Markės
793 iš 1560
Lexus RX 2009 - 2015
Lexus RX, 2009 - 2015
55Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.61% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)Viso įvertinimų: 5
6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)10% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Gera įranga
  • Itin komfortiškas
  • Solidus dizainas
TRŪKUMAI
  • Ne toks smagus kaip konkurentai
  • Nėra trečios sėdynių eilės
"Nauja aktyvi galios paskirstymo sistema dabar gali galią paskirstyti į bet kuriuos ratus nuo 50 % iki 100 %"
Naujas Lexus RX 350 turi atnaujintą 3.5 L V6 variklį su 275 AG (205 kW) galia, kuris sujungtas su 6 greičių automatine pavarų dėže. Tiek hibridiniai, tiek nehibridiniai modeliai gali būti varomi visais keturiais arba tik priekiniais ratais. Nauja aktyvi galios paskirstymo sistema dabar gali galią paskirstyti į bet kuriuos ratus nuo 50 % iki 100 %. Galinė pakaba buvo pakeista iš MacPherson tipo į tobulesnę ir sportiškesnę – dviejų skersinių svirčių, kas leido padidinti bagažinės erdvę penkiais procentais. Automobilis tapo didesnis ir dar solidesnis. Hibridinis variantas Lexus RX 450 turi 3.5 litro 2GR-FE V6 variklį, kurio galia yra 245 AG, o įskaičiavus ir elektros motoro generuojamą galią, viso gautume 295 AG. Naujas RX yra dar ekonomiškesnis ir dabar jo rodikliai yra šie: mieste 100 km automobilis suvartoja 7.3l, uzmiestyje 8.4l, o RX varomo tik priekiniais ratais šie rodikliai yra dar geresni.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI

Ward's organizacija 2009 metais šio automobilio interjerą išrinkto tarp 10 geriausių.

Tokį Lexus vairuoja aktoriai Halle Berry, „Džeimsas Bondas“ Daniel Craig bei Natalie Portman.

Natalie Portman

VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 5
2019-05-19
Lexus RX 2010 3,5 ltr
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, komfortas, pigus išlaikymas, geras variklis ir pavarų dėžė, dalių prieinamumas
Pagal šiuolaikinius standartus šiek tiek per daug valgo benzino, šiek tiek archajiškas dizainas
Turėjau RX trejus metus. Prieš tai buvo vokiečiai - BMW X3 ir Mercedes ML. Vis nepirkdavau japonų, nes galvojau, kad bus brangios detalės ir sunku jų rasti. O iš tiesų, viskas pasirodo daug geriau nei su vokiečiais. Visų pirma, 2010 m. modelyje nebūna kažkokių rimtesnių gedimų, per tuos metus turėjau smulkių važiuoklės gedimų. Iškart po pirkimo išploviau automatinę greičių dėžę. Greičių dėžė yra Aisin, ji yra patikima, bet tai yra sudėtinga moderni greičių dėžė ir ji turi būti prižiūrima, nesvarbu, ką sako Toyota. Forumuose radau gerą servizą, kur tvarko Lexus. Ten viską pakeitė, tepalą ir filtrą. Prireikė 12 litrų. Bet kartą per 80 tūkst. tai nėra problema. Prie to pačio pakeitė reduktoriaus tepalus. Dar pakeitė žvakes. Pakeitė antifrizą ir stabdžių kaladėles Po metų prireikė pakeisti stabilizatorių. Ir viskas. nuo tada tiesiog laiku keičiau alyvą. Po dviejų metų, dalinai pakeičiau greičių dėžės tepalus ir dar reduktoriuje pakeičiau tepalą. Per visą laiką teko pakeisti vieną automatinio apšvietimo jutiklį. Daugiau niekas šiame japonų stebukle negedo. Meistrai sako, kad jei viską pasikeisiu laiku, o ne klausysiu idiotų, kurie įtikinėja, kad dėžei nereikia jokios priežiūros, tada automobilis yra beveik amžinas ir nuvažiuos 400 000 km be rimtų remonto darbų. Per visą naudojimosi laiką mačiau tik pliusus. Patogumas, puikus manevringumas ir komfortas tiek žiemą, tiek vasarą. Puikiai skamba muzika - Mark Levinson. viskas, ko jums reikia gyvenant mieste ir ir kartais išvažiuojant į užmiestį.
Pilnas atsiliepimas...
2017-06-06
RX350 2015
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puikiai vaziuoja su IV kartos dujine iranga, ekologiska ir ekomomiska lyginant su konkurentais
Sutinku su trukumais del mazo kuros bako,kas del navigacijos tai keiciamas visas blokas i europini. tas kainuoja apie 500eur
Sveiki, kad ilgai nekalbeti pasakysiu kad masina rekomenduoju. Masina nupirkome is JAV 2015 m laidos su 14000 tuks km rida. Buvo truputi dauztas priekis , keiteme lempa ir apiplovimo bakeli. Masina vaziuoja puikiai. Puikiai veikia ir dujine iranga. Kuro sanaudos dujomis apie 12 l trasoje ir apie 14l mieste ty apie 7 eur max 100 km. Sutinku su trukumais del mazo kuros bako, bet kai yra du bakai benzino ir duju tai ramiai nuvaziuoji virs 1000 km. Nesutinku su ankstesniu komentaru kad brangiai kainuoja perdaryti mylias i km ir farengeitus i celcijus. Vilniuje tai daro uz 100 eur ir jokiu problemu nera. Kas del navigacijos tai keiciamas visas blokas i europini. tas kainuoja apie 500eur. Pasak meistru tokiu keitimu mazai kas uzsako nes navigaciaja dabar kiekviename telefone. Lyginant su visu privalumu paketu kuris yra pas RX 350 III kartos su kitomis tos klase masinomis tai masina pagal kaina ir patikimuma manau lenkia savo konkurentus, kurie tame segmente turi maziau privalumu ir kainuoja zenkliai brangiau, t.y kaina 2015m BMW MB Audi WV yra kokia 10000 euru didesne ir dar gana svarbi detale kas liecia ekonomiskuma ir ekologija i minetas masinas nesimontuoja dujine iranga, o Lexus puikia priima dujas kas zenkliai daro masina ekologiskesne ir ekomomiskesne nei konkurentu. Po dauzimo sutvarkymo,masina daugiau remontuoti neteko. Masina jau nuvaziavome apie 6-7 tukst km , tai jokiu bildesiu traskesiu ar kazkokiu kitu trukumu nepastebejome. Viskas veikia puikiai. 100% rekomenduoju.
Pilnas atsiliepimas...
Reksas | 2016-06-01
Rekso dienoraštis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas
Sėdynės, kuro bakas, navigacija
Laba visiems, Kaip matau tik aš vienas pildau šio modelio atsiliepimus. Taigi trečias atsiliepimas. Praėjo 1,5 metų nuo paskutinio mano įrašo ir 3 metai kaip vairuoju savo Reksą. Per pastaruosius pusantrų metų gedimai tokie. Teko keisti vairo kolonėle, nes važiuojant per duobes atsirado barškesys. Žinoma galima buvo važinėt ir toliau. Saugumas nenukentėjo. Tačiau bildesys didėjo su lig kiekvienu mėnesiu tad nusprendžiau investuot į padėvėta kolonėle. Dabar vėl viskas ok. Mototoja minėjo kad tai klasikinė liga, buvo atšaukimai ir europiniai modeliai gavo patobulintas vairo kolonėles. Maniškis Reksas turbūt kažkur lakstė po US ir į skelbtą remonto akciją neatsiliepė :) Daugiau jokių gedimų. Tad toliau galiu ramiai rekomenduot. Rekso trūkumai liko tie patys. Dėl slidžios sėdynių odos suprastėja šoninis sėdynių prilaikymas. Mažiukas kuro bakas - kas 600 - 700 km reik užsukt į degalinę. Su varikliu ir CVT problemų nėra. tepalų neryja, kiek servisas supila tiek ir išpila. Vairo kolonėlės kaina 300 pakeitimas 100 eur. toliau filtrai tepalai kainos kaip ir visur. Dėl nuvertėjimo turiu pastebėt kad pasirodžius naujajam RX kainos senūjų nusirito 3000 eur. Tai tiek tam kartui, Visiems saugių kilometrų. Iki. Žiūrėkit ką perkat.
Pilnas atsiliepimas...
Reksas | 2015-02-24
Atsiliepimo papildymas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas
Galiniai amortizatoriai
Jau pusantrų metų praėjo nuo automobilio pirkimo dienos. Galiu drasiai rekomenduot auto už patikimumą. Nepavedė. Kaip ir visi auto taip ir Reksas turi silpnų vietų. 1 galiniai amortizatoriai. Teko pakeist prieš nepilnus metus ir keičiant diskus dabar vėl paaiškėjo kad amortikai šlapi. Svorių didelių nemato ir per g. policininkus nešokineja - turbūt batareika l. sunki:) 2 priekiniai diskai. Dvi kelionės į Austrija ir du komplektai priekinių diskų su kaladėm. Nesuprantu kaip, bet sugebu perkaitint. Visa kita tarnauja užtikrintai. Prie nepatogumų galiu pridė ir maža 65 litrų baka. Ilgose kelionėse erzina dažni pylimai. Navigacija pas Leksus baisi. Net ir atnaijinus žemelapius pjauna gryba juodai. Brazdesiukai galinės sėdynės ir bagažinės galėtų būt mažesni. Lyg ir visi pastebėjimai. Visiems gero kelio. Iki.
Pilnas atsiliepimas...
RX 450 | 2013-09-24
LEXUS RX 450
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, saugumas, konfortas, galingas variklis.
Nedidelis kuro bakas, brangios detalės, virpančios galinės sėdynės, prasta originali navigacija.
3 metus vairavau RX 400h. Per visą laikotarpį taip ir neteko užsukti į servisą su rimtom problemom. Tik tepalai, kaladėlės ir lemputės. Todėl nedvejodamas pasirinkau naujos kartos modelį RX 450. Kadangi vairuoju tik 6 mėn. problemų dar nebuvo. Keletas vertinimų lyginant 450 ir 400. Jautresnis vairas, geresnis priekinių sėdynių šoninis prilaikymas, patogi multimedija. Vibruoja 3 dalių galinės sėdynės fiksavimo vietose keldamos pašalinius garsus. Kiek garsiau girdimas padangų keliamas triukšmas, bet vis vieną auto drasiai gali būti laikomas geriausiu SUV pagal triukšmo lygį salone. Pakaba vidutiniškai minkšta. Auto svyra nedaug. Aplamai tai patogus, patikimas, saugus automobilis. Vasara teko pamėginti bekelę kur kaip ir tikėjausi stebūklų neparodė. Naujos fonkcijos įgalina energingiau suktis galinius ratus todėl automobilis noriau užropoja į kalniukus. Planuojant dažnas išvykas į gamtą reikėtų pagalvoti apie atitinkamas padangas. Įspūdingas V6 garsas ir trauka. Gaila, bet pavarų dėžė vis dar nespėja paskui variklį - "lagina". Kuro sanaudos: 100 km/h ~7,7. 120 km/h ~ 8 ,4. Miestas ~ 8,8 Vidutinės ~ 8,4 2011 m. 100 00 Lt. Nesirinkti auto iš JAV. Brangiai kainuo rodmenų, radijo ir navigacijos perdarymas, Tikrinti Tokviloj.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Lexus modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai    CT
  Vidutiniai   ISISIS
   IS F 
   HS 
  Dideli   GSGSGS
   ESESESES
    GS F
  Reprezentaciniai   LSLSLS
  Kupė   SCSC RC
    RC F
  Mini krosoveriai     UX
  Krosoveriai     NX
  Visureigiai   RXRXRXRX
   GXGX
  Dideli visureigiai   LXLX
  Sportiniai    LF-A 
    LC
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai