Markės
882 iš 1554
Mercedes-Benz C klasė 2014 - dabar
Mercedes-Benz C klasė, 2014 - dabar
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas5.06% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)Viso įvertinimų: 1
8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)2% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.9)3% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.8)17% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Aukštos klasės interjeras
  • Visais atžvilgiais komfortiškas
  • Puikios pavarų dėžės
TRŪKUMAI
  • Neitin praktiškas
  • Nepraktiškas bagažo skyrius
  • Nėra toks smagus vairuoti kaip konkurentai
"Šis Mercedes C-Class yra vienas geriausių prabangių vidutinės klasės automobilių. Jis atrodo puikiai, turi nuostabų saloną ir neblogai jaučiasi kelyje"
Naujos kartos C klasės Mercedes-Benz akivaizdu sukurtas ne pasivyti konkurentus, tačiau juos pranokti visais atžvilgiais. Kaip bebūtų, tai yra pats perkamiausias kompanijos modelis – kas penktas pagamintas Mercedes yra C klasės modelis. Naujoko dizainas puikiai perėmė naująjį Mercedes stilių jau matytą mažesniuose A klasės, CLA klasės ir flagmane S klasės modeliuose. Naudojamas gana aptakus, švelnių linijų stilius ypač pastebimas galinėje dalyje, šonuose akcentuojamos linijos besidriekiančios iki pat galinių ratų arkų. Rodos Mercedes dizaineriai nieko naujo neišrado, tačiau rezultatas labai patrauklus. Interjere matomi dideli pasikeitimai – čia puikuojasi ne tik visiškai naujas stilius, bet ir gerokai kokybiškesnės medžiagos. Būtent interjere jaučiama visa ta pažanga, kurią įtakojo gausi kritika senajai C klasei. Kitas privalumas – tylus salonas, kurio tylą kiek trikdo garsiai dirbantys dyzeliniai varikliai. Naujoji C klasė tapo 95 mm ilgesnė ir 40 mm platesnė, tačiau svoris sumažėjo visais 100 kg, kas taip pat įtakojo ir valdymo sąvybes – dabar automobilis geriau klauso vairo ir patikimiau elgiasi posūkiuose. Didesni matmenys reiškia ir erdvesnį interjerą, ypač priekyje sėdintiems keleiviams. Gale sėdintys gali pasigesti erdvės pečiams ir galvai – stogo nuolydis yra ganėtinai stiprus. Taip pat talpesnė tapo ir bagažinė. Jos tūris padidėjo iki 481 litro. Gamybos pradžioje C klasės Mercedes-Benz gaminamas su dviem dyzeliniais ir vienu benzininiu varikliu, tačiau netrukus variklių gama bus papildyta naujais agregatais, tame tarpe ir hibridiniu varikliu.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 1
Marius | 2017-01-09
Neblogas automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras, labai ekonomiškas, prabangiai atrodantis automobilis
Dažnai perdega durelių - rankenėlių apšvietimo lemputės.
Labai gražus kardinaliai pasikeitęs kėbulas, lyginant su pirmtaku, salono viduje viskas atrodo prabangiai, erdvės nemažai, garso izoliacija puiki. Variklis neblogas, jokių problemų kol kas per 2.5 metų nebuvo. Labai mažos kuro sąnaudos, ir didelė galia. Per 2.5 metų remontuoti teko 3 detales. Pirma prie durų rankenėlių esančios lemputės išorineje pusėje ( lauke). jas visas jau teko pakeisti 4 kartus. problemos niekas nežino, servise sake, kad perdegė ir tiek. Ko pasekoje, norint jas pakeisti, iš vidaus reikia išardyti durelių apmusimus, dėl to prastėja garso izoliacija, atsirado girgzdesių nuo ardymų. Žinoma galima jų ir nekeisti, nes prietaisų skydelyje nerodo jokios klaidos, kad kažkas būtų perdegę, tačiau vakare užgęsinus variklį, ir įsijungus apsvietimui, jei kazkuri lemputė perdegus, labai nekaip atrodo. Antra detalė buvo šildomų sėdynių blokas, sugedo nei iš šio, nei iš to, garantinis žinoma pakeitė. trečia detalė buvo, kurią reikejo keisti, tai USB blokas, konkreciai parėjo kištukai USB muzikai klausytis, kadangi jie itaisyti daiktadėžėje. Įdėjus laikmeną i kištuką, gaunasi, kad pati laikmena ore kabo, o kazka dedant i daiktadežę, galima labai lengvai sulauzyti kištuką. Perkančiajam patarčiau nepagailėti kelių euru daugiau, ir nusipirkti su lempomis inteligent light system. Tai ir matomumas labai geras bet kokiomis oro sąlygomis, ir atrodo prabangiai. Nes su paprastom halogeninėm lemputėm, dingsta visa prabanga.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   A klasėA klasėA klasėA klasė
    CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai   C klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai   S klasėS klasėS klasėS klasė
  Kupė   CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
  CLK klasėCLK klasė 
   CLC klasė  
  Keturduriai kupė    CLS klasėCLS klasėCLS klasė
  Kabrioletai  SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė
  Roadsteriai   SLK klasėSLK klasėSLK klasė
  Mini krosoveriai     GLA klasė
  Krosoveriai    GLK klasė GLB klasė
    GLE klasė Coupe
    GLC klasė
  Visureigiai   M klasėM klasėM klasėGLE klasė
  Dideli visureigiai  G klasėG klasė
   GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai     X klasė
  Mini vienatūriai    B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai    R klasė 
  Sportiniai     AMG GT
  Supercar    SLR McLarenSLS AMG 
  Daugiatiksliai    Vaneo  
   VianoV klasė
  Komerciniai   SprinterSprinterSprinter
  VitoVitoVito
    Citan
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai