Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-22
VW ID. Buzz Cargo pelnė „Tarptautinės komercinės transporto priemonės 2023“ apdovanojimą

VW ID. Buzz Cargo pelnė „Tarptautinės komercinės transporto priemonės 2023“ apdovanojimą
Šią savaitę „Volkswagen ID. Buzz Cargo“ laimėjo prestižinį automobilių pramonės prizą, kai buvo pripažintas „International Van of the Year 2023“ per parodos Hanoveryje atidarymo renginį. Vieši „ID Buzz Cargo“ ir „Amarok“ modelių pristatymai kartu su kitais „Volkswagen Commercial Vehicles“ (VWCV) naujais produktais atsidūrė rugsėjo 19–25 dienomis vykstančios „IAA Transportation“ parodos dėmesio centre. 

Svarbų tarptautinį apdovanojimą „ID Buzz Cargo“ pelnė dar prieš oficialų startą rinkoje. Furgonas buvo kuriamas kaip išskirtinai elektrinis transportas – pirkėjams garantuojamas neutralus CO2 balansas. Koncernas jau yra gavęs apie 13,7 tūkst. ID Buzz užsakymų, pusę jų sudaro „Cargo“ versija. 


Konkurso komisijos pirmininkas Jarlath Sweeney prizą įteikė atstovaudamas 34 žurnalistus, kurie rinko šios kategorijos nugalėtoją. „Taip nutinka išties ne dažnai, kad visiškai naujos koncepcijos furgonas vos pasirodęs sulaukia tiek daug dėmesio. Sveikinu „Volkswagen Commercial Vehicles“ plėtros komandą, sukūrusią šį unikalų automobilį“, – kalbėjo J. Sweeney. Prizą iš komisijos pirmininko rankų dėkodamas priėmė Carstenas Intra, VWCV vykdomasis direktorius. 

Greta elektrinio „ID Buzz Cargo“ parodoje dar pristatomas sportiškas, išskirtinis „Multivan Edition“, visiškai naujas „Amarok“ pikapas, „Caddy Maxi Dark Label“ ir kitos įdomios naujovės, kurias savo stende Hanoveryje siūlo žinomas gamintojas, pateikiantis puikių sprendimų iš beveik visų kategorijų ir sričių.

Naujasis „ID. Buzz“: šis elektrinis furgonas yra viena svarbiausių šių metų naujienų. „IAA Transportation 2022“ pirmą kartą viešai pristatoma krovininė „Cargo“ versija, o taip pat galima išvysti penkiavietį „ID. Buzz Pro“. Su plačia ID. Buzz gama „Volkswagen Commercial Vehicles“ perkelia amžinai jauną VW furgono-kemperio idėją į modernius laikus. Vos įlipus jaučiamas „Bulli“ charakteris: paaukštintos sėdynės, porankiai, trumpa iškyša priekyje, stati kabina. „ID. Buzz Pro“ pritaikytas šeimoms, laisvalaikiui ir verslui, o „ID. Buzz Cargo“ žymi naujos furgonų eros pradžią.

Abiejų naujųjų „ID. Buzz“ modelių elektriniai motorai išvysto 150 kW (204 AG). Daugiasluoksnėse grindyse įrengta 77 kWh baterija (grynoji talpa) vienu įkrovimu „ID. Buzz Pro“ leidžia įveikti iki 423 km, „Cargo“ – 425 km (pagal WLTP). Nuolatinės srovės 170 kW galios greitojo įkrovimo stotelėse akumuliatorių nuo 5 iki 80 proc. galima įkrauti vos per 30 minučių.

Naujasis „Amarok“: IAA parodoje įvyko ir antrosios kartos pikapo pasaulinė premjera. Gerai apgalvotas funkcionalumas, daugiau nei 20 naujų pagalbinių sistemų, mobiliosios internetinės paslaugos, efektyvūs ir kartu galingi varikliai, dvi visų varančiųjų ratų technologijos ir specialiai pritaikyti priedai – šios savybės naująjį „Amarok“   paverčia vienu universaliausių pikapų.


Metų pabaigoje pirmosiose keliose šalyse startuojant prekybai bus siūlomos „Amarok“, „Life“, „Style“, „PanAmericana“ ir „Aventura“ versijos, taip pat „DoubleCab“ (keturių durų) arba „SingleCab“ (dviejų durų). Standartinė įranga apima visų varančiųjų ratų pavarą, odinę apdailą, „IQ.Light“ LED matricinius priekinius žibintus, LED galinius žibintus, informacijos ir pramogų sistemą su navigacijos funkcija, „Harman-Kardon“ garso sistemą ir įvairias pagalbines sistemas, pavyzdžiui, ACC+ adaptyviąją greičio palaikymo sistemą. Bus galima rinktis iš keturių turbodyzelinių (TDI) ir vieno turbokompresorinio benzininio (TSI) variklių.

Naujasis „Multivan Edition“: kaip specialus modelis pristatomas „Multivan Edition“ vizualiai yra sportiškiausias visoje gamoje. Modelio koncepciją apibrėžia juodi elementai, pavyzdžiui, „Deep Black Pearl Effect“ spalva nudažyta stogo dalis, tamsinti galiniai langai ir LED galiniai žibintai. Juodų bruožų spektrą užbaigia blizgios oro įsiurbimo grotelės priekyje. Naująjį „Multivan Edition“ galima rinktis iš dviejų kėbulo ilgių (4973 ir 5173 mm), penkiavietį, šešiavietį arba septynvietį bei su bet kuria iš pavaros sistemų (PHeV, TSI, TDI).


Pirmą kartą Hanoverio IAA parodoje demonstruojamas ir „Good Night“ paketas, kuris su išskleidžiama lova ir užtemdymo galimybe naująjį „Multivan“ paverčia nedideliu kemperiu.

Naujasis „Caddy Maxi Dark Label“ 1,5 TGI: naujos kartos „Caddy“ rinkoje pasirodė 2020-aisiais. Dabar IAA parodoje „Volkswagen Commercial Vehicles“ pristato naująjį „Caddy Dark Label“, kurį galima užsisakyti su bet kuriuo iš variklių variantų. 

Parodoje demonstruojamas modelis su itin ekonomišku turbokompresoriniu dujiniu (TGI) varikliu, kuriam tinka tiek gamtinės, tiek biodujos. Šis variklis išsiskiria itin mažomis sąnaudomis ir tarša – gamtinių dujų H sąnaudos NEDC (kombinuotame) cikle tėra 4,3 kg/100 km. 

Daugiau nei 30 unikalių modelių: VWCV stende galima išvysti dar dešimtis modifikuotų specialiosios paskirties transporto priemonių iš praktiškai visų kategorijų ir sričių, demonstruojančių įgyvendintus išmanius sprendimus. Tarp jų – „ID. Buzz“ paramedikų automobilis iš Vokietijos gamintojo „Bösenberg“. Taip pat parodoje debiutuoja inovatyvios transporto priemonių koncepcijos, pavyzdžiui, talpiu taksi virtęs naujasis „Multivan“, kurį galima užsisakyti tiesiai iš gamyklos, ir įvairiausios sėkmingojo „Crafter“ modelio modifikacijos. 

Hanoveryje taip pat pristatomos VWCV „Caddy“ ir T6.1 produktų linijos, gamintojo furgonai-kemperiai.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt