Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-01-17
Tinkama padangų priežiūra: niuansai, kuriuos būtina įvertinti

Tinkama padangų priežiūra: niuansai, kuriuos būtina įvertinti

Daugeliui žmonių transporto priemonė yra ne tik patogesnis keliavimas, tačiau būtinybė be kurios nebūtų įmanoma atlikti įprastų darbų. Suprantama, kad tapusi tokia svarbia ji natūraliai sulaukia daugiau dėmesio, džiugina žmones, kad jie įprastus darbus geba atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Tiesa, jeigu norite, kad transporto priemonė be jokio vargo įveiktų net ir didelius atstumus – tokiu atveju jai reikia skirti užtektinai dėmesio. Viena svarbiausių ir daugiausia dėmesio reikalaujančių dalių – padangos, kurios kartais pavadinamos transporto priemonės batais.

Jeigu norite, kad padangos tarnautų ilgai – reikės joms skirti šiek tiek dėmesio. Padangų slėgio davikliai bei kitos priemonės leis užsitikrinti, kad padangos tarnaus ilgai ir niekada nepaves, kai reikalingas jų funkcionalumas. Apačioje rasite naudingą informaciją, kuri leis be jokio vargo susitvarkyti su padangų problemomis ir džiaugtis jų funkcionalumu ilgą laiko tarpą neinvestuojant daug pinigų.

  • Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad padangas reikia keisti priklausomai nuo sezono. Paprasčiausiai ne to sezonu naudojamos padangos kur kas greičiau dėvisi, tad tokiu atveju greičiau esamas teks keisti naujomis. Žinoma, visada galima įsigyti universalias padangas, tačiau, deja, jos ne tokios kokybiškos.
  • Toliau reikia įvertinti ir tai, kad padangų slėgio davikliai leis įvertinti - koks yra padangų slėgis. Labai svarbu kiekvieną kartą važiuoti tik tada, kai padangų slėgis yra optimalus. Per mažas arba per didelis yra blogai padangoms, jos gali suplyšti arba sprogti. Jeigu turėsite nuosavą įrangą – galėsite matuoti slėgį ir tuo pačiu netinkamą pakoreguoti.
  • Taip pat naudinga reguliariai tikrinti padangas ir apsižiūrėti, ar jų paviršius nėra pažeistas. Pamačius net ir mažiausius nesklandumus kuo greičiau juos sutvarkyti ir mėgautis padangomis, kurios tarnaus jums dar labai ilgai.
  • Taip pat padangoms kenkia labai trumpi pasivažinėjimai, kurių metu aktyviai stabdote. Tai kenksminga ir akumuliatoriui, tad įvertinkite, ar verta kiekvieną rytą iki darbo vietos važiuoti dešimt minučių. Geriausią transporto priemonę pasirinkti ilgesniems maršrutams. Tokiu atveju padangos dėvėjimasis bus mažesnis.
  • Žinoma, tuo pačiu reikia reguliariai važiuoti į salonus, kad ten padangos būtų subalansuotos. Savarankiška balansavimas, deja, dažniausiai baigiasi neigiamai, tad venkite to.

Padangų priežiūra nėra sudėtinga, o svarbiausia, kad su tinkama įranga ją galite atlikti pats, be profesionalios priežiūros. Tai ir patogiau, pigiau ir greičiau, kadangi neteks laukti eilėje.
Kuo labiau rūpinsitės savo padangomis – tuo ramesnis galite jaustis net ir dėl pačių ilgiausių ir sudėtingiausių kelionių nelabai lygiais keliais. Padangų slėgio davikliai dažnai įvardijami kaip būtina priemonė kokybiškoms kelionėms, tad siūlome įsigyti ir visada jaustis ramiu.
Viena investicija – 100 naudų, kurias išbandyti galite ir Jūs!

Pagal bds.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt