Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2023-03-16
Audi ištraukia kozirius – šiaurėje išbando į serijinę gamybą orientuotą Q6 e-tron prototipą

Audi ištraukia kozirius – šiaurėje išbando į serijinę gamybą orientuotą Q6 e-tron prototipą
Gamybai beveik parengtas „Audi Q6 e-tron“ – tik pradžia didžiausio modelių šturmo per visą keturių žiedų prekės ženklo istoriją. Iki 2025 metų „Audi“ pristatys daugiau nei 20 naujų modelių, iš kurių daugiau nei dešimt bus elektriniai. Būsimoji „Q6 e-tron“ modelių serija žymi elektrinio mobilumo proveržį Ingolštato būstinėje, Vokietijoje. Čia įrengta nuosava baterijų surinkimo gamykla tik patvirtina „Audi“ elektrinio mobilumo įsipareigojimą. 

Sūkiai ir posūkiai per speigą: šiuo metu „Audi“, laikydamasi griežtų saugos taisyklių, tolimojoje Europos šiaurėje atskleidžia savo kozirius – bando į gamybą orientuotą „Q6 e-tron“ prototipą. Būsimoji modelių serija yra pirmoji, sukurta pasitelkus naują technologijų platformą „Premium Platform Electric“ (PPE). 800 voltų elektros sistema, galingi ir efektyvūs elektros varikliai, inovatyvi akumuliatoriaus ir įkrovimo valdymo sistema bei naujai išplėtota elektronikos architektūra – arti gamybos slenksčio esantis „Q6 e-tron“ prototipas žymi dar vieną reikšmingą „Audi“ modelių gamos elektrifikacijos ir skaitmenizacijos žingsnį. 

patogiausia serviso paieška Lietuvoje
jpg" width="100%" alt="" />

Laukiama „Q6 e-tron“ modelių serija, kuri bus gaminama su SUV ir „Sportback“ kėbulo variantais, įkūnija tvarią gamybą ir atskleidžia, kaip Ingolštato gamykloje tobulėja darbuotojai, kurdami elektrinę kompanijos ateitį. Dėl to „Audi“ vis sparčiau virsta į jungtinio, visiškai elektrinio aukščiausios klasės mobilumo paslaugų teikėją. Ir tai daro ant tvirtų ekonominių pamatų – „Audi Group“ 2022 finansinių metų rezultatai buvo rekordiniai.  

„Mūsų „Vorsprung 2030“ strategija pateikia teisingus atsakymus net sudėtingų krizių laikotarpiu“, – sako Markusas Duesmannas, „AUDI AG“ generalinis direktorius. „Mes visiškai fokusuojamės į tvarumą ir sistemingai tobuliname savo produktų skaitmenizaciją ir elektrifikaciją“, –  tvirtina jis.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt