Markės
Nuo 2023 rugsėjo 7 dienos už parašytus atsiliepimus dovanojame ne tik autorėmelius, bet ir marškinėlius bei rankšluosčius!

 
Kaskartą jums parašius penkis atsiliepimus apie automobilius, dovanosime jūsų pasirinkto dydžio marškinėlius arba rankšluostį – tai ko jūs pageidausite. Taip pat pridėsime autorėmelius jeigu pageidausite. Marškinėliai ir rankšluostis yra tokie kaip pavaizduoti paveiksliuke. Prašome rašyti kitiems lankytojams naudingus, išsamius atsiliepimus bei užsiregistravus ir prisijungus prie Autoasas.lt sistemos, kadangi tik taip mes galėsime matyti kiek esate parašę atsiliepimų ir galėsime susisiekti su jumis el.paštu.

Su rašančiais atsiliepimus susisieksime kaskartą pasibaigus mėnesiui, ačiū už Jūsų parašytus!

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt