Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-04-02
Xenon lemputės – brangesnės, tačiau ir ilgaamžiškesnės. Ar verta mokėti daugiau?

Xenon lemputės – brangesnės, tačiau ir ilgaamžiškesnės. Ar verta mokėti daugiau?
Tinkama transporto priemonės priežiūra gali garantuoti, kad net ir patys ilgiausi atstumai bus įveikiami labai greitai, paprastai bei be jokio vargo. Tiesa, kiekvienas turintis transporto priemonę dažniausiai sau kelia klausimus apie jos eksploataciją. Ar geriau pirkti brangesnę įrangą, kuri turėtų tarnauti ilgiau, ar puikiai tiks ir pigi, kadangi skirtumas tarp kainos didelis, tačiau kokybė dažniausiai maža?

Xenon ar įprastos lemputės?

Vienas iš tokių dažnai aptariamų niuansų yra žibintai ir juose montuojamos lemputės. Šiuo metu dažniausiai pasirenkamos xenon lemputės lyginamos su įprasta apšvietimo sistema, tad verta įvertinus abi galimybes nuspręsti, kuri labiausiai tinka Jums?

Xenon privalumai - nugalintys

Xenon lemputės pirmiausia pasirenkamos dėl ilgaamžiškumo, kadangi jos tarnauja kur kas ilgiau. Tokiu atveju net ir brangiau kainuodamos jos padeda sutaupyti. Papildomai jos neakina priešais važiuojančių transporto priemonių, joms nėra baisus blogas kelias, per daug įkrautas arba nusėdęs akumuliatorius, taip pat, ksenonai garantuoja puikų apšvietimą net ir labai blogomis oro sąlygomis. Nors kai kuriems atrodo, kad žibintai yra ta transporto priemonės dalis, kur tikrai galima sutaupyti ir puikiai tinka įprastos lemputės, tačiau dažniausiai išbandžius xenonus paprasčiausiai nebenorima grįžti prie įprastos pasirinkimo, kuris tampa blankus, tarnauja trumpiau, ne taip kokybiškai apšviečia kelią, tad važiavimo metu reikia būti labai įtempus akis.

Xenon universalumas kiekvienam

Jeigu investicijos yra vienas pagrindinių niuansų renkantis lemputes, tokiu atveju perkant įprastus žibintus gali atrodyti, kad sutaupysite. Tiesa, tik ne tokiu atveju, jeigu palyginsite, kad xenonai tarnauja net iki 7 kartų ilgiau nei įprastos lemputės, tad sutaupysite pinigų ir laiko, kurį reikėtų skirti žibintų keitimui ir tvarkymui. O kadangi xenon lemputės pagal automobilį tinka beveik visoms transporto priemonėms ir visoms markėms, kurios buvo gaminamos anksčiau – tai suteikia galimybę kiekvienam ne tik suteikti savo transporto priemonei daugiau funkcionalumo, tačiau tuo pačiu ir papuošti mašiną.

Kur pirkti xenon lemputes?

Jeigu atrodo, kad xenon lemputės tikrai yra geriausias pasirinkimas, tokiu atveju pirkti rekomenduojame elektroninėse prekybos vietose, kadangi tai greitas ir paprastas būdas rasti tai, ko Jums labiausiai reikia, juolab, internete paprasčiau pamatyti akcijas ir sutaupyti, leisti sau nepermokėjus mėgautis puikiausia kokybe už kurią transporto priemonės Jums bus dėkingos.

Tegul net ir pačios ilgiausio kelionės būna ne darbas, tačiau malonumas. Suteikite sau tokią galimybę!
 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt