BMW ženkliukų, dažniausiai ieškoma būtent automobilių laužynuose, nes už naują ženkliuką salonuose gali reikėti sumokėti net 50 eur. Aišku, didžioji dalis naudotų detalių pirkėjų ir renkasi būtent šias dalis dėl kainos, kuri dažniausiai ženkliai skiriasi nuo naujų detalių kainos.

Kitas taip pat labai populiarus būdas gauti reikiama automobilio detalė - siuntimasis internetu taivanietiškos naujos detalės. Šios dalys pasirenkamos dažniausiai dėl patrauklios kainos, tačiau dažnai galima nusivilti šių dalių kokybe. Naujos automobilio detalės iš vardinių salonų yra patrauklesnės dėl to, kad daugelis detalių turi garantiją. Tad įmonė “Euro Impex Utena”, Jums pasiūlys didžiulį naudotų automobilio dalių asortimentą, o jei pageidausite naujos detalės, ją taip pat galėsite įsigyti šioje įmonėje - https://shop.euroimpex.lt
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt