Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-12-18
Smulkmenos, kurios užtikrins vairavimo komfortą

 Smulkmenos, kurios užtikrins vairavimo komfortą
 
Kiekvieną dieną važinėjate transporto priemone? Tokiu atveju svarbu ne tik užsitikrinti, kad ji sklandžiai veiktų, tačiau įsigyti priedus, kurie gali vairavimui suteikti daugiau komforto. Kiekvienas auto asas turėtų pasirūpinti daiktais, kurie suteiks važiavimui malonumą ir užtikrins, kad kelionių metu pavyks jaustis saugiai.

Auto kilimėliai

Žinoma, mašinose turi būti kokybiški auto kilimai, kuriuos galite įsigyti Imuperku.lt.  Galima pirkti skirtus specialiai auto arba didesnius, kurie neturi realios paskirties ir iškirpti juos pagal savo poreikius. Kam reikalingi kilimėliai? Ne tik todėl, kad jie padeda išvengti iš po apačios sklindančio šalčio, kuris didžiausias žiemos metu, tačiau ir siekiant išvengti kojų slydimo.

Puodelių laikikliai

Daug keliaujantys žmonės dažniausiai dažnai geria kavą, kadangi tai padeda būti aktyvesniems prie vairo. Siūlome tokiam žmogui Kalėdų proga  padovanoti puodelių laikiklius, kurie užtikrins, kad gėrimas visada bus stabiliai vienoje vietoje. Taip pat puikiai tiks ir skoningas termosiukas arba termo puodukas. Daugiau originalių dovanų https://imuperku.lt/dovanu-idejos/viskas-ko-reikia-moterims/.

Sėdynių užvalkalai

Taip pat svarbu pasirūpinti ir kokybiškais sėdynių užvalkalais. Jie ne tik suteikia galimybę seno modelio mašinai atgimti naujam gyvenimui, tačiau vertinama, kad juos nuimti labai paprasta, išskalbus mašina vėl bus švari ir graži.

GPS sistema

Net neverta kalbėti apie tai, kad gera navigacija palengvina keliones. Vienareikšmiškai. Ir nors šiais laikais galima į telefonus atsiųsti programėles, kurios padeda kur kas paprasčiau nepasimesti vairuojant, tačiau GPS sistemos visada yra inovatyvesnės ir jos padeda nepasiklysti net ir labai mažuose, siauruose žvirkeliuose. 

 
Vaizdo registratorius

Saugesnį ir patikimesnį vairavimą taip pat gali užtikrinti ir geras vaizdo registratorius. Jis padės jums jaustis ramesniu, tad ištikus nelaimei kelyje – būsite apsaugotas, kadangi kiekvienas įvykis yra užfiksuotas. Jeigu vis dar galvojate, ar šis daiktas vertas investicijos – paklauskite tų, kurie turi. Esame tikri, jog atsakymas bus taip. Šis daiktas taip pat gali būti originali Kalėdų dovana.

Langų valymo priemonių rinkinys

Galiausiai, būtina pasirūpinti ir tinkamomis langų valymo priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad langai suteiks galimybę puikiai matyti aplink Jus vykstančius įvykius. Niekam nėra malonu valyti langus, tačiau jeigu darysite tai su gera įranga – viskas bus kur kas paprasčiau.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt