Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-19
Traktorių priekabos: rinkitės patvarumą ir funkcionalumą

Traktorių priekabos: rinkitės patvarumą ir funkcionalumą
Kas yra priekaba? Tai prie transporto priemonės prijungta papildoma kraunamoji dalis. Jų pasirinkimas išties didelis ir priklauso nuo to, prie kokios transporto priemonės bus jungiamos. Žemės ūkio srityje dažniausiai ieškomos įsigyti - traktorių priekabos. Tad ką reikėtų žinoti apie jas?

Esate naujokas žemės ūkio srityje? Ar planuojate traktoriaus priekabą įsigyti pirmą kartą? Šios technikos specialistai sako, jog prieš renkantis priekabą, derėtų atsakyti į tokius klausimus:

  • Prie kokio traktoriaus bus kabinama priekaba (jo rūšis ir galingumas).
  • Kokios medžiagos bus gabenamos priekaboje.
  • Kokius atstumus teks įveikti.
  • Kokiu paviršiumi dažniausiai teks važiuoti.
  • Kaip bus pakraunamas krovinys ir koks yra kėlimo technikos maksimalus aukštis.
  • Kiti krovinio gabenimo sąlygų įpatumai (pvz: patalpų durų ir lubų aukštis).
Traktorių priekabos yra panaudojamos gana plačiai ir efektyviai padidina žemės ūkio darbų našumą. Augalininkystės srityje dažniausiai naudojamos keliamosios galios priekabos ir puspriekabės. Jos skirtos pervežti pagamintai produkcijai, grūdams ir kitoms augalų kultūroms. Gyvulininkystėje jų paskirtis šiek tiek platesnė. Jos pasitelkiamos ne tik galvijų gabenimui, bet ir kaip mėšlo kratytuvai, puspriekabės platformos ryšuliams transportuoti. Šiuolaikinės priekabos turi daug nemažai naujų konstrukcinių sprendimų, kurie padidina jų pritaikymo galimybes.

Dažnai traktorių priekabos nėra naudojamos ištisus metus, tačiau eksploatacijos metu joms tenka atlaikyti gana dideles apkrovas. Tad, kaip jau minėta, labai svarbu, prieš įsigyjant ją, apgalvoti ką ir kaip dažniausiai transportuosite.

Planuojantiems įsigyti galvijų gabenimo priekabą ar puspriekabę, verta prisiminti, jog griežtėjant gyvulių gerovės reikalavimams, didėja ir kokybės reikalavimai šio tipo priekaboms. Galvijai į jas turi būti suvaromi lengvai ir patogiai gabenami. Kėbulas privalo būti dengtas tentu arba stogu, kad apsaugoti gyvulius nuo aplinkos poveikio transportavimo metu.

Tad, rinkdamiesi prekę atminkite, jog kokybės ir kainos sąntykis privalo būti optimaliausias Jums. Aukšta kaina ne visuomet parodo gerą kokybę ir atvirkščiai. Tiesiog traktoriaus priekaba, kurią planuojate įsigyti, privalo būti paprasta, patvari ir funkcionali.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt