Markės
916 iš 1560
Mercedes-Benz M klasė 2005 - 2011
Mercedes-Benz M klasė, 2005 - 2011
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.09% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)Viso įvertinimų: 1
5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)10% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)11% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)8% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Patrauklus dizainas
  • Puikūs dyzeliniai varikliai
  • Komfortiškas
TRŪKUMAI
  • Interjeras neatitinka laikmečio standartų
  • Brangus išlaikyti
  • Ne visi varikliai ekonomiški
"Šis modernus visureigis išlieka vienu iš sėkmingiausių automobilių sparčiai augančiame visureigių rinkos segmente"
Naujasis M-klasės visureigis buvo atnaujintas iš pagrindų. Dabar automobilis tapo aerodinamiškesnis (oro pasipriešinimo koeficientas yra tik 0.34), patrauklesnis, panašesnis į Mercedes sedanus, nors išlaikė M klasei būdingus bruožus ir siluetą. Šis Mercedes-Benz tapo 150 mm ilgesnis už savo pirmtaką. Panašu, kad patobulėjimas jaučiamas visur – taip pat interjere ir surinkimo kokybėje, kuria senasis modelis nepasižymėjo. Visureigis turi nuolatinę visų varomųjų ratų sistemą 4Matic, prie vairuotojo stiliaus prisitaikančią transmisiją. Mercedes-Benz M-klasė yra vidutinio dydžio SUV su neblogais gebėjimais važiuoti bekele ir stovi žemiau už didesnę G-klasę, bet aukščiau už GLK klasę. Yra penki skirtingi naujos kartos M klasės visureigio varikliai, kurių galia yra nuo 140 iki 285 kW (nuo 190 iki 388 AG). Be to, galima rinktis patį galingiausią ML 63 AMG variantą, turintį 375 kW arba 510 AG galios variklį. Šis modernus visureigis išlieka vienu iš sėkmingiausių automobilių sparčiai augančiame visureigių rinkos segmente. Naujoji M-klasė yra giriama už galią, važiavimo savybes, pagerėjusią kokybę, tačiau ekonomiškumas ir valdymo savybės galėtų būti ir geresnės.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 1
Tautvydas | 2016-07-26
Mercedes-Benz ML 320 CDI (350)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas, galingas, prabangus, patikimas, jei dyzelinis.
Benzininis 3,5 variklis, pavarų dėžės.
Sveiki, taigi šįkart pabandysiu parašyti atsiliepimą apie MB ML 350. Be abejo, kaip visi žinome šis automobilis bus labai prabrangus, gausios įrangos, komfortiškas. Automobilis visada reikalauja išskirtinės priežiūros, o ypatingai reikalinga priežiūra automatinei greičių dėžei, kuri nemėgsta net ir menkiausio alyvos prasiskverbimo, todėl nuvažiavus į servisą geriau iškart pasižiūrėti ar nėra šios problemos. Deja, bet ir MB turi trūkumų, o vienas brangiausių ir sudėtingiausių remontuoti - pneumatinė važiuoklė, jos oru valdomos pagalvės bei siurbliai. Šios pagalvės nėra ilgaamžės, todėl jeigu važiuojate pilnai pakelta prošvaisa, patartinga greitį riboti iki 30km, nes kitaip gali baigtis liūdnai jūsų pinginei. Dar vienas trūkumas, kuris nėra toks baisus, tai pavarų svirtis, kuri yra sumontuota už vairo ir už jos kartais kliūna pirštai, tačiau šis automobilis nėra labai skirtas važiuoti bekelėje, nes automatinės dėžės nemėgsta didelių apkrovų, tai tiek. Jokių būdų nerekomenduoji pirkti 3,5 V6 benzininio variklio, nes turi bėdą su variklio grandine, kuri mėgsta nutrūkti, o tada jau pasekmės labai liūdnos: variklio keitimas arba kapitalinis remontas. Jei norite benzino, tai AMG 63 pirkite, o tai leis jums pajusti, ką reiškia puiki galia ir grožis bei patikimumas, iš variklių pats optimaliausias variantas yra 3l CDI 180kW variklis, su juo būna mažiausiai bėdų, bet, žinoma, nebus jis amžinas. Bėdos būna su: kuro purkštukais, oro sklendėm. Eksploatacija, be abejo, bus labai brangi, nes tai MB ir dar visureigis, todėl pirkdami šią mašiną, būtina atkreipti dėmesį ar piniginėj nešvilpia vėjai. Kaip ir sakiau, tai nepirk 3,5 V6 benzino, o jei perki dyzelinį, tai atkreiptį dėmesį į variklio būklę, pneumatinę važiuoklę bei pavarų dėžę. :)
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   A klasėA klasėA klasėA klasė
    CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai   C klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai   S klasėS klasėS klasėS klasė
  Kupė   CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
  CLK klasėCLK klasė 
   CLC klasė  
  Keturduriai kupė    CLS klasėCLS klasėCLS klasė
  Kabrioletai  SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė
  Roadsteriai   SLK klasėSLK klasėSLK klasė
  Mini krosoveriai     GLA klasė
  Krosoveriai    GLK klasė GLB klasė
    GLE klasė CoupeGLE klasė Coupe
    GLC klasė
  Visureigiai   M klasėM klasėM klasėGLE klasė
  Dideli visureigiai  G klasėG klasė
   GL klasėGL klasėGLS klasė
  Pikapai     X klasė
  Mini vienatūriai    B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai    R klasė 
  Sportiniai     AMG GT
  Supercar    SLR McLarenSLS AMG 
  Daugiatiksliai    Vaneo  
   VianoV klasė
  Komerciniai   SprinterSprinterSprinter
  VitoVitoVito
    Citan
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai