Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-02-11
Nebegalite mokėti automobilio lizingo įmokų? Ne problema!

Nebegalite mokėti automobilio lizingo įmokų? Ne problema!
Apie automobilį svajoja ne tik suaugę vyrai, bet net ir moksleiviai. Neretai vos tik sulaukus 17 metų, daugelis iš karto bėga registruotis į vairavimo mokyklą. Mokytis vairuoti jauno amžiaus žmonės neretai itin įdomu. Įsigyti automobilį dar įdomiau! Visgi, tikrai ne kiekvieno vaiko tėvai gali sau leisti nupirkti automobilį, todėl neretai moksleiviai sunkiai dirba, jog galėtų įsigyti automobilį. Kartais ne tik dirba, bet ir ima lizingą, jeigu tik jį suteikia kredito unija. Lizingą automobiliui ima ne tik moksleiviai, bet ir suaugę žmonės. Tokį sprendimą gali lemti keli dalykai. Pradėkime nuo to, jog ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti transporto priemonę. Kaip bebūtų, net ir pigūs, seni automobiliai kainuoja apie tūkstantį eurų. Ką jau kalbėti apie tai, jog neretai juos remontuoti reikia vos tik įsigijus. Automobilio remontas brangus, todėl kartais reikia numatyti galimas išlaidas ir pasiskolinti daugiau. Automobilio lizingą ima ir tie, kurie gauna gana aukštas pajamas. Juk kai kurie nori pirkti brangų automobilį, o sutaupyti tokiam gali būti kiek sudėtinga ir nuobodu. Lizingą ima net ir tie, kurie turi santaupų. Kam taupyti, jeigu galima nebrangiai pasiskolinti? Visgi, tas nebrangiai kartais yra priežastis, kodėl po kurio laiko reikia sukti galvą, iš kur paimti pinigų, jog nereikėtų susigadinti kredito istorijos.
Refinansavimas neretai geriausias sprendimas tokiu atveju. Kuo naudingas refinansavimas? Pradėkime nuo to, jog refinansavimas siūlomas ne tik tam, jog būtų sumažintos palūkanos, bet ir dėl kitų priežasčių. Galima pasiskolinti papildomai, pratęsti grąžinimo laikotarpį arba tiesiog pasirinkti kitą banką ar kredito uniją. Vartojimo kreditas naudingas, tačiau kartais brangus. Refinansavimas itin naudingas, todėl jį pasirinkti apsimoka tiems, kurie nori mokėti mažesnes įmokas. Kartais refinansavimą renkasi ir tie, kurie turi pakankamai pinigų, tačiau nori juos sutaupyti.

Refinansavimas teikiamas kiekvienam!
 
Bijote, jog negausite pasiūlymo? Tikrai gausite! Svarbu atitikti nurodytus reikalavimus ir tuomet tikrai gausite geresnį pasiūlymą. Refinansavimas itin naudingas, kadangi yra abipusė nauda. Iš vienos pusės gali pasirodyti, jog bankui ar kredito unijai gali būti nenaudinga teikti refinansavimą, tačiau juk gaunamas naujas klientas, todėl refinansavimo pasiūlymai teikiami itin aktyviai. Svarbu pasidomėti ir nusiųsti daugiau nei vieną prašymą dėl refinansavimo, jog būtų galima gauti geriausią pasiūlymą. Refinansavimas itin naudinga paslauga, todėl naudinga ja pasinaudoti. Kreditai internetu teikiami laisvai, todėl kartais prireikia refinansavimo.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt